Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:22 21.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Паулу Коелю...нови [re: Jolee]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано04.07.07 14:28



По принцип много мраза да пиша подобни работи и да се обяснявам...
Човек има нужда точно от две елемнетарни неща ,за да е щастлив и да има условия за просперитет.Дали ще ги оцениш или не ако ти ги дадат,това е друг въпрос.Сетете се кои са. Те на никого нищо не костват,но като цяло хората са пестеливи на тях,за да може да ни е по-кофти и по-трудно.Е,след като някои избират да е така,ще се наложи да им го причиним.
Вчера когато ме взеха дяволите съвсем не на шега,получих знак.Някои точно тогава се сетиха за мен и ми показаха,че не трябва да ги забравям.Други ми напомнят да не забравя да триумфирам когато агонизират.И няма да се чувствам никога виновен за това.
Когато я няма положителната,градивната сила и негативизмът е сила,храна ,средство кам целта и смисъл. Само,че в случая не става като в притчите- ти си избираш по кой път да вървиш-светлата или тъмната пътека. Ако си в пустинята и нямаш филе Елена ,ще ядеш и бръмбари,нали?
Аз много се радвам,че мислиш така и ти се радвам много!


В момета каквото и да търса ,то няма да дойде в цялостния си положителен аспект каквото и външно състояние или хладнокръвие да демонстрирам,защото са ме взели дяволите.

По-добре на хората в устата отколкото на баба ти в гъза!

Тема Re: Паулу Коелю...нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано04.07.07 14:30



Ако ще си разбиваш главата какво значение има кога ще е това?

По-добре на хората в устата отколкото на баба ти в гъза!


Тема Re: Паулу Коелю...нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Jolee ()
Публикувано04.07.07 15:03



По принцип и аз не обичам действителността. Пиша ти подробно и упорито, зада разбереш, че избора да гледам с добро и да се стремя към него на всяка цена е плод на яко трошене на главата в стената.
Бръмбари в пустинята доста съм преглътнала и то без вода. Когато са ме хванащали бесовете съм се мразила. Жестокостта ми е стигала нечовешки граници. Но това не ми е помогнало грам. Не вярвам на някого да е.....

Та исках да кажа : Винаги имаме избор по коя пътека да хванем.

Недей да се превръщаш в пестелив и ти. Имаш какво да дадеш от себе си в най-добрата си светлина



Дори пишейки тук даваш много ведрина и веселие ....за мъдростта ти няма да споменавам



Тема Re: Паулу Коелю...нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано04.07.07 15:39



то по тая логика бонбонче
не трябва да обядваш защото довечера пак ще си гладен


няма нужда да живееш след като ще умреш после и тн.

I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема Re: Паулу Коелю...нови [re: Jolee]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано04.07.07 17:24



Мъдър съм,а!


Благодарности за упоритостта ти!
На тоя етап въобще не мога да гарантирам дали ще съм добър,лош или дали нещо си ще дам.Като съм бил добър да са ме оценявали и насърчавали!
Когато ме хванат бесовете дори в известен смисъл съм горд от това,че не не съм се оставил някой плъх отново да се качи на място,което не му прилича.До момента нямам угризения и не смятам ,че докато имам гордост ще ме сполетят такива.
Който си го е отнесъл от мен си го е заслужил или му се е върнало,поради това,че такива като него допринасят за нездравословната атмосфера в обществото и принуждават такива като мен да ги вземат дяволите.А дори и някой да си го е отнесъл незаслужено...и кво сега такъв е живота.И аз съм си го отнасял без вина.

По-добре на хората в устата отколкото на баба ти в гъза!

Тема Re: Паулу Коелю...нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано04.07.07 17:29



Тва е ебати тъпото...Не само ,че ям на обяд и на вечеря,ами и между обядите и вечерите!
За какво да се лишавам от едно от най-големите удоволствия като яденето само щото след 2 часа пак ще съм гладен?Колкото по-често огладняваш,толкова по-густо си правиш,особено като се сетиш за тия в Африка.



По-добре на хората в устата отколкото на баба ти в гъза!

Редактирано от Гидиlongurмpъceн! на 04.07.07 17:30.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.