Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:49 24.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: За мъжете и техните майкинови [re: slunchice]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано01.06.07 15:40



хех
то и моят е приятен за глезене .... но ако ми изръси нещо подобно със скороста на светлината ще изровя томахавката и ще застана на пътеката на войната с развени коси


Такива мити критики приемам от дипломиран готвач само .... ако няма диплома да си трае

It has yet to be proven that intelligence has any survival value

Тема Re: За мъжете и техните майкинови [re: cina2]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано01.06.07 15:42



хих
на кръгла маса се държат прилично ... ама останат ли насаме се почва едни удари под кръста, дърпане на килимчето из под краката

а ти какво каза/направи 1990г ехеее

It has yet to be proven that intelligence has any survival value

Тема Re: За мъжете и техните майкинови [re: slunchice]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано01.06.07 16:09



Зависи от мъжа. Но от майка си научих нещо, за което съм й дълбоко благодарна: чуеш ли един мъж да повтаря твърде често *мама*, плюй си на петите и бягай!



Изключително ценен и разумен съвет, както се убедих с времето. Най-малкото, защото една зряла връзка се поддържа само със зрял човек и ни йота по-малко. Не смятате ли?



Тема Re: За мъжете и техните майкинови [re: cina2]  
Автор Prof.McGonagull (Røvsparker)
Публикувано01.06.07 16:10



Страхотно





Тема Re: За мъжете и техните майкинови [re: Prof.McGonagull]  
Автор slunchice ()
Публикувано01.06.07 16:25



Да си призная не мога да се оплача от неговата зрялост. По - скоро аз съм малко инфантилна.



Което ме навежада на един въпрос. Забелязала съм, че при всички мой познати (женени или с дълги връзки) винаги един от двамата е по - инфантилен. Това не е случайно набюдение, защото 98% от приятелите ни са по двойки и семейства. Та вие мислите ли, че в една двойка може и двмата партньори да са еднакво зрели?

"Животът е прост и простите неща са правилните"

Тема Re: За мъжете и техните майкинови [re: slunchice]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано01.06.07 17:13



Нямам представа,но моят примерно, никога не ме е сравнявал с майка си...може би щото много рано е излязъл от къщи.А аз пък нямам ама нищо общо с нея,та никакви допирателни не би могъл да намери и да иска.
Сега гледам и синовете ми са си намерили приятелки(дето поне на външен вид) твърде малко ми мязат

, та не вярвам да са искали да сравняват



Тема Re: За мъжете и техните майкинови [re: slunchice]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано01.06.07 17:14



Е кво толкова ти рече,давай да чуем





Тема Re: За мъжете и техните майкинови [re: fidgety]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано01.06.07 17:19



Верно,
ама аз примерно като се ожених ми правеше впечатление как тате всичко може,а моичкият една крушка не може да смени,но тате ми рече...недей го кори момчето,аз като бях на неговите години и аз не можех


Там е тъъъъничката разлика.
Пък повечето майки,ако случайно блудният син има глупостта да се оплаче от жена си-да има как жива ще я разкъсат с думи(поне)
нищо ,че и аз съм мъжка майка
но се надявам никога да не забравя,че преди това съм била снаха



Тема Re: За мъжете и техните майкинови [re: slunchice]  
Автор ДPaka (хайде усмивка!)
Публикувано01.06.07 17:23



Ой,милата...
я не му се престаравай тогаз. Една приятелка на времето ми викаше- мъжът е като прасето-квото го научиш в началото - това му остава за цял живот

,ама и аз като теб глупава-че се старая,че закуски(пък колко съм поспалива,това беше героизъм свише) и по едно време той ми вика-ама ти що ставаш...аз не съм свикнал да закусвам...ама така кажи бе пиле



Тема Re: За мъжете и техните майкинови [re: slunchice]  
Автор palatka (ентусиаст)
Публикувано01.06.07 17:23



Нямам идея дали ме сравнява, нищо не е казвал. А и аз като Драката съм доста по-различна от майка му. И като външност и като характер. А ти като не му хареса сготвеното защо не му каза да си купи пица или тостер или нещо друго? Или ранитидин?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.