Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 21.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Паулу Коелю...нови [re: fantomche]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано03.07.07 19:01



Сладурче тва толкова пъти са го поствали в тоя дир,че го запаметих и не знам на кой е вече....
Ама иначе е яко ,де.Представям си типичния Варненско-Бургаски възмургав орел с ориз със също така тъмна косица, криво носле и бретон застанала пред огледалото и си вика "въх чи красута"...



По-добре на хората в устата отколкото на баба ти в гъза!

Тема Re: Паулу Коелю...нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Jolee ()
Публикувано03.07.07 22:50



Чай ся братле, че едвам се усвестих и зачитам темата ти


Ако още не си изровил сайта на Паулото ет ти го ама на инглиш.



Ся зада те дозарибя ще ти кажа как възприемам тоз човек и неговите творения.

За мен той е един много добър разказвач на приказки. Познавач на женската психика и човек с неизчерпаем ентусиазъм да споделя. Защото голяма част от написаното от него си е чиста автобиография.

Ти като истински ценител на женорята трябва да си любопитен и да ушмулиш набързо две три негови книжки, зада можеш без никаква проблематика да омайваш мацките. Щото и свестни мацки го четат. Свестните мацки също мечтаят и обичат света на приказките....там където въпреки всичко и всички доброто побеждава

Ся какиното ти така ме вдъхнови , че ще спретна една тема за друга моя любима приказка



Тема Re: Паулу Коелю...нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано04.07.07 13:09



Тоя Гу'син не съм го чела ... аз съм си фен на фантастиката

ама като ти говоря ти ревеш после и ми излизаш на ревер .... това е няма пълно щастие


I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема Re: Паулу Коелю...нови [re: Jolee]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано04.07.07 13:29



Гледай сега,душицо,като имам възможност ще го прочета тоя гений на женските дълбини,но честно казано предпочитам да си намера жена със сходни интереси и възгледи на моите пред това да им се напасвам аз чрез четене на литература,превъзпитание и други неща ,които няма как да станат.
Никоя не може да ме накара да харесвам нещо насила чрез цупене или да ме критикува за нещата които аз съм вършил през деня при положение,че тя нищо не е свършила, а си е драпала пичката цял ден, с извинение...Тук визирам една малоумница с която ходех и която трябва да се радва,че не я пребих както и заслужаваше!


За сега Кюелю или както там се пише ми е твърде дългосрочна преспектива пред нещата,които живо ме интересуват искам да прочета и да изгледам в нета...а какви са те,това никой тук не го интересува.

По-добре на хората в устата отколкото на баба ти в гъза!

Тема Re: Паулу Коелю...нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано04.07.07 13:34



И като си фен на фантастиката нищо друго ли не подфащаш за четене?



По-добре на хората в устата отколкото на баба ти в гъза!

Тема Re: Паулу Коелю...нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано04.07.07 13:37



подхващам ама не искам да те плаша от сега

, че си ми крехко създание

I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема Re: Паулу Коелю...нови [re: Jolee]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано04.07.07 13:38



...Пък и от какъв зор трябва да се интересувам от психиката на някакви създания ,които само са ми пили енергията и не съм видял нищо добро от тях?Преди 5-6 г.може би щях да го направа с голям интерес,но вече ми е през...
Аз може и да ги разбирам, но това не им трупа червени точки в никакъв аспект.

По-добре на хората в устата отколкото на баба ти в гъза!


Тема Re: Паулу Коелю...нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано04.07.07 13:40



Крехък съм,особено сега когато ми потънаха възможно всички гемии,съм си направо опасен,да се надявам да не е най-вече за себе си.



По-добре на хората в устата отколкото на баба ти в гъза!

Тема Re: Паулу Коелю...нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано04.07.07 13:51



е още си ми малък но ще пораснеш

желателно е преди да си разбиеш главата

"He who wishes to be obeyed must know how to command."
Niccolo Machiavelli

I don’t need no good advice I’m already wasted

Тема Re: Паулу Коелю... [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор Jolee ()
Публикувано04.07.07 13:53



Ще ти мине братле. На мен много от интересите свързани с мъжкият свят – първоначално ми бяха отвратителни и им се противях, но видях, че са адски полезни. В последствие ми носят само добро – някои от тях удоволствие.
Така, че не свързвай директно интересите към света конкретно с обекта, който те е вбесил. Може да сме два лагера – мъже и жени – но има точки на пресичане.
Каквото и да ми дрънкаш – знам, че си капацитет - с огромен потенциал – и ще намериш това, което търсиш. Но няма да стане без усилия.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.