Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:29 09.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: Пивo]  
Автор Jill (на война)
Публикувано04.08.07 20:29



Тц.. не става. В по-голямата част от случаите, ако жената се оплаква, то тя е "досадна". Късметлийките сме малко.

Wealth is the product of man's capacity to think.


Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: buena_mala]  
Автор NikiFin (пристрастен)
Публикувано04.08.07 23:47



Душицо, тук малко да си по-темпераментен и те пращат на психолог. Предложиха ми и едва ли не ме водят за луда по регистрите. Това ме вдъхнови да се направя на още по-луда отколкото съм и им казах най-директно да си гледат работата и да не ми губят времето със сладки приказки, за които на тях им плащат, а на мен ми отнемат и без това от малкото лично време. Сигурна съм обаче, че пак ще се обадят и така ще ми дадат още един повод да ги изпрееба. Щото предлагат помощ само на думи. Казах им ако ще ми дундуркат бебетата когато реват и ако могат да излекуват синът ми от запушения нос са добре дошли. Ако нямат какво да предложат в тази насока изобщо да не ми се обаждат и да ме занимават с глупости.
За компа винаги ще намеря време. Пък и майка ми няма кво да прави - що да я оставям да скучае и да се чувства излишна

.
И мъжът ми изобщо не ревнува - дори е много доволен, защото майка ми върши неговата работа и той има повече време за бизнеса и за себе си.




Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: NikiFin]  
Автор buena_mala (минаващ)
Публикувано06.08.07 01:20



той има повече време за бизнеса и за себе си.


А за теб остава ли му време?

За компа винаги ще намеря време.

А да говориш по 4овешки със съпруга ти както някога ,остава ли ти време?



Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: NikiFin]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано06.08.07 12:00



ама тотално си го изпуснала тоя твой мъж

Не обичал да комуникира с теб

.... това пък на какво прилича? Обича не обича налага му се скъпа

И с тия крясъци писъщи и скандали, сте слезли на ниво детската градина.
То след като толкова години до сега не сте си изградили правила на играта .... сега и да почнеш да се опитваш ще има яко противопоставяне от негова страна.
И като дойде събота и неделя защо не му кажеш, че излизаш на разходка и се прибираш довечера .... остави го цял ден сам с домучадието без баби, и кажи че очакваш вечерята на масата. На следващият ден направи същото да видиш как ще му се комуникира после

I don’t need no good advice I’m already wasted


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.