Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 26.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Цвете от луната или за Мъжете героинови  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 18:58



Едва станах след дълга филмова вечер. Малката реши да ме заведе на кино, та така се отплеснахме, че изгледахме на един дъх 4 филма


Ставам с глава като от олово и си пускам за разсънване тази сутрин нещо динамично и задължително българско. След дълго умуване реших да бъде "Цвете от луната" на БТР в дискотечната си версия.

Цвете от луната ти, ако желаеш, ще откъсна аз за теб...

А моето продължение е: НО САМО АКО МНОГО ЖЕЛАЕШ

Интересно ми е докъде са стигали вашите мъже и приятели в стремежа си да ви спечелят и задържат? Така като помисля май нищо героично не съм правил. Просто винаги съм си бил аз.



Тема Специфична тема...нови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.05.07 19:09



Стигали са до:
1. Предложения за брак /не броя тези, отправени от клубари тук

/ - най-често срещаният опит да бъда задържана.
2. Заплахи за отвличане
3. Преследване
4. Причакване пред жилището ми, в продължение на 3 месеца, за да се уверят, че не са били оставени заради друг
5. Тотално доверие, изразено в /първото ще се стори глупаво на доста хора, но е факт/ доброволно предоставяне на секюрити кода на кредитната му карта, и естествено - номера й, и секюрити кода на алармата на жилището му, както и ключове за него /които му върнах/ - това е от последното ми гадже.



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Авторcina2 (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 19:21



И моят мъж не е "герой" и се надявам никога да не става. Харесвам си го такъв, какъвто е, но пък и на мен не ми хрумват разни странни желания. Последните цветя не бяха "лунни", а скромни незабравки, но пък са толкова красиви.





Тема Re: Специфична тема...нови [re: Bambi*]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 19:25





Виж са, харесал съм си един дигитален апарат, но нещо не ми се дават 1700 долара. Ще ми услужиш ли за 3 минути с номера на кредитната карта?
Той няма да пита за какво си ги дала тия пари. Нали много те обича?



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Jolee (Holdunoff)
Публикувано02.05.07 19:29



Пич....тука не мога да не ти отговоря....щот мен един така преди години ме спечели точно с тази песен



Та значи ...на работа съм...пушек се вдига ....лудница ...аз съм готова да изтрещя ....звъни служебната линия ....нервно вдигам готова да откъсна главата на човека отсреща ....и изведнъж

Моя любим ми праи серенада по телефона с един ведър закачлив глас....
Пее що сили има....честно просълзих се....толкова гот ми стана

Та мисълта ми беше....май не трябва много ...ама да е от сърце



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Jolee]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 19:32



И аз на моята и разправям, че ей толкова (10 см) са 30 см, ама тя не вярва

Шегичка! Се бебето идеално си паснахме, ама... май не съм за нея.

Я ме посъветвай как да се разделим най-безболезнено?



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Jolee (Holdunoff)
Публикувано02.05.07 19:38



Шегичката ме разсмя ....Ама другото не


Няма безболезнена раздяла братле.....дори и ти да си инициатора на раздялата...и на теб ще ти е кофти
Защо реши, че не си за нея ....баси нали и се радваше ...кво ти стана ?
Ти наясно ли си кво те чака кат се разделите братчед ?
Малееееееее ужас ....нали искаш да си герой.....а ся пък за раздели дрънкаш ?
Я си признай.....коя кака ти омота главата ...та си тръгнал да оставяш момичето ?



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Jolee]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 19:47



Точно там е работата, че не съм бил герой и точно това написах. Не че някога съм се стремил да бъда.

Не знам защо искам да се разделим. Може би защото се страхувам. Та тя е само на 19. Аз вече станах на 30. Тя още живот не е видяла миличката. Аз съм й втория мъж. Боя се, че просто един ден ще реши, че много й се живее и така или иначе ще се прекрати тази връзка. Със сигурност ще ми е гадно. Тя е много мила и много забавна. Личи си колко енергия има в нея. А аз за детски въртележки вече не ставам

Момичето е бедничко, но не ми се дава. Много често тя плаща сметки, просто защото не иска явно да се чувства зле. Аз я разбирам. Оф, абе много объркано и хаотично пиша. Обичам я. Умирам за нея, но мисля, че тази връзка няма бъдеще Имам си всичко тук - голяма къща. Две мощни коли. Купувам трета. Техника. Пари. Добра работа. Чувстам обаче, че започвам да се отдръпвам. Баси прасето съм



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете герои [re: Tpyбaдyp]  
Автор Jolee (Holdunoff)
Публикувано02.05.07 19:54



Прасе си наистина......От най-глупавите прасета


От ония страхливите глупави прасета....Е тоя дет ми пееше по телефона мисля подобно прасе на тебе беше.....А аз го мислех за герой....
Ма пич немаш грижи .... Раздели се с нея ...и после цяяяяяяяял живот си бий главата в стената....


п.п ся не ми се сърди братчед...ама нали човешката на лаф сме го ударили...
..чувала съм го това от един приятел...тогава му набих канчето .....остана си с мацката и още се обичат....
твоя случай дали ще е такъв незнам...ама квот и да стане ....не взимай решението да я оставиш...с цел да я изпревариш....


п.п гоня 30-ка и още пазя детинарщините си ....и обичам въртележки....това не е свързано с незрялост....а с непринуденост...и пазене на онези спонтанни и чисти емоции...които в света на големите липсват....и които и 200 коли не могат да заместят...



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Jolee]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 20:01



Да, точно тя придава смисъл на всичките онези неща, които мога да си купя с пари. Тя е всичко. Нямаш представа как се чувствам, когато дойде вечер и започне да ми подрежда дисковете на масичката в хола. Когато дойде и измие чашките в мивката. Когато забърше праха от телевизора. Боже господи, обичам я. Тя запълва всичките онези празнини в мене.
Ох, ще видим.




Хайде, честити ми в аванс. Трябва да дойде другата седмица, заради ръчните скорости Как е купъра? Държи ли?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.