Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:06 30.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Последния влакнови [re: Бapбapeлa]  
Автор Kackeт (ама Keнзо)
Публикувано01.08.07 00:03



"...просто не са имали шанса да имат връзки с мъже дето искат да имат деца..." хех, значи по презумпция ВСИЧКИ жени искат да имат деца?
....
В частни случаи приемам че да имаш дете над 40 е окей и в реда на нещата (причини хиляди). Тенденцията да се протака до тази възраст (пак причини хиляди) е тъпогъза.



Тема Re: Влакът без спирачки,в който сме всички!нови [re: Heли.]  
Автор Kackeт (ама Keнзо)
Публикувано01.08.07 00:06



Окей Митак, аз сам ще се черпя.



Тема ...амиии....нови [re: turseshtaO1]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано01.08.07 00:10



.... то после всеки може да прави с продукта каквото си иска :)))) Ако иска да го пие или....

...
Ма кат каза че някои и за донорство можел да иска... да взема да прасна каталог с какво правя.... уффф ма само една снимка ще върже ли за каталог да се нарече ????

...същия като преди... с тунинг и доживотна гаранция... ®

Тема Re: ...амиии....нови [re: Apxaнreл]  
Автор turseshtaO1 (намираща)
Публикувано01.08.07 00:21



Сетих се за един виц:
Некъф дофтор праел деца по поръчкааа....идвали жениците при него...той ги приспивал...и след 9 месеца детенце... Така един ден се явява една ми ти момаааа и вика на дофтора:
-Дофторе, така и така, аман -заман спасявай ме! Искам дете!
и той вика-Ми убау, булка, ша го имаш.
-Ма, дофторе, искам със сини очи.
-Убаво де.
-Ма, дофторе, и с руса коса.
- Е убаво..
-Ма, дофторе, и да е умно и да е високо.... и на Бекъм да прилича.
-Убаво, дай ся да те приспим.
Приспал я доктора, съблякал я, свалил си панталона, ръгнал там квото трябвал да ръга и започнал осеменяването, като от време на време с пот на челото повтарял: Бекъм та Бекъм, квот доде, такова ще да е.

пп Май трябваше да турна червена точка


Не вчера. Не утре. Днес!

Тема Re: Последния влакнови [re: Kackeт]  
Автор Бapбapeлa (rainbow)
Публикувано01.08.07 00:29



'42' означава друго....

жените , искащи да имат деца са доста повече от мъжете искащи деца..... никъде не съм споменала 'всички'......

протакането не винаги е щото жена протака , в немалко случаи мъж протака - щот не бил финансово стабилен, щот сега и до не знам кога си друго му било на дневен ред и изобщо куп оправдания измъкват ... неведнъж съм писала че мъжете имат друго измерение за време от жените..... и на жената като й писне , просто минава към друг мъж, вместо да чака този да се натутка... ако туткащите се мъже бяха малко, щеше да е друго, ама не са малко...... множко са



Тема Re: Наскоро имаше подобна дискусиянови [re: Kackeт]  
Автор Бapбapeлa (rainbow)
Публикувано01.08.07 00:59



ей сега да те разчепкам аз теб с тия твои теорийки.......

За всяко нещо си има времето, според мен.- това време не зависи от човека и не ме карай да обяснявам що..... има един израз ' Божа работа ' , а гинеколозите толкова я обичат ....

Тая баба НЕ МОЖЕ да бъде пълноценен родител.- глупости безподобни..... а по пълноценен родител ли е някоя мома дет не се е нахойкала, родила дете на 20 години , а след 30 години си носи 'бикините в джоба' и се чука с де що мъж й попадне, щото да наваксала дет е изтървала и приказва ' мани бе , деца ...... толкова пари харча заради тях, не мога да се отпусна и да погледна себе си'.... да не говорим за българската практика бабите и дядовците да помагат, а в сегашно време почти те гледат децата , щото младите да се находели, кога ще ходят, като осатреят и вземат да вдигат кръвно ли..... ми то на човек като е млад му се ходело бе..... тогаз му било времето.... а де, кое е вярното - докат е млад да се находи или докат е млад да гледа деца.....

в момента, в който това дете започне някъв социален живот с връстниците си- те пук голям социален живот водят бе сегашните..... комуникацията им с родителите хич я няма..... на повечето опира до там - дай ми пари, научи ли си, какви са ти оценките... комуникация и социализация - никаква.

Някак си тъпо е да очакваш тази жена на 80 да изпраща абитуренти, на 85 да вдига сватба за сина и на 100 да гушне първото внуче. - а какво ще кажеш за тия деца дето родителите им 'си отиват' рано - без да са ги изпратили абитуриенти..... скоро писах в една тема, че моя съседка почина от рак на 37 години - сина и беше на 15 години, щерка й на 10..... а за тия деца, дето родителите им загиват в катастрофи и т.н.......

Другия аргумент беше, че трябвало да си "поживеят" преди да раждат- е това е тъпо. тук съм съгласна.... ама и немалко мъже им се ще да си поживеят преди да им ревне дете .....


Ми живей, ама после разни дръти моми на по 35-40 хленчат, че няма свестни типове - поне не попадам в тая граница щот съм над 40 .



Олял си се в емоциите ... и не си прав ..... кой определя на кое нещо кога му е времето...при всеки човек е различно бе и не зависи от човека..... най-тъпото нещо което правят хората е че правят планове , а Онзи Горе се смее ехидно ' ти питА ли ме като планира бе....я да взема аз да ги поразбъркам тия твои планове, да виидш ти отде изгрява Слънцето '..... ей виждаш ли, току откарах темата в посока '42' ..



Тема Re: Последния влакнови [re: Дaниeл_]  
Автор LadyMorgana (archer)
Публикувано01.08.07 10:19



Да не би някоя "в напреднала възраст" да ти е кацнала скоро с молба "направи ми дете!" .... Това ли ти е проблема?



Тема Не. Ти, пък.нови [re: Дaниeл_]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано01.08.07 10:56



Просто ми направи вчепатление.

Наздраве!



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Темата...нови [re: Maka_]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано01.08.07 10:58



винаги е била интересна и актуална. За някои.

Наздраве!



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Re: Последния влакнови [re: Дaниeл_]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано01.08.07 14:06



Напълно нормално явление и то не само в Бг, но и в чужбина. Все повече жени стават абсолютно равностойни във финансово отношение на мъжете. Цената на тази равностойност е времето. При мъжа това не дава голямо отражение, но при жената това обикновено е за сметка на няколко годинки от т.нар. фертилна възраст. До към 32-35 години жената преминава през следните етапи:
1. до към 28-29 тя е заета да гони кариера, да се доказва и да постига някакво финансово благоденствие..
2. към 29-31 се опитва да се задържи и окопае на поста, до който се е добрала с цената на много усилия, пот, мъки и отделено на фирмата време.
3. към 31-32 започва да й се живее, защото преди това не е имала време да го направи. Това е и периодът, в който спокойно може да се наслади на постигнатото и да се радва на достигнатия жизнен стандарт - екскурзии в чужбина, скъпи дрешки, подобрения по къщата, скъпи SPA процедури и всякакви други глезотийки. Блажено е времето, когато относително голямата заплатка я харчиш само за себе си и собствените си нужди.
3. Към 32 започва да се усеща, че май вече приятелките й и приятелите й са се пооженили, а тя хартисва. Все повече започва да се стеснява кръга от социални контакти, до тази възраст той вече е сведен до хора, наброяващи пръстите на едната ръка и от типа на жената - останали неомъжени приятелки (максимум 2-3 на брой), гонещи кариера, или вече разведени.
4. Към 33 започва да я обзема лека паника, че нещо никой не се появява на хоризонта, все повече зачестяват случаите на разни нет-познанства, които се оказват с щастливо женени, гаджосани, ангажирани, леко поизлъгали мъже с идеята да могат да "пое**ат и бегат". Нашата жена на Христова възраст изпада в отчаяние и депресия.
5. И така до 35, до когато евентуално се е появил някой, с когото въпросната героиня е направила всякакви компромиси, само и само да има някой, за да не умре сама, изядена от мишките или прегладнялата немска овчарка.
На това му се вика условия на див капитализъм (казвам го с изцяло с присъщото ми уважение към този строй!), а не несработваща еманципация и нереализирани въжделения за принца на белия кон.

La donna e mobile



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.