Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 02.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Дами, моля за малко помощ  
Автор novobranetz (новобранец)
Публикувано08.08.07 21:24



Често разговаряме с едно момиче и мисля, че ни е приятно и на двамата. Тя е много чувстителна и стеснителна. Попитах я какво мисли за мен като човек, а тя ми отговори:"Ти си мъж, а аз момиче и не мога да ти кажа повече от което ти пиша в писмата си..." и "И мне с тобой так приятно общаться!"
Да допълня тя е на 27, а аз на малко повече(31).Тя е в Русия, а аз в БГ...
Възножно ли е да има 27 годишна Рускиня(руса коса със сини очи) девствена, която да чака голямата си любов. Понеже ми говори за романтика и такива неща.И да се влюби точно в мен. Звучи ми прекалено хубаво за да е вярно.По принцип съм реалист, но понякога...Много съм объркан...

новобранец в dir.bg


Тема Re: ти сериозно ли синови [re: novobranetz]  
Автор livewire (жена)
Публикувано08.08.07 21:34



на 31 ??????
Възножно ли е да има 27 годишна Рускиня(руса коса със сини очи) девствена, която да чака голямата си любов. Понеже ми говори за романтика и такива неща


а стига бе
ми възможно е разбира се, що да не е възможно. По невъзможно ми се струва да се влюби в теб, но това е една друга тема


П.С.
Обичам те.

Тема Re: Дами, моля за малко помощнови [re: novobranetz]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано08.08.07 21:34



Единствената причина, да се е въздържала до сега, според мен ще се корени в религиозните й възгледи.

Та нещо по тази тема?

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: ти сериозно ли синови [re: livewire]  
Автор mirror_ (mirror image)
Публикувано08.08.07 21:37



Ееее, не с лошото деее


Какво му е на момчето?

Carpe diem! Volente deo!


Тема Re: Дами, моля за малко помощнови [re: novobranetz]  
Автор novobranetz (новобранец)
Публикувано08.08.07 21:49



за livewire:" По невъзможно ми се струва да се влюби в теб, но това е една друга тема" Съгласен!

новобранец в dir.bg


Тема Re: ти сериозно ли синови [re: mirror_]  
Автор livewire (жена)
Публикувано08.08.07 21:51



ами за да задава такива въпроси...
и да мисли така.....
на 31 години.....
как да ти кажа



П.С.
Обичам те.

Тема Re: Дами, моля за малко помощнови [re: novobranetz]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано08.08.07 21:58



ами не ми се вярва да е влюбена в теб.......даже не сте се виждали.....но може да е заинтересувана от теб.........от това как общувате..


да, и на 27 години има девствени.....познавах една такава.......бащата- военен......никъде не я пускаше.....каза, че сам ще и избере жених......и направо и каза да не го излага- трябва да е девствена!.......ужас, толкова я биеха хормоните.......но нищо не трябваше да прави.....а иначе е симпатишна



Тема Re: Дами, моля за малко помощнови [re: novobranetz]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано08.08.07 22:11



Ами измисли нещо за да се видите. Тук акъл не можем да ти дадем. Най-много да избият разни комплекси и да ти обяснят колко кофти са рускините. А това вообще не е така.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Дами, моля за малко помощнови [re: nyctea]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано08.08.07 23:30



ХАХАХА
Скоро лафих с една булка.В момент на откровение започна да ми споделя че съпругът и е бил първият и мъж в живота.Направили го през първата брачна нощ.
Една седмица след това тя вече му изневерила.Но най интересно беше изказването и:Преди това за мене той беше бог.После разбрах че има още много богове



като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине

Тема Re: Дами, моля за малко помощнови [re: *Плaмeн*]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано08.08.07 23:33



хааа.....нормално е, че стана така.........


е,може наистина така мислела жената




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.