Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 01.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: За жените и жените.нови [re: ADMlN$]  
Автор albi_rijav_kotarak (уморен)
Публикувано02.06.07 21:43



Никога не съм сравнявал съпругата си с майка ми.
И през ум не ми е минавало.
Дори, изоставих родителите си, които се опитваха да се месят в моето семейство, заради съпругата ми.
Тя БЕШЕ невероятна жена и съпруга.



Тема Re: За жените и жените.нови [re: ADMlN$]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано03.06.07 09:13



Ами, сравнението се налага понякога, за да завреш някого там, където му е мястото, т.е. в неговото си, а не в твоето семейство.


Моята Мама Свеки, Бог да я прости, непрекъснато се опитваше да ме учи как трябва да живея правилно. Ами, налагаше се да направя някое и друго сравнение, за да и докажа, че моят начин на живот си е съвсем правилен и да я накарам да млъкне.
Иначе и през ум не ми минава, че някоя Мама Свеки на 50 години, може да бъде конкуренция на млада, здрава, жизнерадостна и т.н. жена. Най-малкото има една основна разлика- аз спя с въпросния мъж, а не майка му, а това ми дава едно огромно предимство. Неслучайно е много по-лесно един мъж да бъде превъзпитан от жена си, а не от майка си.



Тема Re: За жените и жените.нови [re: ADMlN$]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано03.06.07 18:37



Мисля, че това е присъщо на хората като цяло, а и ако понякога не се сравняваш с някого или нещо, как ще вземеш хубав пример, така че да надраснеш себе си? Уважавам хората, които са си себедостатъчни - това също е част от мъдростта, но никой не живее на самотен остров. Малко или много попиваме от порядките на обществото, в което живеем. Въпросът е да обработим ценното.



Тема Re: За жените и жените.нови [re: ADMlN$]  
Автор Jolee ()
Публикувано03.06.07 21:09



Уф тая тема интересна. Лично никога не съм се оглеждала в майката на партньора. По-скоро съм гледала таткото та да видя какъв мож да излезне потенциалният ми мъж

Голееееееема грешка

Тоест имала съм се за толкоз неотразима, че никва конкуренция не съм предполагала, че съществува Втора голеееееееееееема грешка. Маминката на най-сериозното ми гадже /дет замалко да се вземем/ си призна чистосърдечно и без бой , че чат пат му е подмятала забележки по мой адрес и е негодувала.
Жената се чустваше виновна за тва, че синчето грешно бе изтълкувал нейната ревност. В крайна сметка май и разбра, че аз на нея лошо никога нямаше да и сторя .....Ся чат пат ми праща /майката/ смс- и ми разправя колко и липсвам ....ма мен телефона все ми засича гат трябва да върна отговора

Шегата настрана...... има две жени дет много ми харесват и гат порастна искам да стана като тях /щот сили няма да ми стигнат да достигна нивото на мойта мама/.......

Та дами и господа ....след като сложих в малкият си джоб Анджелина Джоли по красота и диващина ...следващите ми женски кумири са : Вяра Анкова или Елена Йончева мноу ме кефят тия мацки ....



Тема Re: За жените и жените.нови [re: ADMlN$]  
Автор Бapбapeлa (follow me)
Публикувано03.06.07 22:10



И с коя жена да се сравнявам не разбрах .

за мъжете не си прав..... мъж или сравнява жена с майка си , или бива привличан от жена с характера на майка си , а често се жени за жена с характера на майка си .

същото е и при жените.... биват привличани от мъже които приличат на бащите им.

Любов нямам ли... нищо не съм


Тема Re: За жените и жените.нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор ADMlN$ (...реже наред.)
Публикувано04.06.07 09:10



В отговор на:

Аз ако кажа на мъжо с недоволство:
"Ти не правиш нещо както еди си кой мой предишен любовник"
или "Ти не можеш да правиш еди какво си както тати го може" .... как мислиш ще се почувства ??? едно е ясно едва ли ще пририта от кеф


Нека да ти кажа. Ще влезе през едното и ще излезе през другото. Защото той е най-добрия въпреки недостатъците си. Щото си с него а не с любовника си.
бтв: Ако случайно видиш снимка на жена в която се заглежда ще се сравниш ли с нея?

"Няма да я целувам засега" си казал принца и слязал от Спящата Красавица

Тема Re: За жените и жените.нови [re: fidgety]  
Автор ADMlN$ (...реже наред.)
Публикувано04.06.07 09:22



В отговор на:

Не мисля, че мъжете се различават съществено в това отношение


Определено се различават. Вервай ми!
Понякога оставам с отворена уста, когато усетя с каква сила "усещате" конкуренцията и най-вече от реакцията Ви мили дами!

"Няма да я целувам засега" си казал принца и слязал от Спящата Красавица

Тема Re: За жените и жените.нови [re: fantomche]  
Автор ADMlN$ (...реже наред.)
Публикувано04.06.07 09:26



В отговор на:

Това,че не изпитвам потребност да бъда някоя друга, трябва ли да ме прави нещастна?


Ами и с двете ръце "Не разбира се". Нали точно това е идеята. Нямам нищо против да си сравнявате недостатъците или предимствата, но когато след като откриете нещо...за къф Ви трябва да сте нещастни? М?

"Няма да я целувам засега" си казал принца и слязал от Спящата Красавица

Тема Re: За жените и жените.нови [re: Бapбapeлa]  
Автор ADMlN$ (...реже наред.)
Публикувано04.06.07 09:48



В отговор на:

или бива привличан от жена с характера на майка си , а често се жени за жена с характера на майка си .


О моля те! Това ако е вярно, значи ти трябва да имаш характера на майка му. А го отричате с такъв хъс, че... Парадокс?
бтв: Моите жени не приличат на майка ми. В крайна сметка това е била целта ми.

"Няма да я целувам засега" си казал принца и слязал от Спящата Красавица

Тема Re: За жените и жените.нови [re: ADMlN$]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано04.06.07 12:36



хехехе
колко типично

Ще влезе през едното и ще излезе през другото. Защото той е най-добрия въпреки недостатъците си даааа бе аз до сега не познавам мъж които да приема критика камо ли сравнения ей така без да му пука и недай си боже да касае личният му живот ауууууу

после това, че съм с някой в момента въобще не значи, че съм се превърнала в "константа" - винаги ще съм там и той може да си легне удобно на недостатъците, да си развява байрака, да си язди коня както му е угодно

по снимките на жените които се заглежда те всички са един тип и за какво да се сравнявам??? нека си гледа ... обаче се оказа, че аз харедвам един тип жени а той други

It has yet to be proven that intelligence has any survival value


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.