Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:53 02.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Равновесие (серьозна тема)нови [re: Уeнди]  
Автор SoulMate (умно и красиво)
Публикувано15.06.07 15:09



"Ай ем онли хепи уен ит реееейнс" ли пееше онази кака от (?) Гарбидж.

Вероятно в смисъл, че когато си нещастен, знаеш, че не си щастлив и следователно няма да изгубиш нещо свястно, докато когато си щастлив трепериш, че щастието все някога ще отлети и ...
Извод: ТРЯБВА да се наслаждаваме на това което имаме докато го имаме (някой да добави запетайките в изречението).

И втори извод - равновесното състояние е състояние на спокойствие и скука. Затова, докато се развличаме, вършим по някоя глупост и кривваме от правия път.



Тема Re: А-а-а, аз...нови [re: ABe]  
Автор SoulMate (умно и красиво)
Публикувано15.06.07 15:12



Бе то и аз се пазя от сериозните теми, ама като ме потресе някоя и ей ме на, пиша, какво да правя



Тема Re: Равновесие (серьозна тема)нови [re: Jolee]  
Автор SoulMate (умно и красиво)
Публикувано15.06.07 15:15



Задължително го гледай, много е умно клипчето.



Тема Защита, бой, деца???нови [re: palatka]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано15.06.07 15:46



Маже и да съм ви го давал досега това клипче. Не помня вече, изкуфявам.

Сетих се за него ти като рече "защита" и "бой". Първоначално се смях много. Викам си: Ето това е защита. Защита чрез бой. Браво на тая жена, къде е тръгнал тоя пикльо да я закача???

Да, ама се оказа, че съм се подвел по заглавието и музиката. Истинското заглавие е "Майка пребива сина си".







Тема Re: Равновесие (серьозна тема)нови [re: sweety!]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано15.06.07 16:46



олеле
явно само аз съм го разбрала по др начин


то щото съм си опако по рождение



Тема Re: Равновесие (серьозна тема)нови [re: SoulMate]  
Автор taniatot (на пост!)
Публикувано15.06.07 17:29



Мисля си, че всяко ново нещо предизвиква сътресения, но в крайна сметка винаги се намира равновесна точка.
А и колко са изобретателни хората, а? Успяват да се развиват и да правят нови неща като запазват равновението.Хм, умнички сме си.......





Тема Re: Равновесие (серьозна тема)нови [re: taniatot]  
Автор SoulMate (пиленце лилаво)
Публикувано15.06.07 18:51



От последното ти изречение се сетих за мъдрата максима "С нахалство към прогрес!". Ама тя важи за празноглавите фукли, които пробиват с цици и перверзно свити устнички.





Тема Re: Защита, бой, деца???нови [re: ASSASSlN]  
Автор SoulMate (пиленце лилаво)
Публикувано15.06.07 18:57



Бе тоя син как така посяга на майка си! Нехристиянско и неразумно!



Тема Аз съм на дрруго мнениенови [re: SoulMate]  
Автор ASSASSlN (пристрастен)
Публикувано15.06.07 19:18



Кой е посегнал пръв не е ясно от клипа. За мен синът е яростен. Знае, че няма да има успех, но яростта го е заслепила и не знае какво прави. Момичето гледа безучастно и спокойно. Опита се нещо да направи, но майката и размаха назидателно пръст. Онова дете - мъничкото даже се вживява. Според мен майката редовно ги бие.

Абе, все едно. Боят си е бой.

Веднъж видях на една детска площадка как една майка преби невръстния си син. С моя син бях, седя си, гледам го и му се радвам. На съседна пейка седят двенки, приказват, пушат. По едно време едно момченце падна, разрева се. Майката скочи, хвърли цигарата и гневно се разкрещя:

- Аз казах ли ти да внимаваш, а? Казах ли ти? А?

Започна да го налага с самари. Ама истински, силни шамари, а не глезени! Хлапето се разрева още по-силно. По едно време даже реших, че трябва да се намеся. Детето посиня, отвори си устата, вдърви се, звук не издава и си помислих, че ще умира.

Такива ми ти работи по света.

Редактирано от ASSASSlN на 15.06.07 19:21.



Тема Re: Аз съм на дрруго мнениенови [re: ASSASSlN]  
Автор palatka (ентусиаст)
Публикувано15.06.07 21:30



Ех ама си и ти! Какви такива криви работи разбираш? Или аз не се изразявам правилно? Фразата *да се защитиш и да пребиеш някого са две различни неща* се отнасяше за взаимоотношения между деца. Т.е. че не е нужна агресия.

Иначе невротични родители сме виждали всички. Дано има по-малко такива.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.