Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:51 21.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Един красив жест!нови  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано20.09.07 11:06



Започвам с малко предисловие - в наше село по главната улица шофьорите карат като бесни

.
Сутрешният кошмар е ужасяващ - всеки е закъснял, всеки бърза...и децата, които трябва да пресекат улицата, милите, чакат търпеливо или притичват, като изправят косите и на шофьорите, и на родителите си..Вече има няколко инциденти, за съжаление с трагичен край.

Та тази сутрин един шофьор забеляза група деца пред пешеходната пътека, спря и най-любезно ги изчака да преминат.

Желая приятен ден на всички.







Тема Re: Един красив жест!нови [re: moon_flower]  
Автор яфв ()
Публикувано20.09.07 12:22



егати красивия жест - някой да действа съобразно закона и да спазва правилника на движение.

чак ме побиват тръпки да си представям некрасивия жест в една подобна ситуация.



Тема Re: Един красив жест!нови [re: яфв]  
Автор vens (малко странен)
Публикувано20.09.07 12:40



на мен веднъж ми изръкопляскаха, като спрях пред пешеходната пътека. По-скоро ми стана гадно, обаче, че трябва най-нормалното нещо да изглежда като проявен героизъм





Тема Re: Един красив жест!нови [re: moon_flower]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано20.09.07 12:46



Снощи се бях набила в едно зверско задръстване - разстояние, по-малко от километър, го взех за рекордните 35 минути. Проблемът беше точно на 2 места, където трябваше да се включват автомобилите от път без предимство. И на двете места минах без проблем, докато другите чакаха по няколко минутки - на едното място една мацка ни пусна две коли (и в двете бяхме шофьорки), а на следващото такова място девойката от предната кола върна жеста, а след нея и аз - пак на две жени...Та си мислех... Дали жените все пак не сме по-толерантни на пътя, макар и да ни псуват редовно...



La donna e mobile

Тема Re: Един красив жест!нови [re: fidgety]  
Автор ha! (Непознат)
Публикувано20.09.07 13:11



у наше село на ден по 4-5 пъти минавам през едно такова недомислено кръстовищенце дето една еднопосочна уличка се влива в друга еднопосочна уличка и дето само в малките часове няма върволица коли
та на това място никога не съм чакала повече от 4-5 коли
и аз пускам като се случи и мен ме пускат. даже на няколко пъти ацки бързах и с ръка помолих и веднага ми дадоха път
да ви ги таковам натакованите големи села ваще ний тук сме бели и добри
оообаче
има няколко страшни места....3 платна... пешеходци на старта.... намалям, спирам, пешехедците тръгват......и в съседното платно профучава поредният идиот убиец
та с много страх наближавам пешехдна пътека
а грозно ми е някак хвалби и умиления за задължителни и подразбиращи се неща. щот страшно ми става. така бързо се скапва всичко че май ще доживея овълчването на хората

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Един красив жест!нови [re: moon_flower]  
Автор shape_of_my_heart (сърцАта)
Публикувано20.09.07 14:00



Пак е добре, в наше село така е и по другите улички

. Няма светофар, а пък кой ти зачита пешеходна пътека???!!!. Колко пъти ми се е случвало да дам път на такава, а някоя кола профучава отлЕво..много бързат!, а горките пешеходци изпадат в ужас- на кое да вярват?! Поне съм нащрек, когато аз пресичам..



Тема Re: Един красив жест!нови [re: яфв]  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано20.09.07 16:47



Що, във ваше село всички ли спазват правилника?!


По пътищата родни не съм останала с такова впечатление.
А при нас почти през две-три дървета има некролози...на млади хора...
Моето семейство загуби 17-годишен племенник в нелепа катастрофа....
Така че, евала на такива хора....,за които писах и дано да стават все повече




Тема Re: Един красив жест!нови [re: fidgety]  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано20.09.07 16:50




Аз съм по-скоро пешеходец.
Но като че ли жените сме по-внимателни на пътя.




Тема Re: Един красив жест!нови [re: shape_of_my_heart]  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано20.09.07 16:52



Наистина говоря за малък, провинциален град, без светофари, имащ "щастието" да се намира на главен републикански път.
Не ужас, направо кошмар.





Тема Re: Един красив жест!нови [re: moon_flower]  
Автор shape_of_my_heart (сърцАта)
Публикувано20.09.07 17:48



Ама и аз ти говоря наистина за село, нищо че му викат O.C.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.