Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:05 28.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Домашна помощницанови  
Автор Дaниeл_ ()
Публикувано29.08.07 14:49



1. Какво мислите за следната схема: работите си вие това което го можете и изкарвате кинти, а домашната работа (която по дефолт не се оценява, не се плаща и няма край) я прехвърляте на домашна помощница, на която се плаща от "семейния бюджет"?

2. Приложимо ли е това за вас конкретно? Защо?

3. Каква жена бихте взели и каква не за тази работа? (възраст, народност, етнос) Защо?



Тема Трудноприложимо енови [re: Дaниeл_]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано29.08.07 15:05



1. По принцип възрастните жени са по-съвестни, но пък те не чистят добре, защото вече не виждат, пък и по-бързо се уморяват;
2. От циганките може и да има някоя, дето да не краде, ама шансът да попаднеш е малък. Моя позната ползва услугите на една, препоръчана и за честна и се оказа, че си покрадва, но понеже по малко, предните просто не са забелязвали;
3. Изобщо за да е добра една домашна помощница, това си иска качества, а качествата пък искат повече пари от тези, които аз мога да платя.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Re: Домашна помощницанови [re: Дaниeл_]  
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано29.08.07 15:33



1. Апартамента ми не е толкова голям, че да не мога да го почистя (макар по някога да не се справям особено...).
2. Не разрешавам на никой да ми пипа нещата. Не бих позволила на чужд човек да ми влезе в къщата и да ми пипа чиниите например, или дрехите на децата ми.
3. Предпочитам да се забавлявам с парите си, вместо да ги давам на другите.





Тема И данови [re: palatka]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано29.08.07 15:41



бачкаш на ден примерно по 2 часа поне нископлатен неквалифициран труд ?
(гледна точка)



Тема Re: Домашна помощницанови [re: Дaниeл_]  
Автор Jolee ()
Публикувано29.08.07 15:59



Не искам домашна помощница

Кво толкова ся, че чак да плащам на някой да ми рови в бельото, да се пръска с парфюмите ми и така нататък

бръм..бръмбръъъъм

Тема Re: И данови [re: jamie]  
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано29.08.07 16:00



Не всичко е пари, приятелю... Уюта на дома не се създава от помощници. А може би просто така сме възпитани. В моя дом аз решавам дали ще си сипя едно вино или ще мия чинии. Не съм такова голямо "добро утро", че други да ми шетат.



Тема Re: Домашна помощницанови [re: Дaниeл_]  
Автор steinbock (рогата)
Публикувано29.08.07 16:02



Проблемът е, че у нас повече се разхвърля отколкото да се цапа

А не мога да очаквам от помощница да знае кое къде стои и да подрежда вместо нас така че на ползвам...

Freiheit ist die Freiheit der Andersdenkenden.

Тема Re: Домашна помощницанови [re: Jolee]  
Автор Xoлдън (изморен кон)
Публикувано29.08.07 16:11



То па вашто бельо???
Сто прашки се побират в една шепа.


За парфюмите и джунджуриите си купи една каса за 20 кинта.

Ама ако е домашен помощник аааааааа??????????

Затуй и аз съм за домашна помощница.
Ама да шета само по домашна престилка и чехли,да е до 40 г. и не по-тежка от 50 кг.,със зелени очи и цици мярка В.



Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Домашна помощницанови [re: Дaниeл_]  
Автор Jill (на война)
Публикувано29.08.07 16:48



Много одобрявам, даже съм почнала да се оглеждам за подходящ човек. С голям кеф аз и гаджето бихме прехвърлили повечето домашни задължения на някой друг и нямаме против да си плащаме за това.

Далеч по-добре отколкото както сме сега - мобилизираме се в неделя да изчистим къщата, а то половината ден мине или през седмицата да позамазваме туй онуй.

Нямам претенции към пол, народност и възраст - стига човека да изглежда чист и поддържан, да се справя по същия начин с дома ми и да не създава проблеми.

Wealth is the product of man's capacity to think.


Тема Не говорех за уютанови [re: palatka]  
Автор jamie (чисто нов)
Публикувано29.08.07 16:55



а за неща които тежат. Предпочитам да имам един час поне на ден в повече вместо да го изкарам в миене на чинии и пране - най-груб пример.
Уюта не се създава със задължения.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.