Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 17.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Как да бъда женанови  
Автор sinora (непознат )
Публикувано04.09.07 13:18



Има едно въпросче, което ме вълнува от известно време - как да бъда жена. Определено нямам опит в това поприще. Баща ми винаги е възпитавал мен и сестра ми като момчета и за това се възприемам повече като такава. Има си хубавата страна, защото с мъжете се разбирам много добре и отбирам от доста мъжки работи. Но виж, когато трябва да общувам с жени ми е много трудно. Не знам как да се изразявам и каква тема да подхвана. С мъжете като приятел - добре, но когато искам да завъртя главата на някой става трудно - те май ме вземат повече като другарче, отколкото като жена. Та, кажете ми, моля, някои женски тайни, трикчета, реплики, как да се държа, за какво да говоря и т.н. Трябва ли да показвам познанията си по футбол, коли, механика и др? Трябва ли да се лигавя малко повече? Трябва ли да пърхам с мигли и да кръстосвам крака? Знам, някои от вас ще кажат да бъда себе си, но 100% мен не върши работа - пробвала съм.



Тема Re: Как да бъда женанови [re: sinora]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано04.09.07 13:24



хубава ли си? какви са ти мерките? (ръст, тегло, бюст, талия, ханш)



Тема Re: Как да бъда женанови [re: Дaниeл_]  
Автор sweety! (naughty girl)
Публикувано04.09.07 13:30



Даниеле, ръста и теглото небяха ли запазена марка на друг клубар бре:)

Всичко е суета!



Тема Re: Как да бъда женанови [re: sweety!]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано04.09.07 13:41



не знам - аз влизам тук веднъж на няколко месеца...

питам защото ако на колежката всичко и е наред външно няма от какво да се притеснява - може да е сигурна 100% че всичките и "приятели" искат да я чукат...

просто тя трябва да си подбере тези които НЕ ИСКАТ САМО ТОВА - след като има мъжко мислене този подбор ще е супер лесен за нея





Тема Re: Как да бъда женанови [re: sinora]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано04.09.07 13:47



виж сега душа
и ние сме две на баща ми обаче имаме и майка



и това, че:
мога да борявя с инструменти и мога почти всичко в къщи да си направя/поправя стига да ги имам също така знам почти всички части по колите и кое как става, в сглобяемата мебел няма друга като мене футбол мрязя но съм Ф1 фен, карам ски, стрелям и палатка опъвам за 5м.
Обаче хич не ми пречи да се разнасям с рокли и на токчета докато го правя ... да съм абонирана за Вог, да си шия дрешляци на машина, да рисувам, да се фръцкам и да пазарувам цял ден мога и да се правя на безпомощна и нищо неразбираща - нищо женско не ми е чуждо.
Съответно имам приятели и приятелки.

Та забелязала съм колкото повече се лигавиш и колкото си по безпомощна толкова по мъжете те харесват те обичат да се чувстват мъже и да дават експертно мнение .... малко мъже биха понесли жената да е по светната от тях на някои теми. Намери златната среда нали си жена все пак? някакви тайни рецепти няма

I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема Re: Как да бъда женанови [re: sinora]  
Автор ha! (Непознат)
Публикувано04.09.07 15:27



хи хи забавно въпросче :-) и за чий искаш да не си себе си?
на мен като мъжкарана проблем никога не ми е било да ме харесват. проблем ми е че повечето хора са ми скучни
та те питам за чий ти е да влизаш в роля като не ти идва отвътре?

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Как да бъда женанови [re: ha!]  
Автор sinora (непознат )
Публикувано04.09.07 16:38



Какво да направя като все си падам по пичове, които харесват елегантни, възпитани и сладки момичета, които обичат да си стоят вкъщи.



Тема Re: Как да бъда женанови [re: sinora]  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано04.09.07 16:47



значи просто трябва да станеш елегантна и ти

не е трудно - сега съм се захванал с "образоването" на един мой много добър приятел който в момента е 140 кг ... да видим за колко време и какъв успех ще постигнем образоване го пиша в кавички щото той самия е много добре образован, но някак си не му се вярват нещата които му говоря и храната толкова му се услажда че ми се струва че той нарочно си подбира безуспешни методи за отслабване за да може да си е такъв какъвто е в момента и да си похапва пак така сладко....



Тема Re: Как да бъда женанови [re: Дaниeл_]  
Автор sinora (непознат )
Публикувано04.09.07 16:49



Прав си наистина, така е. Мислиш ли, че това е именно, защото съм различна от другите жени.



Тема Re: Как да бъда женанови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор sinora (непознат )
Публикувано04.09.07 16:54



Благодаря ти за съвета! Това и се опитвам да правя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.