Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 25.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Perwoll, Persil и течните препарати  
АвторДoмakиня (Нерегистриран)
Публикувано27.05.07 23:45



Здравейте,
Обикновено пера с Tide, но последния път решиш да го заменя с Persil. Купувам големи торби и се налага да ги използвам докрай, въпреки че не винаги съм доволна от покупките си. Персила пере добре, но прави дрехите много твърди и неприятни при допир въпреки че изпозлвам омекотител Lenor. С Тайда не беше така. Сега обаче Персила ми е на свършване, пък замъкнах от магазините много нови дрешки и се чудя дали вместо прах да не си купя Perwoll, този розовия за вълна и деликатни тъкани. Спомням си, че прави дрехите много хубави, дори памучните и синтетичните. Въпроса ми обаче е, дали става за цветно пране или трябва да си купувам специално Первол за цветно? Междудругото някой ползвал ли е течните препарати на Медикс за вълна и цветно?



Тема Re: Perwoll, Persil и течните препарати [re: Дoмakиня]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано27.05.07 23:57



Аз пера само и изключително с течни препарати.
Само за чаршафи, кърпи и работни дрехи ползвам прах+омекотител.
Перуъл е много хубав.
Медикс е боклук





Тема Re: Perwoll, Persil и течните препарати [re: Wildberry]  
АвторДoмakиня (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 00:03



И аз така мисля. Въпроса ми беше дали розовия Первол е подходящ за цветно пране? Сега е на промоция 3 литра за цената на 2.



Тема Re: Perwoll, Persil и течните препарати [re: Дoмakиня]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано28.05.07 00:17



Подходящ е.

А и не слагам много, няма смисъл. Цените не ги знам



Тема Дисертация на тема.... [re: Дoмakиня]  
Автор Heли* (приятел)
Публикувано28.05.07 08:58



В БИЛА и ХИТ промоцията 3 за 2 я има и за синия Первол-за цветно.Но розовия също става за тази цел.Някой път пробвай и черния-за дънки и много тъмни дрехи.

В Персила(и повечето прахове )има едни сини и зелени сферички ,пълни с хлорна белина и са пагубни за цветни дрехи.Така че,Первола и Пурлана са добро решение.Поогледай и за други-има доста италиански препарати- за вълна и деликатни.По-евтини са,а вършат добра работа и миришат хубаво.
От българските-има един Флекс в големите Фантастико,но Медикс в никакъв случай.



Тема Re: Perwoll, Persil и течните препарати [re: Дoмakиня]  
Автор ariel$$ (старо куче)
Публикувано28.05.07 11:18



Аз пера само с Аriel. Като омекотител ползвам Lenor. С Perwoll пера само на ръка и не мога да се произнеса.



Тема Re: Дисертация на тема.... [re: Heли*]  
Автор SoulMate (умно и красиво)
Публикувано28.05.07 16:19



Аз пък съм много доволна от Медикса. Прави дрехите пухести и мекички. Вие що не го харесвате...се чудя..



Тема Re: Дисертация на тема.... [re: SoulMate]  
АвторHeли* (Нерегистриран)
Публикувано28.05.07 16:38



Това добре,щото и на мен не ми се дават повече пари за вносни химии...ама с Медикс серията нещо не ми се получава.Верото му не мие добре чинии,а перилния не докарва добра миризма.....Може да е субективно,знам ли.





Тема Re: Дисертация на тема.... [re: Heли*]  
Автор SoulMate (умно и красиво)
Публикувано28.05.07 17:52



Изпробвано веро - забравих му името, българско някакво...оф.., ама не е медикс. И още едно изпробвано веро - Фрош - супер мие.
Медикса за вълнени и деликатни тъкани ги омирисва трайно и много приятно. Друг не съм опитвала, все не се престрашавам да взема течен препарат за пране. Освен Вениш, ама той е друго.



Тема Re: Perwoll, Persil и течните препарати [re: Дoмakиня]  
Автордpyra дoмakиня (Нерегистриран)
Публикувано29.05.07 04:09



Аз пера само с течни препарати - с Персил (за бяло) и Есекс за цветно пране, или Первол. От Медикса също съм доволна.
Осатъци от праховете се събират под контейнерчето за прахове и омекотители на пералните, засъхват и става манджа с грозде - трябва да се издърпва след почти всяко пране и да се почиства. С течните това ми се спестява, освен това тях ги използувам и в по-малки количества, което в крайна сметка уравновесява разликата в цената.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.