Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:04 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: За ходжите???нови [re: skrita_limonka]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано22.07.07 12:50



Както казваше една моя преподавателка, изтъкнат патофизиолог: "Когато става дума за нас или за семейството ни, забравяме какво сме учили."
Спокойно сега. Забравяш кой какво ти е говорил и не се самобичувай колко си тъпа и лесна за манипулиране.



Тема Re: За ходжите???нови [re: skrita_limonka]  
Автор Бapбapeлa (rainbow)
Публикувано22.07.07 13:05



А ти защо отиде при ходжата ?

Поискай невъзможното, за да получиш възможното


Тема Re: За ходжите???нови [re: skrita_limonka]  
Автор esti ()
Публикувано22.07.07 13:22



Що не го изпееш в полицията?
Това за мен е престъпление.
Не е просто, някакъв измамник, който да ти свие пари чрез някаква измислена историйка - този човек застрашава здравето на плиткоумните. А те също имат право на защита.



Тема Re: За ходжите???нови [re: Бapбapeлa]  
Автор Pия (неописуема)
Публикувано22.07.07 13:25



Втрещена съм !!! Аз съм сигурна,че ти няма да отидеш отново при него и да изпълниш това,което ти е препоръчал.Но със сигурност има хора,които му вярват и това е жалко.



Тема Освен тованови [re: skrita_limonka]  
Автор Бapбapeлa (rainbow)
Публикувано22.07.07 13:25



Освен това : черни магии могат да правят малко хора . Малко се и наемат , тъй като черната магията е 'пращане' на негативна енергия към друг . грамотните 'магьосници' знаят, че тази енергия може да се върне към тях и внимават какви магии спретват.

Също- ако имаш някакъв проблем и ти трябва езотеричен консулт - по-добре иди при астролог .

Преди няколко години като се беше 'стоварило' небето върху ми реших да отида при едни 'магьосници' защото ме интересуваше конкретен проблем , че много ми ги препоръчваха като кадърни . Та те ми изредиха куп магии ми били направени и как да ги разваля ...... не знам дали беше вярно, щот се чудих, чудих дали да вярвам или не.....и не направих нищо.... само мислено 'избутвах' да вярвам че ще ме застигне нечия лоша енергия и ще ми навреди...... след това живота показа , че тия дет уж ми бяха правили магии , нещо са взели да закъсват здравословно......

на ходжи не съм ходила , няма и да отида.... астрологията ми ' ги говори' по-точно нещата .....

Поискай невъзможното, за да получиш възможното


Тема Re: За ходжите???нови [re: Бapбapeлa]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано22.07.07 13:27



Еми по същата причина, поради която хората вярват на гадатели, лечители, хороскопи и подобни.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: За ходжите???нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано22.07.07 13:31



е тоя .... ми е далеч от политическите идоли



I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема Re: За ходжите???нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано22.07.07 13:36



На мене също. И футболният му клуб не ми е от любимите. Само исках да кажа, че най-различни хора от най-различни слоеве и с най-различно АйКю проявяват интерес към паранормалното.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !


Тема Re: За ходжите???нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Бapбapeлa (rainbow)
Публикувано22.07.07 13:40



Хороскопите няма ми ги закачаш...

теб те знам, че не вярваш.

Поискай невъзможното, за да получиш възможното

Тема Re: За ходжите???нови [re: Бapбapeлa]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано22.07.07 13:53



Не ги закачам, просто ги слагам под общ знаменател.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.