Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:44 01.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема За ходжите???  
Автор skrita_limonka (непознат)
Публикувано22.07.07 00:21



Ходили ли сте при такива хора и какво ви е впечатлението ме интересува?

За първи път днес отидох при един, уж прехвален и такива неща ми наговори, че тръпки ме побиха.
Имала съм магия за смърт.

Направена била от баба ми - вярно, че не се разбираме с нея, но за мен това е изключено - все пак ми е баба.

Та, тази магия можела да се изчисти само по един начин. Да намеря една жена, която да отговаря на някакви си критерии и да му я заведа. Тя щяла да ми бръкне във влагалището и да натисне матката, с пръст, който предварително е натопен в нещо си. За стерилност никой не споменава. И още някакив си неща, дето са безобидни...

Убедена съм, че не бих позволила това да ми го направят, дори да имам гаранция, че утре си умирам. Но наистина това типично ли е за един ходжа?

Какви са вашите впечатления???

Моля, колкото и абсурдно да звучи всичко, приемете темата за абсолютно сериозна. Аз на подобно нещо няма да се подложа, но човека ми показва сумати снимки на момичета, дето са се подлагали. Примерно, де.

Предварително благодаря!



Тема Re: За ходжите???нови [re: skrita_limonka]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано22.07.07 00:46



Мила, не знам какъв проблем имаш, но ме обхвана гняв като прочетох това, което си написала. Не към теб, към ходжата.
И да не вземеш да повярваш на тези глупости - магията за смърт. Обикновено такива хора искат пари, за да ги развалят, но този явно има някакви други проблеми, свързани със секса.
Не позволявай да те манипулират!!! Какъвто и проблем да имаш - не ходжата е човекът, който ще ти помогне да го разрешиш. Ако е здравословен - отиди на лекар. Ако е от емоционален характер - можеш да го споделиш тук и да се опитаме да ти дадем съвет.

DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!


Тема Re: За ходжите???нови [re: Бepeзka!]  
Автор skrita_limonka (непознат)
Публикувано22.07.07 01:13



Точно в това е въпроса. Че не виждам какво не ми е наред - на мен и на моето семейство. С лекота завърших образованието си наскоро, имам хубава работа, макар и не високо платена (на етап съм да събирам опит, а не да печеля), всички сме здрави, до себе си имам човек, който държи на мен, и с който нямаме проблеми.
Разбира се, че си имам и проблеми някакви си, но като цяло те бледнеят. Не вярвам в пълното щастие.
Каза ми, че три пъти съм щяла да се жена и развеждам... Ми това пък хич не ме трогна, защото съм непостоянна. И ако се случи, ще го отдам на характера си и не на магии.
Чудя се дали наистина няма проблеми човека със секса. 300 пъти каза, че той можел да направи тази работа - с бъркането с пръст във влагалището, ама не искал.

По-добре да съм намерила въпросната жена. Ама, ако ви кажа за изискванията - няма такъв човек.


Майка ми това коментира преди малко. Тя мина преди мен, като видя толкова черни неща ходжата защо не ги каза на нея, а сподели на лабилните сестрички.

Яд ме е на себе си, защото имам претенции, че съм умна и интелигентна. А в същото време съм тръгнала при някакъв си, дето дори не ми е от религията. На всичкото отгоре се впечатлявам от думите му. И за капак - занимавам и цял форум с тези глупости!!!



Тема Re: За ходжите???нови [re: skrita_limonka]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано22.07.07 02:38



Стига бе! Не мога да повярвам, че още се намират такива хора, които да дрънкат такива глупости и други, които да им се връзват!


Като чета...явно си рационална и съвременна жена. не знам какво те е отвело при ходжата, сигурно това, че е имало някакви съвпадения с реалността те е впечатлило...Всяка гледачка и гадателка може да ти каже нещо близко до реалността. Което, още, не означава, че има някакви свръхестествени способности или нещо от сорта!
За ходжите съм чувала само, че правят черна магия. каквото и да означава това.
За мен тия хора не са в ред. Първо - ходжа е мюсюлманския свещеник, дето вие от покрива на джамията. И, не стига че вие ужасно, ами и вие на запис - с колонки, озвучителна система плейбеци- абе - пълна програма!
изобщо - това ходжите са голяма работа, ше знаеш! Хем са свещеници, хем са гадатели и магьосници, хем са певци, хем и на плейбек карат (била ли си в Турция или някъде по мюсюлманските страни да видиш какво е DJ - Ходжа! То...си го имаме и у нас...за мой ужас!)
Изобщо - какви ли не щуротии съм чувала за разваляне на магии (обикновено винаги са свързани с пари...с които се правят някакви странни обреди и...после парите изчезват...заедно с магията, естествено!) обаче да те принуждава за някакви лесбийски изпълнения, които той, вероятно, следва да гледа и наставлява, това вече е прекалено! използва да те манипулира и изнудва, плашейки те - баси и жалкото копеленце!
Хич не му се връзвай и не си мисли някакви глупости! Твърде малко знаем за света на свръхестественото и божественото, за миналото и бъдещето...но, уверявам те, свещениците и магьосниците знаят много по - малко от нас!
има едно друго нещо, обаче - както казват, че всички болести започват в главата...както и всичко случващо се на физиологично ниво в нас, започва от главата, така, като си навиеш нещо на пръста, много неща могат да се случат - хубави и недотам хубави. Затова, внимавай на кого позволяваш да ти говори за тези неща и, на чии приказки даваш ухо!



Тема Баси перверзника!нови [re: skrita_limonka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано22.07.07 07:33



Все съм чувала за дивотии, ама този е прекалил. Що не му организираш една скрита камера? В Господари на ефира биха ти се зарадвали.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.

Тема Re: За ходжите???нови [re: skrita_limonka]  
Автор вeчнo_лятo ((Женя))
Публикувано22.07.07 07:45



Няма да коментирам ходещите при ходжи и тем подобни, че едва ли ще употребя хубави думи, но това, което разказваш ми прилича на сексуална манящина и перверзия. Този човек трябва да бъде освидетелствуван или осъден преди някой да е пострадал от налудничавите му перверзии





Тема Re: За ходжите???нови [re: skrita_limonka]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано22.07.07 08:02



Не, и няма да отида. Аз на едни обикновени зодии и хороскопи не вярвам, та камо ли на ходжи, гледачки и подобни. А и теб те съветвам, каквото и да ти е казал тоз льольо, да го пуснеш да мине през лявото и да излезне през дясното ухо.
Айде весела неделя и я забрави таз глупост.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: За ходжите???нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор _resurrector_ (непознат )
Публикувано22.07.07 12:20



Според мен и skrita_limonka е за преглед при психиатър. Това, че е отишла при такъв, а отгоре на всичко задава и въпрос в клуба, дали да му се довери не е много наред.



Тема Re: За ходжите???нови [re: skrita_limonka]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано22.07.07 12:39



е тази история ме разби

хахахааааааааааааааааааааа

как пък при тия шарлатани никога никой не ти е направил магия за нещо хубаво все за някакви ужасии и тн. ..... ейййй както казваше някой, че "Суеверието е обратно пропорционално на интелекта на дадена нация"

I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема Re: За ходжите???нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано22.07.07 12:45



Еее, другаря Берлускони си има лична гледачка човека...

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: За ходжите???нови [re: skrita_limonka]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано22.07.07 12:50



Както казваше една моя преподавателка, изтъкнат патофизиолог: "Когато става дума за нас или за семейството ни, забравяме какво сме учили."
Спокойно сега. Забравяш кой какво ти е говорил и не се самобичувай колко си тъпа и лесна за манипулиране.



Тема Re: За ходжите???нови [re: skrita_limonka]  
Автор Бapбapeлa (rainbow)
Публикувано22.07.07 13:05



А ти защо отиде при ходжата ?

Поискай невъзможното, за да получиш възможното


Тема Re: За ходжите???нови [re: skrita_limonka]  
Автор esti ()
Публикувано22.07.07 13:22



Що не го изпееш в полицията?
Това за мен е престъпление.
Не е просто, някакъв измамник, който да ти свие пари чрез някаква измислена историйка - този човек застрашава здравето на плиткоумните. А те също имат право на защита.



Тема Re: За ходжите???нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано22.07.07 13:25



Втрещена съм !!! Аз съм сигурна,че ти няма да отидеш отново при него и да изпълниш това,което ти е препоръчал.Но със сигурност има хора,които му вярват и това е жалко.



Тема Освен тованови [re: skrita_limonka]  
Автор Бapбapeлa (rainbow)
Публикувано22.07.07 13:25



Освен това : черни магии могат да правят малко хора . Малко се и наемат , тъй като черната магията е 'пращане' на негативна енергия към друг . грамотните 'магьосници' знаят, че тази енергия може да се върне към тях и внимават какви магии спретват.

Също- ако имаш някакъв проблем и ти трябва езотеричен консулт - по-добре иди при астролог .

Преди няколко години като се беше 'стоварило' небето върху ми реших да отида при едни 'магьосници' защото ме интересуваше конкретен проблем , че много ми ги препоръчваха като кадърни . Та те ми изредиха куп магии ми били направени и как да ги разваля ...... не знам дали беше вярно, щот се чудих, чудих дали да вярвам или не.....и не направих нищо.... само мислено 'избутвах' да вярвам че ще ме застигне нечия лоша енергия и ще ми навреди...... след това живота показа , че тия дет уж ми бяха правили магии , нещо са взели да закъсват здравословно......

на ходжи не съм ходила , няма и да отида.... астрологията ми ' ги говори' по-точно нещата .....

Поискай невъзможното, за да получиш възможното


Тема Re: За ходжите???нови [re: Бapбapeлa]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано22.07.07 13:27



Еми по същата причина, поради която хората вярват на гадатели, лечители, хороскопи и подобни.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: За ходжите???нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано22.07.07 13:31



е тоя .... ми е далеч от политическите идоли



I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема Re: За ходжите???нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано22.07.07 13:36



На мене също. И футболният му клуб не ми е от любимите. Само исках да кажа, че най-различни хора от най-различни слоеве и с най-различно АйКю проявяват интерес към паранормалното.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: За ходжите???нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Бapбapeлa (rainbow)
Публикувано22.07.07 13:40



Хороскопите няма ми ги закачаш...

теб те знам, че не вярваш.

Поискай невъзможното, за да получиш възможното

Тема Re: За ходжите???нови [re: Бapбapeлa]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано22.07.07 13:53



Не ги закачам, просто ги слагам под общ знаменател.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: За ходжите???нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано22.07.07 13:58



ама едно е паранормалното и друго е някакви шарлатани да те муфтят за пари и други разни простотии

докато ти говорят глупости нямащи нищо общо с паранормалното

I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема Re: За ходжите???нови [re: skrita_limonka]  
Автор Jolee ()
Публикувано22.07.07 13:58



Въх това като филм на ужасите ми звучи

Момиче, моля недей вярва на тези неща Те и тия по улиците дет вървят и като видят някой начумерен започват да го гонят с приказки от сорта "Дай ти гледам ..черна магия ти е правена....дай пет лева"

Човек вярно, че когато е с проблеми е объркан и търси причините.... Но главата си режа, че каквито и грижи да си имаш.....тоз нит щи помогне нит нищо ...само може да ти навреди допълнително

Затова кръгом бегом и забрави за случилото се



Тема Re: За ходжите???нови [re: skrita_limonka]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано22.07.07 15:10



Преди години имах сериозен проблем със здравето и моите родители,включително и съпруга ми ме водиха не при един ами и аз не помня колко точно бяха.Барем се наслушах на простотии и завинаги останах с убеждението,че всички са най-обикновенни мошеници,шарлатани и манипулатори.Усетят ли,че срещу тях стои човек с лабилна нервна система и податлив на манипулации,са готови и кожата му да смъкнат от гърба.За такива казвам аз само -ЯК БОЙ





Тема Наде...нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано22.07.07 15:37



хороскопите са съвсем друг филм!

Астрологията е наука...с подобен обсег на действие, както и метеорологията - истината винаги е някъде там (само дето не винаги дните / хората съвпадат). ти, сигурно, и на метеорологичните прогнози не вярваш, но...при всички случаи, не вярвам някой астролог да ти даде наставления от рода на ходжевските!
А, да слагаш атрологията наедно с гадателките, врачките и ходжите, то е...като да слагаш под един знаменател гейовете, педофилите и евреите!



Тема Re: За ходжите???нови [re: morska valna]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано22.07.07 15:39



Усетят ли,че срещу тях стои човек с лабилна нервна система и податлив на манипулации,са готови и кожата му да смъкнат от гърба.За такива казвам аз само -ЯК БОЙ мммммм...мисля, че един адвокат върши и по - добра работа - боя може и да го забрави, но адвоката - НЕ!





Тема Re: Освен тованови [re: Бapбapeлa]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано22.07.07 15:43



Е, ти явно си по - веща с магиите...та, чувала ли си черна магия да се разваля с бъркане във влагалището? Аз си мисля, че това, което ходжата се опитва да й каже е, че й трябва един здрав секс, та да й изхвърчат всичките бръмбъри от главата...ама се опитва и той да намаже, човекът!


Знаех си аз, че сексът му е майката за всяка болежка, та една магия няма да оправи!



Тема Re: Наде...нови [re: Markizata]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано22.07.07 15:54



Слагам ги с чиста съвест. Хем са бизнес, хем произволно направени носят не по-малко вреди. Явно и там са 99.9 % шарлатани, около мен нямам спомени някой да е казал - хороскопът ми се сбъдна. Няма такива изцепки наистина, като при врачките, ама и фалшивото успокоение - след 3 месеца звездите така па така ти казват е точно толкова вредно.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: Освен тованови [re: Markizata]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано22.07.07 15:56



Много се смях с твоето тълкувание за секса и бръмбарите. Права си!



Тема Re: За ходжите???нови [re: Markizata]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано22.07.07 16:26



Бой,бой!Щото докато адвоката "стигне" до такива,ако изобщо "стигне" бая бели ще има още да правят

Нали знаеш приказката бой и е...е назад не се връщали



Тема Лимонке,нови [re: skrita_limonka]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано22.07.07 16:36



Гледам, че изчезна. Да не уплаши от нас сега?


Поне, надявам се, след като си прочела всичко, което са написали жените, да си се убедила, че в приказките на този няма никаква истина. Това за магията е само манипулация, за да удовлетвори перверзните си прищевки.
Сега виждам, че той самият е предлагал да ти бърка някъде. Ужас! Баси и "гинеколога"! Щом нямаш никакви тежки проблеми, не си ги създавай сама. Радвай се на това, което имаш.

DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!

Тема Забелязвам...нови [re: Бepeзka!]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано22.07.07 16:50



...че имаме за първи път покъртително единодушие! За първи път виждам такова нещо...май! Без спорове, без заяждания, без нищо - баси! Що няма повече такива магьосници?!





Тема Re: За ходжите???нови [re: skrita_limonka]  
Автор QueenOfRain (****)
Публикувано22.07.07 19:20



Лимонке, тези хора - визирам врачки, ходжи и тям подобни, разчитат на скритите страхове на хората. На никой няма да му стане приятно ако му кажат това, което ти си чула. Не забравяй обаче, че всевъзможните гадатели добре си поминуват за сметка на излъганите от тях. Една моя позната пета година обикаля де що има врачка, заради мъж, естествено. Мътят й главата с невъобразими дивотии, а тя до такава степен се е вживяла в някакъв неин измислен свят, че приема желаното за действителност. Не знам дали някой й е предлагал такова радикално решение като твоето. Моят съвет е да забравиш какво ти е казал, защото това са пълни глупости.



Тема лимонке,нови [re: skrita_limonka]  
Автор ceлянинъt (ентусиаст)
Публикувано22.07.07 19:43



значи -
кажи на мъжа си - или тоя човек, който е до тебе -
да ти шибне два шамара -
ей-тъй, да ти се стръска акъла в главата, да се освестиш!

как тъй ще ходиш при ходжи и врачки разни?



пп - сега за шамарите може да се споразумеете - да не бъдат много силни, ама да не са и ептен слаби!



Тема Re: За ходжите???нови [re: skrita_limonka]  
Автор Cтaниcлaв! (шемет)
Публикувано22.07.07 21:25



Березка се възмути на ходжата, аз се възмущавам и на двамата, най-вече на теб.

Каква работа имаш там? Толкова ли си суеверна, че стигаш до услугите на подобен тип хора. Не казвам, че трябва всичко да отхвърлиш, но ми се струва много нелепо хора, живеещи в 21 век, да се занимават с подобни глупости.

Магии, простотии, проклятия... Човек колкото повече си внушава, толкова по-лошо става.



Тема Лимонкенови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Paлицa-Ив (непознат)
Публикувано22.07.07 22:04



Аз съм съгласна с мненито на хората в този клуб!
Няма какво да добавя повече.
Можеш само да кажеш името му и града от който е!

Тръгне ли му славата на мошенник, хората няма да му се доверяват!

Но преди 2 години една много известна личност беше посетила 2-ма ходжи - единия е край едно малко селце до Асеновград, а другия във Варна. Естествено, че е жена, но се чудя как на силния й характер и стабилна психика може да се довери на такива хора?
Немога да си го обясня!



Тема Re: Лимонкенови [re: Paлицa-Ив]  
Автор skrita_limonka (непознат)
Публикувано22.07.07 22:38



Хора, много ви благодаря за мненията.
Няма да се оправдавам, ясно е, че това, че изобщо коментирам е проява на безмозъчие, но когато ти кажат нещо отвратително ужасно за близки хора - човек се замисля и се подвежда.
Не е лъжа, че съм лабилна и дори наивна.

Благодаря, че ме свалихте на Земята. Всъщност аз си бях слезнала като пуснах темата - вие ме задържахте качествено!!!

Мерси!!!





Тема Re: Лимонкенови [re: skrita_limonka]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано23.07.07 12:20



Радвам се, че вече чувстваш спокойна и сигурна.



DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!

Тема Re: За ходжите???нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано23.07.07 12:30



Ще се опитам да направя една аналогия, за да ти обясня защо реагирам така. Представи си, че това не е форум, а телефон на доверието, примерно. Момичето е объркано и търси тук някой, който да потвърди или опровергае съмненията й. Тя има нужда от добронамерен съвет, има нужда да се почувства спокойна, а не от навикване. Не ми се иска хората, които споделят някакъв проблем тук, само след няколко постинга вече да съжаляват, че са го направили, защото им се присмиват.
(Това последното изречение го пиша по принцип, е не като някаква претенция към теб.)

DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!


Тема Re: За ходжите???нови [re: Бepeзka!]  
Автор Cтaниcлaв! (шемет)
Публикувано23.07.07 13:37



Е, да, но аз не съм служител на телефон на доверието, нали?
По този начин бих реагирал и към приятел. И човек, който ме познава би ме разбрал.
Сигурен съм, че ако й кажа всичките тези неща на живо - жената няма да се засегне по никакъв начин.

Освен това не мисля, че жената е съжалявала по някакъв начин. Поне така разбрах от последното й мнение






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.