Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:33 23.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема сексът за една нощнови  
Автор яфв ()
Публикувано18.09.07 08:32



Случвало ли ви се е? Прехвален ли е този секс за една нощ или само при мен е толкова зле. Случва ми се за втори път и не може да се каже, че много съжалявам и в срам от липсата си на морал си скубя косите, но определено не е нещо , което държа да ми се случва отново. Това освен, че е празно като емоция, е доста тромаво като физическо изпълнение изживяване. Мъжът свършва за минути/в този случай за секунди/ , не прави това което трябва , не се целува както на мен ми харесва...изобщо напълно безсмислено упражнение. Къде е тръпката и защо е толкова популярен тоз еднократен секс...



Тема Re: сексът за една нощнови [re: яфв]  
Автор ha! (Непознат)
Публикувано18.09.07 09:04



ти си си виновна

що си го избра такъв ?
на сексът за една нощ хубавото му е че 1. няма никакви задръжки и 2. че сексуващите дават всичко от себе си
ама за целта трабва да са можещи де


прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ

Тема Re: сексът за една нощнови [re: ha!]  
Автор яфв ()
Публикувано18.09.07 09:09



сигурно си права, че е до нерподходяща селекция. аз обаче не съм го избирала конкретно с такава цел, а просто неочаквано взе, че се случи. не беше планирано. И все пак , струва ми се, В секса с постоянен партньор има нужното напасване, което носи повече удоволствие.



Тема Re: сексът за една нощнови [re: яфв]  
Автор Уeнди (emerald)
Публикувано18.09.07 09:20



Кухичко е някак...



Nobody expects the Spanish Inquisition!

Тема Re: сексът за една нощнови [re: яфв]  
Автор Oпиyм (глезла :-))
Публикувано18.09.07 09:33



За случване ми се е случвало веднъж - за една нощ и по причини различни от взаимно нежелание не се случи повече, но беше хубав секс, за тогавашните ми разбирания.

Останалите сексове, започнали само за една нощ са се състояли и още нощи. А и като знам какво е сексът за много нощи, какъв е и т.н, не вярвам отново да се изкуша да употребя някой за едното еднократно чукане.

Що се касае до това, че си разочарована от техничността на изпълнението - сори, ама като за една нощ - на такъв си се натресла. Можеше да си сега на гребена на вълната и да кажеш че тоз е най-великия ебач. 50:50

Как искаш някой на първия секс, който сама дефинираш като секс за една нощ, да мисли за теб и да ти се отдава, да те усеща какво ти харесва, да ти напипа тънките струни и да цвилиш от кеф? За туй се иска и повече секс и повече познаване на човека. Много ясно, че ще е обсебен повече от това да си сътвори собствения кеф, посредством теб.

Я кажи, без да се заяждам, според теб кой кого е употребил?
Тръпка в туй еднократното няма. Едно време си мислех, че това е голяма работа, но няма нищо хубаво за мен в това да употребиш и да се предложиш за еднократна употреба.



Тема Re: сексът за една нощнови [re: Oпиyм]  
Автор яфв ()
Публикувано18.09.07 09:45



не мога да кажа кой кого е употребил в случая, защото не разсъждавам така. Аз настоях за секс, защото в дадения момент го пожелах и от доста време не ми се беше случвала такава случка. но и той не се е дърпал много. Мъжът в моя случай положи усилие да ми е добре, но наистина не се получаваше. Ако беше хубаво изживяването, щях да кажа, че аз съм употребила, защото нямам намерения към този мъж, но тъй като не беше ...
И аз мисля, че за сексът "много нощи" има по голям шанс да бъде добър. Относно задръжките - аз с любим човек имам много по-малко задръжки, отколкото с полупознат ,. Най малкото има повече време за да се пробват повече неща и желанието да доставиш повече удоволствие. И не се притеснявам как да е максимално стерилно





Тема Имаше един виц по темата.нови [re: яфв]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано18.09.07 10:02



Една жена отива при психолог.
- Докторе, имам проблем. Не мога да отказвам ан мъжете. Кой къдеот ме срещне, иска да спи с мен, а аз немога да отказвам и им пускам за по една нощ и после се чуствам като долна курва.
- Добре, - казал докторът - ще ви проведем терапия и вече ще можете да им отказвате.
- Ама докторе, аз не искам да им отказвам, просто искам след това да не се чуствам като долна курва!



По твоя въпрос - просто не ти е бил подходящ тоя, дето си си го избрала. То вярно, че няма как да го знаеш какъв е без да ги пробвала, ама...

Струва ми се,чеДжорджОруел е схванал всичко погрешно.НеГолемия брат наблюдава нас.Ние го наблюдаваме


Тема Re: Имаше един виц по темата.нови [re: ladyMarian]  
Автор яфв ()
Публикувано18.09.07 10:06



не виждам "вица по темата" какво общо има с темата

, но благодаря за мнението.



Тема Re: сексът за една нощ [re: яфв]  
Автор ha! (Непознат)
Публикувано18.09.07 10:14



Относно задръжките - аз с любим човек имам много по-малко задръжки, отколкото с полупознат ,. Най малкото има повече време за да се пробват повече неща и желанието да доставиш повече удоволствие
такааа .... а сега си представи за едно нощ да се пробват сичките тия повечко неща....
това е идеята на секса за една нощ
не казвам че е за всеки

а по другите ... точки
не знам не знам аз никога не съм и помисляла да съм с някой когото не харесвам и не ме привлича и то дъхоспиращо та не ги разбирам тия работи
впрочем впечатлих се от нещо
"...той се стара много но..." или там как бе написано - ми нещото на което държа изобщо в живота и изключително в секса е истинност и спонтанност а едно старание в тази светлина ме убива. щом се е стигнало до полагане на усилия начи ...

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: сексът за една нощнови [re: яфв]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано18.09.07 10:22



Емоционално не ме насища. Накрая се чувствам раздразнена и имам желанието да си намаква по-бързо панталоните и да се маха от погледа ми. Ако е само до техническо изпълнение, хората отдавна са измислили вибратора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.