Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:41 01.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чак сега обърнах внимание,нови [re: Бepeзka!]  
Автор NikiFin (пристрастен)
Публикувано31.07.07 17:48



аз кърмя така че няма спасение - трябва да съм налице нон стоп. Да не говорим, че бебоците много реват и само цица им затваря устата

. Никой не може да ми помогне




Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: NikiFin]  
Автор Maka_ (Maka)
Публикувано31.07.07 17:58



Eх Ники, при вас проблемът е сигурно и на културна основа. Все пак скандинавците не се славят с особена емоционалност, но сигурно си имат и добрите качества.
Разбирам, че си претоварена с три бебета, колкото и помощници да имаш наоколо. Що не изчака някоя и друга годинка, да отрасне малкия, пък после номер две. По спокойно е и не се хабят излишни нерви.
Ако искаш да обсъдиш нещо конкретно от отношенията си с мъжото е по-препоръчително да не си афектирана и да си говорите на спокоен тон. Спретни му една вечеря на свещи, сготви му вкусно и му кажи тъй и тъй мисля, че трябва да се коригираш спрямо мен. Ти на кво си мнение. щото със скандали се стига до под кривата круша. Казват се неща, дето обикновено няма да ги кажеш, а после съжаляваш и отношенията охладняват за неопределен период от време.

Редактирано от Maka_ на 31.07.07 18:00.



Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: NikiFin]  
Автор TE_DDA (Семейство Адамс)
Публикувано31.07.07 18:32



прочетох случката, мога да я коментирам,но не разбрах какво общо има това с майка му?
нали знаеш, че основните пороци на мъжете са няколко и винаги всеки мъж има поне един от тях, а именно:
жени
алкохол
хазарт
майка му
лъже и е несериозен и повърхностен...

Извинете за правописа - немам нерви за тирета и запетайки



Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: NikiFin]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано31.07.07 19:04



Или пък аз съм глупавата, че се жертвам заради мъжа си за да му е добре на него.

Да



Струва ми се,чеДжорджОруел е схванал всичко погрешно.НеГолемия брат наблюдава нас.Ние го наблюдаваме

Тема Re: Чак сега обърнах внимание,нови [re: NikiFin]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано31.07.07 19:54



Не можете ли да си позволите домашна помошница? Ти си кърми и гледай децата, но прехвърли голяма част от домакинската работа на някой друг.



Тема Re: Чак сега обърнах внимание,нови [re: Karinka]  
Автор NikiFin (пристрастен)
Публикувано31.07.07 23:05



За сега майка ми върши дом работа доколкото може, че тия деца са ни все в ръцете. Не ми е проблем дом работа, не съм педант на тема чистота и т.н. И не ми е проблем да си наема дом помощница. Децата са проблем че като си тръгне майка ми просто нямам доверие на никой да ги оставя дори за 5 мин. Дори на майка ми едва ги оставям когато вече съвсем капна и просто нямам др избор освен да си полегна за малко






Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: Maka_]  
Автор NikiFin (пристрастен)
Публикувано31.07.07 23:07



Не изчаках щото остарявам






Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: TE_DDA]  
Автор NikiFin (пристрастен)
Публикувано31.07.07 23:10



Е да, за майка му вметката е ни в клин ни в ръкав. Но имах предвид, че ако я види да прави нещо, примерно да събира листа по двора веднага се притичва да помага без да го карат. А аз може да съм се разчепила с тия 3 деца и нашия ще си седи и ще си гледа ТВ докато не го накарам изрично да ми помогне




Тема Re: Чак сега обърнах внимание,нови [re: NikiFin]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано01.08.07 00:59



Просто трябва да намериш човак, на когото да поверяваш децата от време на време. Трябва да се научиш да делегираш доверие. Иначе ще се изнервиш от преумората и ще се потиснеш. И това за никого няма да е добре - нито за децата, нито за мъжа ти.
Трябва да намериш начин да прехвърлиш малко от грижите на някого.

DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!


Тема Re: Възможно ли е на един мъж да му пука...нови [re: NikiFin]  
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано01.08.07 08:52



Отглеждането на бебешок, да не говорим пък повече от един е наистина голямо изпитание. Потърси някой да ти помага, защото ще луднеш. А на таткото казвай ясно и твърдо какво искаш. Той вижда колко си заета. Да, чака да му кажеш да се включи, но и това се научава. Мъжете учат малко по-бавно когато става въпрос за отношения. Но учат. Знам, че точно търпението най-бързо се изчерпва, за това ти го пожелавам!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.