Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 21.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Идиотските именанови  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано22.06.07 16:20



Днес имах клиентка, която се казва Хармоника Гепева

И се сетих, че едно време като бях учител, имах в VІІ кл. една ученичка Хармония.
А аз бях класен на малката и сестра в V кл., която, пък беше Симфония....

Баси! Светът е пълен с идиоти! Как могат да дават такива имена на децата си. Направо ги увреждат, психиката им сбъркват с тези кретенски имена.

Айде! Весел уикенд!



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Моля ти се...нови [re: ABe]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано22.06.07 16:45




Моля ти се... В ем-би-ей програмата на университета, в който работех преди 2 години, имахме студент, който май е и доста известен - Пищовколев. Първо мислехме, че се казва Пищов Колев... И той все уточняваше, милият.
После, на "Витошка" има нотариус ЧАЙКА БЕЛЕЖКОВА - ако не вярваш, иди да провериш, намира се в отсечката между "Гладстон" и "Алабин", по посока Шератон, от дясната страна. После, на "Гурко", има адвокатска кантора "Адв. Бърборков", по посока от Спортната палата към пощата, пак от дясната страна, ама сигурно си се натъквал на тях, щото и ти си в центъра.

Обаче трепач е една съседка на баба ми в Пловдив, която се казва....... Аспиринка. ВЕрно аспирин ти трябва, от такива тъпи имена. В сравнение с тях, разни Калинка и Малина са направо чудесни.
Тука също се натъквам на смешни фамилии, които са си смешни за самите италианци, например Ognissanti, Malvestiti, etc. Първото означава нещо като "вси светии", а второто "зле облечен".



Тема Re: Моля ти се...нови [re: Bambi*]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано22.06.07 16:47



а на мен оня ден ми се наложи да звъня на един с фамилия Пукнев .... адски ми беше неудобно, добре че пишеше и другите имета на човека.



Тема Re: Моля ти се...нови [re: Karinka]  
Автор Heли. (foxy)
Публикувано22.06.07 16:56



Фамилията е нещо унаследено,а името го избират родителите с абсолютно ясно???????? съзнание.Смешните фамилии обикновено идват от някакви прякори, които прапрапрадядото е имал в селото си.....



п.п. Хех,...сетих се за стария социалистически виц, дето Тодор Лайняров отишъл в съвете да си смени името, че го е срам, да се казва така.





Тема А аз се сетих, че веднъжнови [re: Heли.]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано22.06.07 16:58



разговарях с един образ, когото помолих да ми каже и двете си имена. "Казвам се Господин еди-кой-си". "Но моля Ви, кажете ми и малкото си име?" "Ама Господин еди-кой-си!" ...


Стана ми адски неловко и се извиних... Крива работа... дали някои пък няма да кръстят дъщеря си Госпожа?



Тема Re: Идиотските именанови [re: ABe]  
Автор eli_to ()
Публикувано22.06.07 17:22



Имах позната навремето,която се казваше Автономка/да ме извини,ако чете/.Зълва ми пък имаше съученичка на име Цица.А какво ще кажете за поамериканчените в последно време бълг.имена-Джордани на баба му Йорданка;Джорджия на дядо Георги;Мелъди и т.н.





Тема Цица-та изби рибата!нови [re: eli_to]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано22.06.07 17:33



Чудя се къде да се завра, за да не ме видят и чуят как се смея!





Тема Re: Цица-та изби рибата!нови [re: Bambi*]  
Автор eli_to ()
Публикувано22.06.07 17:39



Изобщо не е смешно,а по-скоро трагично.Я се постави на мястото на девойката.Като се запознаваше нещо си мрънкаше и понеже повечето хора не се заслушват,чуваха Цеца.



Тема Разбира се, че е смешно!нови [re: eli_to]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано22.06.07 17:48



Да не се тестваш да ми казваш дали да се смея или не? Не прави тази грешка

.
Изход от подобни ситуации винаги има. Ако моите родители имаха наглостта да ми дадат подобно име, бих ги напуснала завинаги. Първо бих си сменила името, разбира се.

Редактирано от Bambi* на 22.06.07 17:48.



Тема Re: Идиотските именанови [re: ABe]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано22.06.07 18:01



ми нормално е
или поне доскоро е било нормално
гладиол, павилинка, камиончо, бригадир, вуспирка
тва са си баш нашенски имена
попът в църквата отказал на нашите да ме кръсти
щото името ми не било българско


те хората си ме кръщават на дядо Илия
ама на... попът им връчил един именник и те като го видели
и решили, че може и да не кръщават
ся верно повече се внасят западни имена
сяка втора бебка е виктория или вероника, а за момчетата не ми се мисли





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.