Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:40 31.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Бързай.....Бавнонови  
Автор Jolee ()
Публикувано25.06.07 11:48



Сега един тука ми даваше зор....

Излезна ми с лафа:

"Времето е пари!"

Законтрих го:

"С пари време не можеш да си купиш !"

Държа да отбележа, че преди години самата аз бях от бързащите хора ....
В един момент ми се стори, че това е хипер безмислено. Вече за никъде не бързам .....

Вие как мислите ?



Тема Зависи.....нови [re: Jolee]  
Автор Heли. (foxy)
Публикувано25.06.07 12:01



Виж ся,ако случайно си Ивет Лалова,избегвай да приказваш такива работи като "Бързай бавно".Ний медали и рекорди чакаме,а не сентенции...

Амааа,ако не си Ивет Лалова или Тезджан(уууф,написах го) Наимова..може и по-лежерно....хеле в такава жега.





Тема И аз веченови [re: Jolee]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано25.06.07 12:03



не бързам

.



Тема Хех, ма Нелко, ти си толкова смарт,нови [re: Heли.]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано25.06.07 12:04



няма как да не си разбрала точно какво има предвид Жолката!





Тема Re: Бързай.....Бавнонови [re: Jolee]  
Автор SoulMate (пиленце лилаво)
Публикувано25.06.07 12:08



Ние мислиме, че колко и да бързаме, ако сме се забили в задръстване, все тая е колко зор даваме на народа пред нас.
"Бързо, че бързам" казва някой лигльо и ти съвестно бързаш. От бързането забравяш нещо. Впоследствие лигльото увисва заради това забравено "нещо" и пак пристига тежко-тежко и пак дава зор, тоя път гарниран с недоволство и безпомощност пред непреодолимите природни сили, наречени "Я по-полека с бързането, че ше ти го изкарам през носа".

Но има и едно патологично "небързане", наречено "небързането на чиновника". Което ни изкарва от иначе хубавата ни кожа, засилва кръвообращението и освежава лицето ни с притока на бясна кръв. След това се чувствУваме като победители в президентски избори или тореадорска битка с чатарнайсе разгневени бика - изцедени, но доволни от успеха.

Аз па как се изнервих на един малоум сутринта. Киснем си в задръстването и тиквеника зад мен - БИИИП!!! БИБИБИИИП!!! Демек-бърза. Викам - мИни бе, мИни! ей ти я мантинелата, колко му е да я смажеш и да минеш пред всички. А то няма къде игла да хвърлиш - трите ленти префасонирани на пет и плътно заангажирани с трудови граждани в коли. Па и път щяхме да му направим, с удоволствие да погледаме как ченгето го поздравява понеделнишки за геройството

Много се пибипка в тая държава, много се бърза, аа!!!



Тема Джолкините постинги,малийй....нови [re: Bambi*]  
Автор Heли. (foxy)
Публикувано25.06.07 12:10



Джолкините постинги И с това са хубави и привлекателни за отговор.Те са като онези изрисувани едновремешни алгоритъмчета с ромбчета ...може да отговориш смарт,може да отговориш стЮпид,може да отговориш смарто-стЮпид....винаги разговорът става....Е,може и да не отговаряш,ама Джолката ме следи изкъсо да не си трия мненията,както обичам да правя за забавление.





Тема Много ми харесва, когатонови [re: SoulMate]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано25.06.07 12:22



се опитват да бързат ПРЕД мене - такива най-ги "обичам". После, обаче, неочаквано как, се опитват да спечелят приятелството ми!


Какви неща повдигат нечие самочувствие, а, Соул... ми тъжно е!



Тема Re: Бързай.....Бавнонови [re: Jolee]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано25.06.07 13:25



Мразим да бързам в това време, че се потим!



La donna e mobile

Тема Re: Бързай.....Бавнонови [re: Jolee]  
Автор issi (непознат )
Публикувано25.06.07 13:43



Мързелът е велико нещо. Аз бързам само ако нямам изход. До тогава блажено си мързелувам





Тема Re: Зависи.....нови [re: Heли.]  
Автор Jolee ()
Публикувано25.06.07 13:50



Мдам...ама за кво ги морим тий момичета да бързат За два медала и почетна грамота.... А? После кво става ....нит пенсия ...нит почести

п.п. следя те ...ма ти си знаиш и фнимафаш ..брауууууууу

Редактирано от Jolee на 25.06.07 13:53.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.