Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:51 23.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Аборт с вакумнови  
Автор Muлa (Спаски)
Публикувано20.09.07 23:38



Момичета някой да е чувал за това и да има опит ??? Каква е разликата??? Ако и някой си е правил... моля пишете?!



Тема Re: Аборт с вакумнови [re: Muлa]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано21.09.07 09:02





НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Аборт с вакумнови [re: Muлa]  
Автор ha! (Непознат)
Публикувано21.09.07 13:18



само в началото на бременността е възможно. опериращият преценява на място. не е по твое желание.
по-щадящ за матката е от конвенционалното кюретиране

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Аборт с вакумнови [re: ha!]  
Автор TE_DDA (Семейство Адамс)
Публикувано21.09.07 21:46



мноо те харесвам, ама моля те не говори глупости:)

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки



Тема Re: Аборт с вакумнови [re: TE_DDA]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано21.09.07 22:51



Az съм правила такъв аборт. Прави се някъде до 3 седмици след забременяването ...нещо такова. Прави ми го познат лекар....навремето. С местна упойка...говорихме си за близки и познати през цялото време. Процедурата траеше около 20 мин май.... Нищо не се усеща. Станах и си отидох у дома...сякаш нищо не се беше случило. Даде ми малко антибиотик и ме посъветва да внимавам за друг път))

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде

Редактирано от makeover на 21.09.07 23:11.



Тема Re: Аборт с вакумнови [re: makeover]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано22.09.07 00:44



А, защо само до 3 - тата седмица може да се прави с вакуум?





Тема Re: Аборт с вакумнови [re: makeover]  
Автор Perlata (член)
Публикувано22.09.07 01:05



А сега как се чустваш?



Тема Re: Аборт с вакумнови [re: Markizata]  
Автор TE_DDA (Семейство Адамс)
Публикувано22.09.07 09:53



с вакуум се прави и до 12 седмица,което е законния краен срок за аборт по желание. това обаче не изключва стандартния кюретаж след това. точно тук е заблудата на всички жени. че като иам вакуум няма кюрета. има обаче процедура,която се прави в ранна бременност с една голяма спринцовка с катетър и се избягва както кюретажа, така и дилатацията на шиййката,което всъщност е болезненото и рискованото.

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки



Тема Re: Аборт с вакумнови [re: TE_DDA]  
Автор makeover (LIRA )
Публикувано22.09.07 13:57



E това ми прави явно! Защото каза, че тази процедура може да я направи само в първите 2 седмици и половина -3/докато нещото вътре било по плазмено)))/...нещо такова, беше преди 10 години. Даже направихме аборта в поликлиниката дето работеше, даже не и в болница...една събота)) Няма загуба на кръв и въобще останах изненадана, че може толкова безпроблемно отърване))) и ненатягащо психически)) В интерес на истината и аз не съм осведомена защо не се прилага това нетравмиращо абортиране по-широко....тук нямам идея как стоят нещата)) Ще ми бъде интересно да разбера!
А иначе замалко използва и вакуумче, включи генератора и нещо си ровичкаше ама за около 2 минути ))

Осигури си лукса, насъщния сам ще си дойде



Тема Re: Аборт с вакумнови [re: makeover]  
Автор TE_DDA (Семейство Адамс)
Публикувано25.09.07 21:48



вече се прави и малко по-късно. до 6-7 седмица на бременността. ама не е вакуум, с който се прави традиционния аборт с какетър и спринцовка.

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.