Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:22 28.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Тема Кой мамологнови  
Автор bambu4a (Keti)
Публикувано02.10.07 14:11



посещавате, момичета?
На мен ми препоръчаха на 3 месеца да се проверявам /след преживян проблем/. Ходих при д-р Свещаров в Сф, но се оказа , че не работи в петък, а аз имам в петък възможност да пътувам. Ако знаете някой, който отговаря на условията:
да има ултразвук
да работи в петък
да сте доволни разбира се,
може да ми помогнете при ваше желание.
Простете за сериозната тема, ама не трябва да сме немарливи към точно това нещо





Тема Re: Кой мамологнови [re: bambu4a]  
Автор Шeмeтнa (Cryin')
Публикувано02.10.07 16:22



Аз лично съм много доволна от д-р Гемеджиев, отговаря на всичките ти условия, работи в Национален мамологичен център в бившата АГ болница Тина Киркова. Има всеки ден свободен (платен) прием, мисля че беше само сутрин. Няма нужда от записване за платения прием, а таксата не е голяма-20 лв.
Успех!
П.П. ето има и сайт болницата



Редактирано от Шeмeтнa на 02.10.07 16:26.



Тема Re: Кой мамологнови [re: bambu4a]  
Автор QueenOfRain (****)
Публикувано02.10.07 16:40



Здравей, искрено препоръчвам д-р Миглен Цанов. Ако искаш, мога да ти пусна на бележка телефона му.



Тема Re: Кой мамолог [re: bambu4a]  
Автор bambu4a (Keti)
Публикувано02.10.07 16:55



Момичета, благодаря ви от все сърце!
От клиниката се съгласиха да ме запишат за 13 ч в петък, защото доктора работел дотогава. Така че ще пристигна по това време и с такси ще се добера до там, надявам се навреме.
Благодаря за отзивчивостта!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.