Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:45 27.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема прозрачните дрехинови  
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано09.07.07 09:19



Момичета, купувате ли си прозрачни дрехи? Или предпочитате ефирни, но не чак толкова прозрачни материи? Преди няколко дни срещнах моя съученичка (смятайте на 30 и няколко... ) която беше с изключително прозрачна пола. Първо ми стана смешно, после се възмутих. Абе излиза ли се така посред бял ден?! Не съм моралистка някаква, обичам да се чувствам красива, но това ми се стори доста пресилено.



Тема Re: прозрачните дрехинови [re: palatka]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано09.07.07 09:26



Ами аз си нося такива дрехи,но задължително с подплата.Имам няколко костюмчета от доста прозрачни материи,но полите на всичките си имат подплати.





Тема Re: прозрачните дрехинови [re: palatka]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано09.07.07 09:32



Прозрачни поли и рокли не нося, най-малкото защото ми е неудобно и работя само с мъжове - кофти е. Един обикновен потник като сложиш и те зяпат, да не говорим за прозрачна пола. Иначе ефирни блузки си позволявам, но ги избягвам на работното място



съвестта е като женската девственост - пречи

Тема Re: прозрачните дрехинови [re: morska valna]  
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано09.07.07 09:34



И аз ги харесвам с подплата. Някакси е притеснително ако ти се чете етикета на прашките...

Тъкмо се чудех дали не почвам да остарявам и да се вторачвам в глупости.



Тема Re: прозрачните дрехинови [re: palatka]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано09.07.07 09:44



Хехе, майка ми ми беше подарила едни бели летни панталони, вестник да четеш през тях, само за в къщи ставаха.





НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: прозрачните дрехинови [re: palatka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано09.07.07 09:50



Обикновено не се заглеждам дали са прозрачни материите или не. И хич не ми пука, ако са прозрачни. Важното е да не ми е топло, щото това е, което може да ме подлуди. И никаква подплата не са в състояние да ме накарат да си сложа посред лято. Купувам си дрехи от тънки, памучни материи. Ако прозират, ами... да си прозират.

Животът естествено е неудачен, но всичко останало е нормално.



Тема Re: прозрачните дрехинови [re: palatka]  
Автор Heли. (foxy)
Публикувано09.07.07 10:05



Пола или рокля не могат да се носят без подплата.И не само по причина,че се вижда намквоси.Но ефектът, след седене и ставане, особено от нещо с изкуствена кожа....леле,какъв хубав виц знам за жената в трамвая,която станала и полата й......а пък пияния зевзек казал........а тя му казала "простак!"....



Обаче има и изключение-като си на морето, до плажа, след плажа-само до подплата ти е.

За блузите-според мен в адските жеги,които и тепърва предстоят,при едно хубаво и ПОДХОДЯЩО ИЗБРАНО бельо отдолу....що пък не.Особено за особите със запазен все още "търговски вид".



Тема Re: прозрачните дрехинови [re: Heли.]  
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано09.07.07 10:13



Ееееееееее, за морето да не отваряме дума... там лошо няма.



Тема Re: прозрачните дрехинови [re: palatka]  
Автор Enduring_Knight (Всичко е любов)
Публикувано09.07.07 10:47



Въпросът не е към мен зададен, но само да спомена че и късите полички не са за предпочитане...

... Един летен ден в Пловдив излезе малка буря, че и позаваля... Май не е нужно да споменавам колко прашки в секунда можеше да се видят.

Друг път ми се е случвало младо момиче с "парцалче" да колабира. До майка си. А тя орлица. Нито да помогнеш на девойката, нито да подминеш сякаш това е бездомно куче.

Хайде, безаврийно купуване на правилните дрехи.



Време е за мечти! :)

Тема Re: прозрачните дрехинови [re: palatka]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано09.07.07 11:43



Много зависи къде се намирам, какъв е в поводът и, не на последно място, колко е горещо.


харесват ми леките полу - проздрачни материи. Наскоро открих, че дългите и много широки поли пазят най - добре хлад, защото, като ходиш, ти галят краката и праят вятър. Носила съм и съвсем прозрачни материи...експериментирала съм с какво ли не - никак не ми пука, какво ще си кажат хората на улицата:)
Но, си спомням една реплика от "Вечната Амбър" - най - силно впечатление прави дрехата, която показва НЕЩО, без да показва ВСИЧКО

В доппълнение - когато се показва НЕЩО - е интересно. Когато се вижда всичко -става първо безинтересно, после и смешно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.