Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 18.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Възможно ли е на един мъж да му пука...  
Автор NikiFin (пристрастен)
Публикувано30.07.07 22:16



повече за жена му отколкото за майка му? Възможно ли е да е истински загрижен за жена си, да направи нещо за нея, защото иска да е щастлива. Да и помага когато има нужда от помощ, защото наистина иска да я облекчи, а не просто защото така трябва и се очаква от него. Да пожертва собствените си интереси заради нея и единствено заради нея, защото иска тя да се чувства добре. Или обещанията пред олтара за мъжете са празни приказки.
Или пък аз съм глупавата, че се жертвам заради мъжа си за да му е добре на него. Че гледам да му пазя здравето. Че искам да изглежда добре и да се чувства така. Че ми пука за всичко което става с него и се интересувам от проблемите му с цел да помогна да ги реши. А той никога не се интересува от това как се чувствам, от какво имам нужда, да ме успокои когато ми е зле... Ако не се оплача изобщо няма да забележи, че нещо става.
Ясно е, че жените сме по-емоционални и имаме нужда от топлина. Но се чудя съществуват ли мъже, които наистина да ни разбират и дадат това, от което имаме нужда, защото им пука и ни съчувстват, а не защото са чули, че жените имат еди какви си нужди и гледат да ги задоволят понеже така се прави

. Не знам стана ли ясно за кво говоря... Напоследък ми е трудно да се изразявам . Но като цяло мъжете ми изглеждат доста студени същественца от към емоционалност




Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: NikiFin]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано30.07.07 22:28



Ники, Ники, не се натъжавай толкова. Много от мъжете просто не са научени как да се държат. Как да изразяват съчувствие и загриженост. Научи го. Кажи му какво очакваш от него. Кажи му от какво имаш нужда. Ще ти кажа аз какво правя, когато почувствам, че имам нужда от съчувствие. Просто хващам ръката на мъжа ми и я слагам на главата си. После започвам леко да я движа - сякаш ме гали. Той сега много се смее на тези мои хитринки, това стана нещо като моя запазена марка. И веднага омеква и е готов да ме изслуша.
Опитай и ти.

DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!

Редактирано от Бepeзka! на 30.07.07 22:39.



Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: NikiFin]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано30.07.07 22:38



Възможно е разбира се.
Ако си заслужава.

като ми се доработи,сядам и чакам да ми мине


Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: NikiFin]  
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано30.07.07 22:47



*повече за жена му отколкото за майка му?* - не казвай, че наистина правиш съпоставка. Обичта е различна, и никой не бива да избира м/у партньор/ка и родител.
*да направи нещо за нея, защото иска да е щастлива* - да, разбира се!
*Да пожертва собствените си интереси заради нея * - !? защо? Двойка значи заедно. Заедно - ти и той - интересите са общи, решенията също!
*Или пък аз съм глупавата, че се жертвам заради мъжа си за да му е добре на него* - хм, как да кажа *не*?
*А той никога не се интересува от това как се чувствам,* - а ти казваш ли го?
*Ако не се оплача изобщо няма да забележи* - да! А ти ще споделиш и неприятните неща. Как да бъде той твой приятел, ако не му позволяваш да ти помогне?
*съществуват ли мъже, които наистина да ни разбират * - хич не знам. Но продължавам да запознавам моя партньор със себе си...
*мъжете ми изглеждат доста студени същественца от към емоционалност* - така изглежда само на пръв поглед.
Споко бе, дзверове са... ама чаровни...

Но какво разбирам аз... Ядосана си. Успокой се, утре ще ти е смешно. Просто говори с него така, както би говорила с най-добрата си приятелка. Според моите наблюдения често лошата комуникация е истинския проблем.



Тема Данови [re: NikiFin]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано30.07.07 22:49



И не само е възможно,но и го правят и го правят от сърце някои.Личи си.
И е размазващо,понеже се случва рядко.Или не чак толкова рядко,но ние жените все имаме някакви нужди незадоволими и колкото повече-толкова повече

и често пъти не забелязваме и не оценяваме малките жестове на загриженост.
Всички се учим.И хора различни.Мъжете имат друго виждане за живота,по-елементарни нужди и не винаги разбират нашите.казвай му,щом не се сеща сам за някои неща)))Или се примири.


Мина тук една злодейка...


Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: NikiFin]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.07.07 22:50



Не само е възможно, ами е и доста често срещано явление. Не само в Бг. "Всички обичат Реймънд" и многото подобни комедийни сериали. А обещанията пред олтара надали някой приема насериозно. Просто са част от церемонията. И към тях се пристъпва, когато вече е ясно, че имате общи интереси, а не тепърва след брака да се налага някой да жертва своите.
А ти сигурна ли си, че твоето разбиране за "добре" е добре и за него?

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор oпaceн (какардак)
Публикувано30.07.07 23:02



А бе моминченца, Вий не спите ли ? Нямате ли си мъжове , на които да им се радвате, а и те да Ви се радват , ами си бодете оченцата пред комп-ирчето. Я Надежда, палатка, злодейка и брезичка бегом в креватчето и да гукате /а после да се гушкате/ на мъжленцата си, а не да решавате "глобалните проблеми"

, те и без нас ще се решат.
Пък е не се взимайте толкоз на сериозно. Понякога трябва да изпуснете парата, ама хайде да не е тука в dir-ника.
Спят усталые игрушки, спят......

Компютъра е купчина желязо, не и давайте да Ви се качи на главата. Борете се, кротко !

Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: oпaceн]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано30.07.07 23:10



Яяяя, сега пък ти - всичко искаш да знаеш!

Тази нощ съм свободна птичка - мъжо е на работа. И ако не беше толкоз задушно в тази стая - сигурно щях да изкарам пред компа още няколко часа. Обаче отивам да си взема душ и на балкона да поседя.

...., книжки спят
Одеала и подушки ждут ребят.
За день мы устали очень
Скажем всем спокойной ночи
Глазки закрывай
баю-бай."


DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!

Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: oпaceн]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.07.07 23:12



И спинкаме и папкаме бе съкровище.

И пръстчетата си почесваме кат ни е скучничко. И мъжове си имаме, и те благославят нета - вместо да им дудньем, кротичко си драскаме тук.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: oпaceн]  
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано30.07.07 23:28



Страхотна идея! Ми той моя е геймър. Какво да се прави, в компютърна зала го намерих... играе в другата стая. Отивам да го атакувам, стига си е почивал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.