Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 14.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Спите ли в отделни стаи?нови  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано08.08.07 17:07



Може и да ви се стори тъпо,странно или т.п.,но от няколко години ние със съпруга ми спим в отделни стаи.Причината е там,че почнахме да си "пречим"

.Той хърка силничко,меко казано,докато аз спя като заек и често осъмвах без да съм мигнала цяла нощ.Сега си ходим на "гости"..............

Та да питам:

Само ние ли сме от лудите,дето за едното хъркане спим в отделни стаи?Щото като сме разговаряли с приятели и познати за "проблема" ни и всички казват,че си спинкат заедно,въпреки нощния "концерт"



Тема Re: Спите ли в отделни стаи?нови [re: morska valna]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано08.08.07 17:15



Не сте само вие,спокси.


"концерта" е най малката грижа,мисля.

като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине

Тема Море, зависи от способностите на концерт-майсторанови [re: morska valna]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано08.08.07 17:29



Имам едни познати, при които мъжът е командирован на тавана, а не в друга стая, заради хъркането.

Така че не гледай познатите, ами щом си имате стаи и щом не можеш да спиш...

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: Спите ли в отделни стаи?нови [re: morska valna]  
Автор Grok (минаващ)
Публикувано08.08.07 18:12



Няма лошо, след като го мразиш толкова, че не искаш да се лекува, а си го наритала в другата стая.



Сега сериозно. Това е здравен проблем. Може да си живеете така колкото си искате, но той най-вероятно ще живее десетина-двадесет години по-малко от колкото "му се полага". На мен ми намериха сериозен проблем в носа, а още не съм минал пълния "спящ" тест, та не се знае дали и нещо друго няма да излезе (УНГ-то каза, че май и сливиците ми са за вадене, но да видел теста преди да се вземе решение), но докторите ми казват, че е "смъртоносно". Пречи на дишането, което означава и на всичко останало.

Имай предвид, че в България това е почти непознат на медиците ни проблем - проблемът с дишането, а не хъркането като симптом. Тук в Германия се гледа много сериозно на него. Чакам почти половин година за спящия тест, и ще чакам после към 2 месеца за операцията на носа, но няма оттърване. Социалния ефект на хъркането - че на теб ти пречи е малката болка.

Има вероятност, но ти нямаше да се оплакваш, че хърка силно, и да няма оправяне - т.е. да няма конкретно причина, но най-вероятно ще му намерят нещо в цялостния дихателен път.

Изритай го на доктор, за да си спите в една или отделни стаи повече години.



Тема Re: Спите ли в отделни стаи?нови [re: morska valna]  
Автор steinbock (рогата)
Публикувано08.08.07 19:14



Не сте само вие


Аз обикновено го изтрайвам и успявам да заспя, но преди 2-3 вечери се изнесох да си доспивам на дивана

Freiheit ist die Freiheit der Andersdenkenden.

Тема Re: Спите ли в отделни стаи?нови [re: morska valna]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано08.08.07 20:18



Да. И е съвсем нормално. Това да си слушаме похъркването, или да си душим пръдните не е признак на любов, а на робуване на някакво схващане на някой си, че трябва да се бутаме в едно легло, "щото така правели двойките". Е, нека сме си партньори в останалото време, а иначе да се наспиваме. Като се поискаме, няма начин да не се намерим.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Спите ли в отделни стаи?нови [re: morska valna]  
Автор NikiFin (пристрастен)
Публикувано08.08.07 23:14



Мъжът ми не хърка, ама бебока реве като мечка. Не може да се мигне. Мислех по едно време да го екстрадирам, ама ме е страх да не спре да диша и да не го усетим. Та за сега си го държим. Но изселихме сестра му, щото чак на нея пречи






Тема Re: Спите ли в отделни стаи?нови [re: morska valna]  
Автор тpънчeтo (минаващ)
Публикувано09.08.07 01:04



според мен излишно се притесняваш и излишно сравняваш несравними неща:)
Пешо може само да си 'подсвирква' нощем или да похърква тихичко, а Иван да реже като дъскорезница /нали най-често с такова ги сравняват

/...

не всички жени спят като зайци като теб...

да не се наспиваш...само за да можеш да кажеш пред познатите си после, че спите в едно легло ...

абе знам, че не е така баш , ама погледни и от тази гледна точка


пп. сега видях, че го смяташ за ваш "проблем". ако е така - май трябва да посетите някой чичко доктор...

Редактирано от тpънчeтo на 09.08.07 01:14.



Тема Re: Спите ли в отделни стаи?нови [re: morska valna]  
Автор вeчнo_лятo ((Женя))
Публикувано09.08.07 05:01



Не, макар че и аз спя като заек и затова винаги съм с тапи за уши. Мъжът ми не хърка силно, но мен ме събужда и най-малкия шум. С тапите се шумоизолирам и заспивам, но само след като благоверният се е нагледал на телевизия, защото мразя да има пуснат телевизор в спалнята, а и по принцип не гледам много телевизия. Ако не се преборя да махна телевизора може и аз да се преселя в друга стая, колкото и да ми е тъжно за удобната спалня



Опитът не ни пречи да правим глупости, но ни пречи да ги правим удоволствие.
Франсис Дьо Кроасе

Тема Re: Спите ли в отделни стаи?нови [re: morska valna]  
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано09.08.07 09:32



Спинкаме си заедно, но не си пречим. Когато е в командировка ми е много трудно да заспя без него. Може и да е детинско, но присъствието му ме успокоява.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.