Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:53 07.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Често ли ви се случва?  
Автор мopз (мислещ)
Публикувано07.06.07 11:53



Да се почувствате изчерпан и самотен. Да загубите стремежа си към динамичен и пълноценен живот. Да имате много интереси и нищо да не ви е интересно. Да ставате сутрин по задължение, а да лягате вечер с хапче. Да не се стремите да решавате проблеми, защото най-важният ви проблем е нерешим. Да не знаете дори какво да си пожелаете от съдбата. Да потъвате все повече в тази празнота, на която дъното не се вижда.
Какво ли още ме очаква?



Тема Re: Често ли ви се случва?нови [re: мopз]  
Автор Poзoвa (моногамна)
Публикувано07.06.07 11:56



Не ми се случва често..вече. Преди се пречупвах пред лошите мисли. После разбрах, че когато мислиш позитивно нещата се развиват в желаната посока. Опит.

"Ако няма къде да отидеш, ела на себе си"


Тема Re: Често ли ви се случва?нови [re: Poзoвa]  
Автор мopз (мислещ)
Публикувано07.06.07 12:00



Сигурно си много организирана и силна личност, за да успяваш да си наложиш да мислиш единствено позитивно. Завиждам ти!



Тема Re: Често ли ви се случва?нови [re: мopз]  
Автор Jolee ()
Публикувано07.06.07 12:04



На това, което описваш му се казва кратко и ясно депресия. Звучи гадно, но уви така е. Та питаш дали често се случва ? Не ама като се случи имам чуството, че ще продължи до безкрай. Всичко на всичко два пъти ми се е случвало – винаги при някаква форма на загуба.
Сега мога да си се надсмея – ама тогава ми се искаше да се гръмна. Който каквото и да ми говореше си мислех, че са само форми на утеха. Но хората бяха прави. Минава. Слънцето започва да изгрява. Утрото става по-мъдро от вечерта. Или просто свикваш и започва да не ти прави впечатление. Първият признак, че се пооправяш е когато започнеш да се смееш. Пожелавам ти скорошно оздравяване !

Редактирано от Jolee на 07.06.07 12:05.



Тема Re: Често ли ви се случва?нови [re: мopз]  
Автор Heли* ()
Публикувано07.06.07 12:11



Ами,ако не ти се случва поне отвреме-навреме,значи,че си се превърнал в любимите на американския кинематограф зомбита.Дето уж са живи,а пък не са живи.



п.п. Сега съм в ежегодната си сатурнова дупка(Сатурн,знаеш, дори децата си е изял,гадът....от нерви)

Освен това ,съществуват такива неща като ПМС,тъп началник,гламави съседи, софийски трафик,посещение на главния селяк Джордж Буш и др.подобни.Когато всичко това се съчетае в някой ден .....ето ,затова Сатурн у откачил.Пък е бил даже много важен бог.Та какво остава за жив човек, за крехка и чуплива женица......




Тема Re: Често ли ви се случва?нови [re: мopз]  
Автор Poзoвa (моногамна)
Публикувано07.06.07 12:19



Въпрос на тренировки



По този повод има една много хубава приказка:
"Вървях по прашния път и много съжалявах, че нямам обувки. Докато не срещнах един човек, който нямаше крака."

Горе главата!

"Ако няма къде да отидеш, ела на себе си"

Тема Re: Често ли ви се случва?нови [re: мopз]  
Автор morska valna (морско чедо)
Публикувано07.06.07 12:39



Както ти е казала Джоли-това е депресия

.За съжаление никой не е застрахован от нея.Имала съм толкова тежки моменти в живота си,че съм стояла(седяла) на едно място с часове без да мога да реагирам.С времето разбрах,че колкото повече се задълбочавам в даден проблем,толкова повече оставам на заден план други неща,които бих могла да направя и в същото време покрай тях да изляза от "дупката" депресия в която съм изпаднала.Може би проблема,който смяташ за най-важен сега да ти изглежда нерешим,ще се реши все пак с повече търпение,работа и правилен подход към него.Тъй,че не унивай, а погледни на нещата от добрата им страна.Там някъде се крие очакваното.Един лекар ми беше казал,че не се знае от кой храст ще изкочи зайчето.Лек ден!



Тема Re: Често ли ви се случва?нови [re: мopз]  
Автор palatka (ентусиаст)
Публикувано07.06.07 12:40



Да. Самоунищожавах се и аз. Доста се постарах... След Фройд стигнах до Библията. Всичко е въпрос на философия. Човек не може да бъде изплашен вечно. Аз намерих себе си, надявам се и ти да успееш.





Тема Re: Често ли ви се случва?нови [re: мopз]  
Автор arachnoid (некадърентурист)
Публикувано07.06.07 13:02



Би ли споделил кой е най-важния проблем за теб и защо е нерешим. Идват ми наум един-два, които да са причина да постнеш точно тоя клуб. Някой тук може да ти даде отговор не само дали това му/й се е случвало, но и как да не се случва на теб повече. Всичко е индивидуално, един куп проблеми могат да минат за нерешими за някои и съвсем да не са проблеми за други. Най-често всички тия "нерешими" проблеми си имат много просто решение, до което всеки може да стигне и сам, но реализацията е проблемът - въпрос на хъс и инициатива.



Тема Re: Често ли ви се случва?нови [re: мopз]  
Автор чepтa (бЕла)
Публикувано07.06.07 13:27



започни с Deanxit, един едноседмичен курс, колкото да ти помогне да излезнеш от депресията, която те е обсебила. оттам нататък всичко ше си дойде на мястото, и незнам какъв ти е проблема, но не забравяй, че всичко на този свят е релативно.. и тва ше отмине. и ако ти не му обръщаш толкова специално внимание, той ше си замине, така, както и е дошъл.. защото ти няма да продължаваш да му помагаш да се развива и 'той' ще се почувства нежелан и отритнат .. и просто ще си намери 'друг терен' :) Успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.