Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:36 26.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Прав ли съм?нови  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано06.06.07 23:39



Любовта е най-нихилистичното и мазохистично чувство на земята! Не отричам чувствата, които ръководят и мен, но влюбеният индивид е архинихилист. На него не пука от нищо, не признава никого, освен абстрактната си утопия и уверено върви към деградацията и самоунижтожението си, като най-често прави неща, които са против него или в най-добрия случай не прави нищо и става медуза, когато попадне в обятията на крантата си и по нея се похабява, тъй както най-заклетия религиозен фанатик се бичува и избира сам затвора !
Сектите, които проповядват любов и смирение са вредни колкото и хероина. Любовта и самоунижтожението, което произлиза от нея са двете страни на една монета.
Няма нищо по-унизително и рущащо здравите устои на граденият с години характер от това да се влюбиш и да обичаш някого повече от себе си.


Nevermore!
Да живее безопасния секс, платената любов и домашното насилие!!!

Редактирано от Гидиlongurмpъceн! на 06.06.07 23:59.



Тема Re: Прав ли съм?нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор palatka (ентусиаст)
Публикувано07.06.07 00:17



Скъпи ми цинико, да живее любовта!





Тема Re: Прав ли съм?нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор чepтa (бЕла)
Публикувано07.06.07 00:27



"Да живее безопасния секс, платената любов и домашното насилие!!!"

ей дришльо, харесва ли ти да се навеждаш бе .. а? ма си некъф далеч от истината, щото нито ше ти се плаща, насилие ше има, и за къф безопасен секс говориш бе . абе що не земеш да си лягаш вече.. м?



Тема Re: Прав ли съм?нови [re: palatka]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано07.06.07 00:30



Еми обичай ме повече от себе си и се унижавай тогава, аз съм навит.





Тема Re: Прав ли съм?нови [re: чepтa]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано07.06.07 00:32



Абе я си еби майката скапана...



Тема Re: Прав ли съм?нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор чepтa (бЕла)
Публикувано07.06.07 00:41



pfffffffffffffffff



Тема Re: Прав ли съм?нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор чepтa (бЕла)
Публикувано07.06.07 00:44



амеба ! ти си една амеба аххахахаха. слабохарактерните нещастници като тебе дришльо, намесват родата.. за майка като моята можеш само да си мечтаеш ! харе дишай утрепко

лека



Тема Re: Прав ли съм?нови [re: чepтa]  
Автор Гидиlongurмpъceн! (cancerogen)
Публикувано07.06.07 00:54



Хехех,глей сега кво ме занимаваш и ти...Майка ти само може да мечтае за мене и сигурно за това ползва ника ти, за да си пише с мен глупости, а за да я храна на сексуална тема и тя да се кефи.
И понеже пита за безопасния секс- в твоя случай тва е да ми набиеш чекия с ръкавица, за да ме предпазиш от калчицата под ноктите си.
Айде лека и на теб.





Тема Re: Прав си.нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор мopз (мислещ)
Публикувано07.06.07 07:32



Като изключим няколкото излишни поста, мога да твърдя, че във внушителното ти встъпление има рационална идея, която обаче довежда мисълта дотам, да смятаме, че можеш да се влюбваш и разлюбваш, когато пожелаеш, което в определени моменти би било много удобно. Ти как го правиш това ? На кое казваш любов? Кажи ми как да разлюбя и забравя жена, която обичам, и която повече не ме желае? С възможно по-малко хумор!



Тема Re: Прав ли съм?нови [re: Гидиlongurмpъceн!]  
Автор palatka (ентусиаст)
Публикувано07.06.07 08:57



Унижението е само в твоето въображение. В любовта няма място за гордост. Да обичаш някого повече от себе си е дар, който всеки трябва да изпита. Болката идва от нашия егоизъм.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.