Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:04 09.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Хормони+дисбаланс=скандалинови  
Автор Джaя (самобитна)
Публикувано22.05.07 12:30



Снощи, заспивайки ми хрумна тази идея.
След направени хормонални изследвания се установи, че 2 от хормоните ми са извън всякакви нормални граници. По съвет на лекарката пия противозачатъчни за регулиране. Напоследък съм доста избухлива и крайна. Възможно ли е този дисбаланс и хормоналната буря да влияят на емоциите ми? И каква доза самодисциплина ми е нужна, за да регулирам този страничен ефект? Старата рецепта на час по лъжичка дали ще свърши работа?
Ако не друго, поне се опитвам да убедя сама себе си, че всъщност съм добричка... хапчетата ме правят лоша...



Тема Re: Хормони+дисбаланс=скандалинови [re: Джaя]  
Автор sweety! (naughty girl)
Публикувано22.05.07 12:43



при мен е същото!както съм весела изведнъж ставам тъжна, депресивна и заядлива....и обратното...немога обаче да се контролирам..ако ти можеш кажи как!



Всичко е суета!

Тема Re: Хормони+дисбаланс=скандали [re: Джaя]  
Автор palatka (ентусиаст)
Публикувано22.05.07 13:41



И аз съм непоносимо чудовище (според някои), може би защото спрях цигарите. Пробвай със сиропче - мента, глог и валериана. Ако не действа - ябълкова диета плюс мляко и овесени ядки. Секса поне удвоен (да се синхронизират хормоните). Трябва да се получи.





Тема Re: Хормони+дисбаланс=скандалинови [re: palatka]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано22.05.07 13:47



дА БЕ, диета, аз единствено съм нервна, когато съм гладна



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!


Тема Re: Хормони+дисбаланс=скандалинови [re: Джaя]  
Автор Jolee ()
Публикувано22.05.07 14:23



Споко щи мине

Ако продължи прекалено дълго се оплачи на чичо доктор да смени лекарствата. Всяка една намеса в организма на човек /лекарства интервенции и тн./ - води до промени в настроението и поведението. Щом го осъзнаваш - ще успееш и да го овладееш.
Непременно сподели проблема на близките около теб и ги помоли за търпимост



Тема Бе зарежи тая работа!нови [re: Джaя]  
АвторXoлдън (Нерегистриран)
Публикувано22.05.07 15:42



Тоя хормон се нарича "женски".Няма лек.
Ако не направите скандал не можете да спите.
Чувствате се непълноценни.
Оправията за околните ,е като ви зарежат всички и няма на кого да вдигате скандал.
Тогава си го изливате на кварталното куче,на котката на комшийката,на колеги ,на някой случаен от улицата.
Та тъй работата .Установил съм го от многогодишни наблюдения.
Народа е казал:
"На една жена и трябват бой,ебане,много деца ,мокри дърва,за да не мисли за глупости".
Съжалявам,ако съм бил груб пред дамите,но знаете понякога съм цапнат в устата.





Тема Re: Хормони+дисбаланс=скандалинови [re: Джaя]  
Автор lP51 (лесбиец)
Публикувано22.05.07 17:10



След продължителен сух период жена решава да подсети мъжа си.Чудила се ,чудила се как да го направи и решила когато си идва да се нагъзи на вратата-дано се сети.Речено сторено.
Мъжът се връща леко пинал , отваря вратата ,стой като вцепенен няколко секунди и изчезва за три дни.
Когато се връща от вратата се обръща към жена си:
- Жено,да видиш кво ми се случи оня ден.Връщам се в къщи и кво да вида - на вратата едно извънземно, с ееееей такива бузи , с брада и цеелото се е улигавило.





Тема Re: Хормони+дисбаланс=скандалинови [re: lP51]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано22.05.07 17:24



Гениално



Тема Ти я зарежи!нови [re: Xoлдън]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано22.05.07 18:57



Стига бе, Холдъне, това не е до пол, а до характер. Обидно ми става като те чета. Не ми казвай, че няма криви мъже. Има и още как!



DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!

Тема Re: Ти я зарежи!нови [re: Бepeзka!]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано22.05.07 19:13



Като чета из клубовете май са в пъти повече от жените.



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.