Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:07 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Нарцисизъм рано сутрин в петъкнови  
Автор Jolee ()
Публикувано08.06.07 10:34



Абри нали сме петък. Трябва вече да разтоварваме. От сутринта по възможност.



Докато четях дълбоките размисли по повод - това как трябва да първо себе си да обичаме реших да пусна тази тема.

Дайте да си разкажем кой какво харесва в себе си ! Забраняват се всякакви отклонения и сравнения – какво не харесваме в себе си .......

Многократно сме обсъждали какво харесваме в другите....сега е ред да захвърлим скромността и да се разприказваме за собствените си достойнства.

Хайде, зада ви пречупя и разприказвам ще започна първа с липса на всякакъв срам и свян.

Сутринта докато се взирах в прелестната си особа установих, че много си харесвам очите. Едни такива големи и шарени.
Зазяпах се надолу и погледа ми спря на раменете. Тези финни и изправени раменни сглобки са много симпатични.
Гледам още надолу и леко се завъртам ...... и със страшен кеф установявам, че прасеца ми е оформен до съвършенство

Брих ма съм Убавааааааааааааааааааааа

Та хайде сега сте вие. Смело напред.

П.П. не се ограничавайте само в приказки за външната си красота.
Разкажете и за вътрешната.




Тема Re: :)нови [re: Jolee]  
Автор тpънчeтo (новак)
Публикувано08.06.07 10:43



точно преди 5 минути си мислех, КОЛКО Е ХУБАВО, чЕ СЪМ МЪРЗЕЛИВА!!!!

ако бях някоя разтропана мацка,
глупостите, сътворени от мен щяха да бъдат много повече



Редактирано от тpънчeтo на 08.06.07 10:46.



Тема Re: Нарцисизъм рано сутрин в петъкнови [re: Jolee]  
Автор palatka (ентусиаст)
Публикувано08.06.07 10:44



Е как, ми аз съм перфектна просто!

Наистина се харесвам. Мммм, значи да не пишем какво не харесваме? Тогава да се ограничим с харесването на външността... Шегувам се!



Тема Re: Нарцисизъм рано сутрин в петъкнови [re: Jolee]  
Автор чepтa (бЕла)
Публикувано08.06.07 10:44



що не вземем да си постнем снимките?

ше е много яко ! иначе и аз притежавам известна доза нарцисизъм, но го определям като изкуството да обичаш себе си .



Тема Re: Нарцисизъм рано сутрин в петъкнови [re: Jolee]  
Автор Gergi (любимка)
Публикувано08.06.07 10:46



Хехе, а аз от как качих 10-ина килца, много си харесва добре оформеното коремче ;-) направо немога да си устискам ;-) леле ако бях мъж ;-)

К'во па да ти кажа за вътрешната...... страшно забавна мацка съм, общителна, майтапчийка, интеУект, музикална творческа личност и т.н. и т.н..... Таман вчера се прибрах от командировка, еее то цела нощ се мотах с различни колеги, не мога да ида си легна, таман си тръгна към стаята и оппп некой тръгва навън и вика аре с нас...... преди тва па без да искам как нахълтах в съседите по бански от басейна целата мокра с кърпа на кръста...... чувам аз непривично силна музика, викам бе баща ми от кога така купонаджия станА, че бех с него у стааята, вглеждам се така безцайсно и фиксирам 2-ма младежи от нашите работници и те с висок глас "ВЛИЗАЙ ВЛИЗАЙ" - а единия от маса време съм и го набелязала, само дето срамежлив го раздава и не ще да ме заприказва, а аз баш на него се натресох ;-) Та хич не се притесних даже, само дето така се расмях и едва отговорих през сълзи, а бе чакайте да си зема един душ и идвам ;-)

"Повей,повей,ти Ветре.Ти дай му полъх, крила.От мен,от мен,Ветре- от силата,дето тая."


Тема Бе Жолинце,нови [re: Jolee]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано08.06.07 10:46



възприех темата ти като кой какво харесва в личността и в характера си, но щом казваш...

Няма нещо, дето МНОГО да не си харесвам във външния вид - господ е бил добър към мене. Няма да навлизам в детайли, защото има опасност да се отплесна, самозабравя, и люто самонахваля, и после не се чувствам много в кожата си.



Тема Хааахаахах!! "Вглеждам се безцайсно" -нови [re: Gergi]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано08.06.07 10:49



обра точките! Ще го запомня, с твое позволение! Мнооо ще ми върши работа!





Тема Re: Нарцисизъм рано сутрин в петъкнови [re: чepтa]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано08.06.07 10:49



Ние с Бамби вече го направихме.

Смели ли сме, луди ли сме... един господ знае...

DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!

Тема Re: Хааахаахах!! "Вглеждам се безцайсно" -нови [re: Bambi*]  
Автор Gergi (любимка)
Публикувано08.06.07 10:51



Хех ;-) ама разбира се, позволявам



"Повей,повей,ти Ветре.Ти дай му полъх, крила.От мен,от мен,Ветре- от силата,дето тая."

Тема Re: Бе Жолинце,нови [re: Bambi*]  
Автор Jolee ()
Публикувано08.06.07 10:51



Ма чети бе Бамбина

Писала съм да не се ограничавате само с външната си красота Давай пиши и се главозамай И тва заслужава човек да прави от време на време




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.