Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:00 25.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: За мацките и...годинитенови [re: Markizata]  
Автор tausendwasser (непознат )
Публикувано24.10.07 09:50



30-40-50-60-vse hubavi godini( nadjavam se),stiga da si saobikolen ot lubimi hora i da ne sagubi6 detskoto v sebe si!
Nadjavam se na 70-80 godi6ninite mi da vdigna lud kupon s lubimija,s vnuzi,pra-vnuzi i prijateli,da se vihrim do sori i posle da otida na rabota!





Тема Re: За мацките и...годинитенови [re: Markizata]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано24.10.07 10:30



Маркизич)), ти явно си била в нЕкво си там настроение, когато си пускала темта))...ама нищо, случва се!))
Няма страшно бре, е станах на 44, 45-та карам....още тормозя света, всъщност ВЕЧЕ АЗ тормозя....и по - малко мен другите...))
До 40-тата , като че ли бях по-лабилна и задаваща си тъпи въпроси, сега повече сеир гледам и блажено си паля цигарката/колкото и да е вредна))/, пия си кафенцето, щракам си в нета, върша си работата /често пъти и нямам много работа, ама се правя на супер заета))...през това време съм с книжката, плетката или гобленчето))/ С една дума гледам да не се "абя" напразно!
А най-голямата ми занимавка е малката ми дъщеря, която родих на 39 и всичко започна отначало))
И от мъже не се оплаквам, упс...сори...от мъжа си /настоящия/ не се оплаквам, лъвче с 10г. по-младо, ама какво да правя бре, след 30-те, най-вече след 35годишна възраст ти се лепят като ....мани-мани, как да откажеш на такава оферта))


с най-голямо удоволствие казвам на колко лета съм и всяка година предизвиквам следващо да му покажа какви ги знае и прави кака)))

Осигури си лукса, насъщният сам ще си дойде

Редактирано от makeover на 24.10.07 10:33.



Тема Re: За мацките и...годинитенови [re: Markizata]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано24.10.07 10:58



Изпитала съм всичко,което описваш,а също и това ,което все още не знаеш,защото предполагам,че годините ми са повече.Измъчвах се много от 35 до 40-тогава най-осезателно се чувства как лудата младостстава нещо друго. Три сезона подред вадих и прибирах късите роклета, докато приема ,че това са дрехи които никога вече няма да облека ...


и не защото краката ми междувременно са станали криви или съм напълняла драстично,а защото такова е вътрешното ми усещане и то не включва повече визия на пеперудка
после
просто приех,че всяка възраст си има своя красота и че трябва да съм благодарна на съдбата,че изглеждам добре...
мъчно ми е понякога за нещата,които никога няма да се повторят...
сигурна съм,че повечето от жените които казват,че не им пука ,всъщност искат да убедят най-вече себе си...
ноо животът продължава и най-погрешното решение е да се хванем като удавници за отминаващата младост...



Тема Re: Да,бенови [re: Бepeзka!]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано24.10.07 11:06



ей сега повярвах,ч е има много мъже по света,които не ги интерсува външния вид и годинките ...хе-хе-хе,айде моля ви се





Тема Re: За къситенови [re: ДPaka]  
Автор AтинянkaтaTaйcън (воин)
Публикувано24.10.07 11:34



полички и роклета си права. Много ми е мъчно за тях, защото наистина ми стоят добре. Ако имам нещо все още младо и хубаво - това са краката ми. Затова взех компромисно решение - имам за коктейли някой друг къс парцал. В ежедневието обаче вече - не


Иначе винаги има една тиха жалба за младост, ама нали всичко е преходно. В мир съм със себе си отдавна. Не мисля да правя нищо против бръчките си, бял косъм нямам , а циците ми са вирнати. Талията ми замина обаче.

Годините си ги казвам винаги. Това го правя, защото някои могат да се заблудят за възрастта ми. Не заради визията, а заради купищата щуротии и простотии, които мога да спретна за единица време.
Абе всяка възраст си има предимства. Наслаждавайте се на годините си, защото по-малко няма да станат.
Баща ми като направеше някоя снимка на майка ми и тя не се харесаше, прилагаше един безотказен трик. Просто скриваше снимката за 5-6-7 години. После като й я покажеше, тя се харесваше.

На върха на копието!

Тема Силна е тя силнанови [re: sweety!]  
Автор jamie (шемет сладък)
Публикувано24.10.07 11:55



когато не трябва да се доказва


Сега е в периода когато открива че не всичко летящо става за ядене, ще посъзрее



Тема Re: За къситенови [re: AтинянkaтaTaйcън]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано24.10.07 12:11



това със снимката верно много готино


а и това,че по-малко няма да станат си е самата истина и вече се наслаждавам на всеки миг и малко съжелявам, че е можело по-добре да уплътня времето си на 25 примерно,ама...миналото-минало,гледам напред и се усмихвам



Тема Re: За мацките и...годинитенови [re: Markizata]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано24.10.07 12:15



брех каква драма



аз си мислих, че жена почва да се притеснява когато .... мъжете не я заглеждат вече, няма кой да подсвирне дори от някой строеж а то от някаква кръгла годишнина хехе

Това, че жената е млада само на двайсе не е предрасъдък а нещастната действителност за повечето жени ... или тея с кратък "срок на годност" тези които на 13г. изглеждат като на 20.
А това, че мъжете се мислят за божии дар на земята независимо на каква възраст са е дело на жените които ги третират така

Редактирано от Kyмиko Янaka на 24.10.07 12:17.



Тема Re: За мацките и...годинитенови [re: Markizata]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.10.07 13:04



Датата я посрещам с облекчение, щото вярвам в това за Сатурновата дупка. Повечето гадости в живота ми досега, са се случвали точно по това време.

Иначе, за възрастта...хич не ме тормози самото число. Тормози ме това, че с годинките става все по-трудно да се поддържам във физическа форма, каквато аз искам, но напоследък и с това взех да свиквам. И изобщо не възприемам мъжете като вечни. Кекави са, сдухват се много по-бързо от нас, стават лениви с годините. След малко дни ставам на 38, но се чувствам супер. Кеф ми е като се изправя до децата и и двете вече са по-високи от мен, а аз съм си още млада. Та, след коя възраст се крият, че нещо не ми е ясно?

щото аз няма да понеса ако другия ме обича повече мене...

Тема Re: За мацките и...годинитенови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор чepтa (бЕла)
Публикувано24.10.07 15:27



ето това мнение е за пример !



Hello bitchesss!!:P I'm Paris Hilton and I'm goin' in da jaaaiill :D


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.