Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 08.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема осемнови [re: devnul]  
Автор devnul (pedal point)
Публикувано19.05.07 14:42



Прохладно антренце, мирише на варосани стени и стари мебели. Чиста черга на пода. Затворена мрежа за комари и отварена дървена външна врата, боядисана в бяло, с малко прозорче с дантелена завеска. Навън жаркото слънце се бори да премине през нежната зеленина на надвесена лозница, под нея въженце със закачен да съхне бански (половинки). Дървен стол-люлка с кръгла възглавничка на разноцветни кръпки, върху която се е врътнало коте-герой с издран нос и спи блажено.

Green Peas!


Тема Re: осемнови [re: devnul]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано19.05.07 14:56



е определено е жена (половин бански и котако)
при това вероятно е привърженичка на минималистичния стил
максимално класическо и необвързващо... явно и самата тя е необвързана, млада иииии
хммм и още няколко неща...
дай още малко описание по тая квартира





Тема Re: № 7нови [re: devnul]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано19.05.07 15:09



моята теория се опитах да я напиша, но дира не я прие


ще опитам пак
та на мен ми се стори, че в седмата живее някакво изобретателно старче. бивш фотограф, но поради напредналата възраст не съумява да снима на фокус. беден, но с виждания (явно е разбрал, че обувките и отношението на хората към тях издават нещо съществено за самите хора). никога не е имал трайна връзка с истинска половинка (поради бохемския живот на младини с млади модели). единствената му връзка със света е радиото (вероятно някоя ретро станция)
нещо такова

дай инфо за котака от осма квартира!



Тема Re: осемнови [re: devnul]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано19.05.07 16:46



devnul, девойко!
Страхотна си!

Аз много обичам да чета, но никога не бих могла да развъртя така писалката си)))
Като сътвориш книгата и нея ще прочета!

Повече сълзи са пролети заради сбъднати, отколкото заради несбъднати мечти.

Тема Re: осемнови [re: Фиш]  
Автор NobleDeath (Khan)
Публикувано20.05.07 06:53



Не ми се вярва девойка да избере девнул за ник





Тема Re: № 7нови [re: Pisunqk]  
Автор devnul (pedal point)
Публикувано20.05.07 10:12



Тази теория е особено добра! И не знам за старчето, но ти имаш едно наистина добро попадение. Струва ми се, че ей този цитат: "обувките и отношението на хората към тях издават нещо съществено за самите хора" е достоен за цяла тема!

Green Peas!


Тема Re: осемнови [re: Pisunqk]  
Автор devnul (pedal point)
Публикувано20.05.07 10:19



Не зная защо, но ми се струва, че в тази квартира не живее един човек, а няколко.

И понеже поиска повече инфо за котака: в двора има лехи с избуяли храсти домати. Огромни домати. Там вилнее котака и ловува мишки. Имаче той си няма квартира, живее където си поиска. Всички хора го обичат, а кучетата малко се плашат от него.

Green Peas!


Тема Re: осемнови [re: Фиш]  
Автор devnul (pedal point)
Публикувано20.05.07 10:21



Много си мила! Ако някога напиша книга, ще ти подаря специално копие



Green Peas!

Тема Re: осемнови [re: NobleDeath]  
Автор devnul (pedal point)
Публикувано20.05.07 10:23



хм?
Каква съм тогава?

Green Peas!


Тема Re: осемнови [re: devnul]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано20.05.07 10:28



Да знаеш много помня!И това псоред мъжа ми е недостатък!


И автограф ще искам!И позволение да разказвам спомени каква е историята на книгата)))
За теб: http://youtube.com/watch?v=D5cLdZfx2RA
Не може някой герой да не го хареса)))
Хубав ден!

Повече сълзи са пролети заради сбъднати, отколкото заради несбъднати мечти.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.