Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 17.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Влакчето на ужаситенови  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано14.08.07 22:10



Я да ви попитам.Кои от вас са се качвали на

и какви впечатления е оставило това в тях
Като за начало ще започна с моите
Франкфурт.Панаир.
Кой,аз ли няма да цъфна да погледам сеир
Ходя си и гледам като блъсната котка в дувар и нещеш ли-скоростно влакче.
Изведнъш ме трясна злата идея,че що за мъж съм аз ако не се кача мамка му.
И се засилвам смело,с оная моя смела походка..........абе като тинки уинки,така разперен си вървя.
Вземам билет3 евро и се курдисвам.Закопчават ме.
Седя си-пич от всякъде спокоен и смел.Ама това до втората секунда след потеглянето.
на третата вече проклинах този който ме е домъкнал до Фракфурт,на следващата майка ми дето въобще ме е родила и от там нататък-себе си,щото нормален човек не би седнал тук за нищо на света.
От там едни шеметни завъртания,едни луди красъци,крясъци предимно мои да спрат проклетото влакче.
Обаче немския ми лош,не ме разбрали.
Минаваме на второ кръгче.
Усещам че или ще повърна или ще сторя друга пакост но продължавам да креща и да се моля това да спре веднъж завинаги.
ИСТИНСКИ СЕ МОЛИХ.
После за момент май съм изпаднал в несвяст щото усетих че седим на едно място и аз правя нечовешки опити да се отлепя от шибаната седалка.
От там(с походка ве4е на бит педераст) се изнизвам от загражденията и се ЗАКЛЕХ повече крака ми да не стъпи на подобно чудо
Та.....така с моето влакче,я да прочета за вашите преживявания.


като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине

Тема Re: Влакчето на ужаситенови [re: *Плaмeн*]  
Автор *FireLips* (огнена)
Публикувано14.08.07 22:27



Аз единствено съм се качвала на симулатор на Сл Бряг. Кабинка с реална прожекция, и кабинката се накланя и тресе по завоите, които всъктост виждаш и си мислиш, че си на влакчето. Готино беше, но във никакъв случай, не мога да кажа, че е същото като истинското, въпреки, че не съм се качвала на него.



ВИНАГИ ОЧАКВАЙ НЕОЧАКВАНОТО !!!

Тема посмях ти се от сърце :Pнови [re: *Плaмeн*]  
Автор Vici! (хаЙван)
Публикувано14.08.07 22:29



ами като все на смели се правите Вие мъжете


На влакче не съм се качвала, но в "Къщата на ужасите съм влизала" - Откоберфест, Мюнхен...
Бяхме с един мой приятел - куражлия. В началото като наизскачаха едни змии -"напълних г....щ..е", но не си признавам! Аз си го поисках, а и се кефих максимално, макар и с пълни гащи
Накрая, в последната стая, в която влязахме пода се клатеше, нямаше никаква светлина, стените се стесняваха все повече и почеве...и изведнаж ръката на Ицето се впива в моята..Умрял от страх горкия!

....има и други от тази поредица...Такива неща се запомнят



Veni Vidi Vici!

Тема Re: Влакчето на ужасите [re: *Плaмeн*]  
Автор ha! (Непознат)
Публикувано14.08.07 22:33



чакай ся
влакче на ужасите не беше ли онова през тунела с призраците и подобни

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Влакчето на ужаситенови [re: ha!]  
Автор *FireLips* (огнена)
Публикувано14.08.07 22:50



И аз това си мислех, но се оказа че е Бързото влакче!
Иначе като по-малка (към 4-5 клас) в града беше дошъл един "цирк" ли " панаир" ли .. как да го кажа с такива съоръжения (летящи лебеди, блъскащи колички и др.) от Чехия. Там имаше влакче на ужасите каквото си е и тамсе качих на едно "вагонче", влезнахме в тъмния тунел и бавно бавно се придвижихме. Изведнъж точно на един завой изкочи един искуствен скелет, после минахме покрай едих ковчек с провиснала ръка, разни такива гадории и все на завоите се засилваше. По едно време малко преди края, влакчето се забави и в една тъмница, нищо не виждат, един чешни тъпак стои вътре и те пипа по рамото, скубе те или където хване. Аз първия път много се стреснах, даже си секнах кръста от уплаха, но втория път вече го знаех къде стои и залегнах на седалките. Но глупака му с глупак, пак ме уплаши - пипна ме! Ядосах му се и влезнах трети път. Но.... този път го усетих преди да ме доближи с аз го цапардосах по ръката и той буквално исписка! хахахахха - ша ма плаши той... ХА! Та това ми е премеждието на мен!

ВИНАГИ ОЧАКВАЙ НЕОЧАКВАНОТО !!!


Тема Re: Влакчето на ужаситенови [re: *Плaмeн*]  
Автор БAPATOЧKA (член)
Публикувано14.08.07 22:52



Ми...аз се качвах на едно в чужбинско ( не знам що у нас още няма) но освен че беше много гнусно - сиреч много ми се придрайфа, друго нямаше страшно. Просто влакчето беше кофти. Инак - разбирам те. Кулата беше мойто лобно място. На тая в София(ленд) ми оставаха очичките горе около секунда две след кат седалката тръгне надолу. И тва от височина 38м. После имах желание да пробвам тая в Пратера, ама кат разбрах че била 60 м. и ми стихна ентусиазмът. И все пак още съм навит на влекче...



Тема Re: Влакчето на ужаситенови [re: ha!]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано14.08.07 23:01



Ами като се качиш и ще разбереш че не е важно как му е името,а кое в действителност те ужасява.


Тва дет разправя Vici е като детска забавачница.И на него се качих.
Там най много ако не внимаваш да те изпръскатс вода некви смешни парцалени кукли.
После придобих смелост пак за нула време-голяма глупост от моя страна.
За малко да си докарам ифаркт на млади години.
Качих се на една люлка със седалки за много хора дето се въртеше като откачена.И там здраво се изкорах защо заставахме с главите на долу от незнам си ква височина за няколко сек.луда работа,не искам да си спомням.
После се метнах на едно такова дето му викаш на ужасите.В един огромен тунел,пълен мрак,некви светлини ама така и не разбрах кво стана.
За последното преживяване няма да разправям сега че първо ми се насълзяват очите от спомена,и започвам да се треса като шизофреник само като си помисля с къв акъл седнах там.
Тва не беше влакче,но определено беше най-големия ужас който съм преживявал в живота си.
Само ще спомена че единственото което се чуваше от махалото в радиус на стотици метри беше-ШАЙЗЕЕЕЕЕЕ.
И аз виках.........То там нямаше как.само ти се изтръгваше от гърлото.
После на панаира не стъпих повече.
Ебал съм ти и люлките и въртележките

като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине

Тема Re: Влакчето на ужаситенови [re: *Плaмeн*]  
Автор Heли. (foxy)
Публикувано14.08.07 23:07



Обожавам лунапарковете!
Това твойто,дето му викат "руска планина" се реших само в Атина.Щото хич не ми се видя голямо ...уж...Не съм губила свяст,само си пищях,както и всички наоколо-малко помага.
След това,не е ясно защо, се покатерих на това,дето му викат "октопод" и кабинките се въртят като бесни около себе си ,а октоподът се върти и той и ги качва и сваля със страшна скорост,а и пипалата му дълги...стори ми се един час,пък то било 3 минути.....



Оцелях,макар че краката ми не спряха да треперят половин час(точно-стават някакси като от памук).След това къщата на ужасите,която им е доста големичка и ти сядат в скута някви...неща.... ми се видя като чай при англйската кралица.

Ей тия трите.....ама искам пак!

В тая връзка имам два въпроса.

1.Дребен,медицински въпрос...дали някой може да се напикае или.... някакъв сериозен неприятен проблем със здравето да му се яви на някои от още по-страшните неща. Атина си е балканско и никой не прояви интерес болен ли си,здрав ли си ,пък и не е тяхна работа,вероятно.Тия ,дето ги изстрелваха на това ,дето и в София му викаха "стената"(ама по-високо е там)много пищяха и трудно слизаха. Същото ставаше и с едни ,дето са в голяма лодка ,но я завъртат и надолу с главата и ги задържат така няколко пъти(силно са закопчани,амаааа)....

2. Голям,"политико-икономически" въпрос. Сериозно.Уважаващите себе си държави имат поне един!!! хубав лунапарк.
България в момента има двумилионна .....европейска....столица,без лунапарк.




Тема Re: Влакчето на ужаситенови [re: Heли.]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано14.08.07 23:20



Бе не знам кво му е името ама тва нещо направо ми разказа играта.
Един прът на една стойка,които се върти в централна ос.В двата му края имаше по две седалки за двама които сами си те въртяха около собствената си ос.Мазало...И това НА ОГРОМНА височина ебаси.Не помня кво беше там щото не искам.Помня само че като слязох,освен за това че не можех да се движа,останах и за да позлорадствам.Гледах идиотите дръзнали да се качат след мене как се въртяха,крещяха и слизаха с насълзени ужасени очи.Така малко ми олекваше-викам си-няма само на мене да ми е гадно я



като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине

Тема Re: Влакчето на ужаситенови [re: *Плaмeн*]  
Автор Heли. (foxy)
Публикувано14.08.07 23:33



Ми,страшно е-това е целта,да е страшно и да вдигнеш адреналина...ама поне си позлорадствал после.Ама немците сигурно са го понесли по-дисциплинирано и стоически.


......И аз не знам немски.Може би е трябвало да крещиш нещо от сорта "их капут!",демек "аз съм свършеееен,помощ",да не помислиш друго....

Или пък щеше да помогне и интернационално крещене-Хеееелп миии!
Това за следващия път,ако ще се катериш по немските катерушки.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.