Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 29.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Цвете от луната или за Мъжете герои  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 18:58



Едва станах след дълга филмова вечер. Малката реши да ме заведе на кино, та така се отплеснахме, че изгледахме на един дъх 4 филма


Ставам с глава като от олово и си пускам за разсънване тази сутрин нещо динамично и задължително българско. След дълго умуване реших да бъде "Цвете от луната" на БТР в дискотечната си версия.

Цвете от луната ти, ако желаеш, ще откъсна аз за теб...

А моето продължение е: НО САМО АКО МНОГО ЖЕЛАЕШ

Интересно ми е докъде са стигали вашите мъже и приятели в стремежа си да ви спечелят и задържат? Така като помисля май нищо героично не съм правил. Просто винаги съм си бил аз.



Тема Специфична тема...нови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.05.07 19:09



Стигали са до:
1. Предложения за брак /не броя тези, отправени от клубари тук

/ - най-често срещаният опит да бъда задържана.
2. Заплахи за отвличане
3. Преследване
4. Причакване пред жилището ми, в продължение на 3 месеца, за да се уверят, че не са били оставени заради друг
5. Тотално доверие, изразено в /първото ще се стори глупаво на доста хора, но е факт/ доброволно предоставяне на секюрити кода на кредитната му карта, и естествено - номера й, и секюрити кода на алармата на жилището му, както и ключове за него /които му върнах/ - това е от последното ми гадже.



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Авторcina2 (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 19:21



И моят мъж не е "герой" и се надявам никога да не става. Харесвам си го такъв, какъвто е, но пък и на мен не ми хрумват разни странни желания. Последните цветя не бяха "лунни", а скромни незабравки, но пък са толкова красиви.





Тема Re: Специфична тема...нови [re: Bambi*]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 19:25





Виж са, харесал съм си един дигитален апарат, но нещо не ми се дават 1700 долара. Ще ми услужиш ли за 3 минути с номера на кредитната карта?
Той няма да пита за какво си ги дала тия пари. Нали много те обича?



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Jolee (Holdunoff)
Публикувано02.05.07 19:29



Пич....тука не мога да не ти отговоря....щот мен един така преди години ме спечели точно с тази песен



Та значи ...на работа съм...пушек се вдига ....лудница ...аз съм готова да изтрещя ....звъни служебната линия ....нервно вдигам готова да откъсна главата на човека отсреща ....и изведнъж

Моя любим ми праи серенада по телефона с един ведър закачлив глас....
Пее що сили има....честно просълзих се....толкова гот ми стана

Та мисълта ми беше....май не трябва много ...ама да е от сърце



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Jolee]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 19:32



И аз на моята и разправям, че ей толкова (10 см) са 30 см, ама тя не вярва

Шегичка! Се бебето идеално си паснахме, ама... май не съм за нея.

Я ме посъветвай как да се разделим най-безболезнено?



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Jolee (Holdunoff)
Публикувано02.05.07 19:38



Шегичката ме разсмя ....Ама другото не


Няма безболезнена раздяла братле.....дори и ти да си инициатора на раздялата...и на теб ще ти е кофти
Защо реши, че не си за нея ....баси нали и се радваше ...кво ти стана ?
Ти наясно ли си кво те чака кат се разделите братчед ?
Малееееееее ужас ....нали искаш да си герой.....а ся пък за раздели дрънкаш ?
Я си признай.....коя кака ти омота главата ...та си тръгнал да оставяш момичето ?



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Jolee]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 19:47



Точно там е работата, че не съм бил герой и точно това написах. Не че някога съм се стремил да бъда.

Не знам защо искам да се разделим. Може би защото се страхувам. Та тя е само на 19. Аз вече станах на 30. Тя още живот не е видяла миличката. Аз съм й втория мъж. Боя се, че просто един ден ще реши, че много й се живее и така или иначе ще се прекрати тази връзка. Със сигурност ще ми е гадно. Тя е много мила и много забавна. Личи си колко енергия има в нея. А аз за детски въртележки вече не ставам

Момичето е бедничко, но не ми се дава. Много често тя плаща сметки, просто защото не иска явно да се чувства зле. Аз я разбирам. Оф, абе много объркано и хаотично пиша. Обичам я. Умирам за нея, но мисля, че тази връзка няма бъдеще Имам си всичко тук - голяма къща. Две мощни коли. Купувам трета. Техника. Пари. Добра работа. Чувстам обаче, че започвам да се отдръпвам. Баси прасето съм



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Jolee (Holdunoff)
Публикувано02.05.07 19:54



Прасе си наистина......От най-глупавите прасета


От ония страхливите глупави прасета....Е тоя дет ми пееше по телефона мисля подобно прасе на тебе беше.....А аз го мислех за герой....
Ма пич немаш грижи .... Раздели се с нея ...и после цяяяяяяяял живот си бий главата в стената....


п.п ся не ми се сърди братчед...ама нали човешката на лаф сме го ударили...
..чувала съм го това от един приятел...тогава му набих канчето .....остана си с мацката и още се обичат....
твоя случай дали ще е такъв незнам...ама квот и да стане ....не взимай решението да я оставиш...с цел да я изпревариш....


п.п гоня 30-ка и още пазя детинарщините си ....и обичам въртележки....това не е свързано с незрялост....а с непринуденост...и пазене на онези спонтанни и чисти емоции...които в света на големите липсват....и които и 200 коли не могат да заместят...



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Jolee]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 20:01



Да, точно тя придава смисъл на всичките онези неща, които мога да си купя с пари. Тя е всичко. Нямаш представа как се чувствам, когато дойде вечер и започне да ми подрежда дисковете на масичката в хола. Когато дойде и измие чашките в мивката. Когато забърше праха от телевизора. Боже господи, обичам я. Тя запълва всичките онези празнини в мене.
Ох, ще видим.




Хайде, честити ми в аванс. Трябва да дойде другата седмица, заради ръчните скорости Как е купъра? Държи ли?



Тема А можеш ли да посочишнови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.05.07 20:06



СЪЩЕСТВЕНИ неща, заради които я обичаш???
Все едно чета едно бивше гадже, дето чакаше цяла седмица с пълна мивка, да дойде майка му да му измие съдовете, а после и аз, когато се бяхме загаджили и изкарахме 2 месеца /толкова го изтраях/, когато с пълни чанти ходех у тях, след работа, и готвех, и миех. Понякога можем да сме доста глупави, това, жените.
Милата. Става ми мъчно за нея. Задай си въпроса, дали ТИ я заслужаваш.



Тема Re: А можеш ли да посочишнови [re: Bambi*]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 20:09



Ти не четеш бре

Казах чашките, не чиниите.
Всичко сам си правя - пране, готвене, чистене, но не мога всичко и навсякъде да успея. Не я третирам като прислужница. По тая логика какво съм аз, след като всеки ден я взимам от училище? А то не е близко - 25 мили А това, че за рождения ден и направих подарък - екскурзия до Флорида с кола? Това какво е?



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Jolee (Holdunoff)
Публикувано02.05.07 20:11



Хареса ми това коет написа...и докато още я виждаш в такава светлина...недей да праиш глупости


Мноу готина таз кола....няма ти честитя в аванс ...че съм суеверна.
Аз така си честитих навремето една и сделката пропадна...така, че трай и ела да кажеш чак, когато я вземеш !
Точно ся преди малко един с подобна ме "натакова" от разстояние яко /или мен или мама така и не разбрах/ щот заради една патка пред мен замалко да му зачекна калника

Много съм си доволна от мойта колица и си я глезотя яко ...сега съм с ноф мноу готин ароматизатор



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано02.05.07 20:18



Наистина си прасе!
Как така ще се отдръпваш като я обичаш? А от думите ти съдя, че и тя те обича.
Много важно, че била по-малка. Тази разлика не е чак толкова голяма. Дори да се събереш с връстничка пак няма гаранции, че ще живеете щастливо до гроб. Радвай се на хубавите мигове и не мисли в далечни перспективи.

А може би причината да се отдръпваш е друга? Може би ти е скучно с нея?

DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!


Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Jolee]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 20:30



Да, колата е готина, но няма защо да бъдеш суеверна. Поръчана е и е платена в брой. Този път реших да не се занимавам с кредити. Пък и на много добра цена ми я дадоха. 3 литра, 300 к.с

Ихааа. Такова животно в Бг не може да се купи за 35.000 долара, нали?



Тема Бе чаши или тенджери,нови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.05.07 20:30



няма значение. Не съм ти казала, че я третираш като прислужница, но нещата, които си посочил, казвайки, че я обичаш...
Ти нямаше ли три коли, или едната си я продал, за да взимаш друга? - това, между другото.
За разходката до Флорида, какво? Мога само да ти кажа "браво", и дано не си й го намеквал, какво си направил за нея

.
Колкото до опасението ти, че някой ден тази връзка може да приключи, в това отношение нямам оптимизма на Жолката по-горе. Откровено смятам, че до 25 години е твърде опасно да се започва сериозна връзка /не че съм нямала такива и на 21/. А ти, вЕрно, не си за въртележки, на 30 г.



Тема Re: Бе чаши или тенджери,нови [re: Bambi*]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 20:33



Не, не съм имал три коли. Фокуса, Еклипса и сега БМВ-то. Правя си колекция

Въпреки, че Форда може би ще го продам. Един тук сериозно се е навил. Да видим.

А всичко това, което съм написал за нея е да покажа, че тя се грижи за мен. Нали любовта не е само да се срещнеш с някого, да го изчукаш, да го заведеш на пицария или бар?



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Бepeзka!]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 20:35



Не ми е скучно, разбира се. С нея и аз ставам дете и правя лудории.
Искам да я оставя да живее, но от друга страна не съм готов да я изгубя

Г-н Дилема винаги съм бил. Т'ва мъж Дева е баси простотията



Тема Моля моля,нови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.05.07 20:37



любовта не само че не е "само", но ИЗОБЩО не е това

.



Тема За мъжа Деванови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.05.07 20:40



съм съгласна, извини ме

, не че се влияя от зодии, но има нещичко вярно.



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Jolee (Holdunoff)
Публикувано02.05.07 20:45



Хахахахаха....сега кат каза мъж Дева ....ми стана ясно ...че си баш тва прасе за коет те мисля ....
Мдам....напълно се покри с профила

Само дет не вярвам на зодии ...ама явно поне мъжете девички ....сте си драли кожичките

Слушай ся ...кат си дойдеш на ваканция в БГ трябва да те запозная с тоя дет ти разправях по-горе за него....и мож да се окажете сиамски близнета
Да седнете си гукате...и да ви кача на една въртележка с по един захарен памук.

Пак те моля не се сърди ама тази тема толкова ми пасна ....от-до че напрао не мога да повярвам....в колко еднакви ситуации изпадат хората....
Ма дано при вас се развие по иначе либофта.. де

А инак за БМВ-то....незнам колко вървят в БГ...ма и да са по-евтини...няма значка ...щот сигурно зада си а прекараш яко ще те одерат



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано02.05.07 20:52



Ама си и ти!
Радвай се на живота! Още си толкова млад!Какво си се закахърил?!
Какво като е малка...нима няма големи предимства...а и кой дава гаранции за колко време сме заедно и до кога?!
То, отстрани, всичко ти изглежда 6! Дано и в душата ти рядко да се прокрадва сянката на съмнението!
Честито и за тоз бял лебед...много ме кефите вие, българите, които карате коли с нормални скорости в страни, където продават повече автоматици)))Аз съжалявам,че навремето не ми взеха кола автоматик, та да стана и аз шофьорка)))

Повече сълзи са пролети заради сбъднати, отколкото заради несбъднати мечти.


Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Фиш]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 21:30



Не можах да свикна с автоматиците. Карал съм абсолютно една и съща кола - едната с автоматични скорости, другата с ръчни. Разликата в динамиката е убийствена. Отделно автоматичната скоростна кутия скъпо се поддържа. Е, има си предимствата, разбира се. Но удоволствие се получава само от кола със скоростен лост



За другото - спрях да се кахъря вече. Колко ли остава до другата смяна на настроението, направо не знам



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Pisunqk ()
Публикувано02.05.07 21:31



Т'ва мъж Дева е баси простотията





Тема Смяната на настроението ли?нови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.05.07 21:33



И ти ще си намериш майстора някой ден! Милото мишленце! Мъж Дева!





Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Jolee]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 21:33



Джоли, няма какво да ме запознаваш. Знам, що за стока сме

Въпреки, че и аз особено в зодии не вярвам. Може би има някои неща, които са верни, но пък някак си е тъпо да има само 12 вида характери, нали?

Иначе за внос в България не се кахъря. Нямам намерение да се връщам там. 7 години не съм си ходил в родината и да ти кажа честно особено не ми липсва. Свикнах на съвсем друг живот. Живот пълен с отговорности и права и безхаберието в родината ме дразни. Освен това съвсем никого си нямам там..



Тема Re: Смяната на настроението ли?нови [re: Bambi*]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 21:35



мъжленце дева и женичка риба.. какво ли ще излезне наистина


Иначе майстора си го намерих вече. В нейно лице, разбира се. Може би точно за това се плаша



Тема BTWнови [re: Bambi*]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 21:36



какво стана с моите 1700 долара?





Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано02.05.07 21:37



Трубадуре, и аз бях на 19 когато се влюбих. Аз на 19, той на 28. Оженихме се след година и още сме си заедно. Вече 15 години.
Представих си, ако тогава мъжът ми си беше помислил подобни на теб неща...
Какво значи да оставиш едно влюбено момиче "да си живее"? За мен това означава да я нараниш много и да оставиш в главата й да се блъскат куп въпроси: какво не ми е наред? защо не ме иска? друга ли има? заради това, че нямам пари ли е? и т.н.

DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!


Тема А най-големият номер енови [re: Bambi*]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.05.07 21:41



мъж Дева с асцендент Водолей.

Ето един виден представител. Едно не мога да ви отрека: ерудицията ви е убийствена.





Тема Re: А най-големият номер енови [re: Bambi*]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 21:45





Тва второто не си го знам. Надявам се обаче мнението ти за "нашата" ерудиция да не се срине Нещо обаче косичката ми се вижда леко сламенка. Има ли нещо верно? Иначе бива си го момъка. Да ти е жив и здрав



Тема Ех, косата няма никаквонови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.05.07 21:48



значение! Да, да ми е жив и здрав - много скъп приятел.
Не може да се срине мнението ми - имам представителна извадка

.



Тема Хахахахах!!нови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.05.07 21:54



Типично за една Дева! Хубавецът, когото видя на снимката, дори докато бяхме още гаджета, една моя сметка не е платил, не че аз някога съм чакала някой да ми плаща, но се пазареше до центче. Браво, браво! Сега не се учудвам, защо ти спомена и пътуването до Флорида.


Щом имаш еди-колко-си-хиляди за някакво си БМВ /колата се нарича Волво или Сааб, или Лексус - мое мнение/, колко му е 2 бона за фотоапарат да отделиш.
А честно казано, през ум не ми е минавало да се възползвам от даденото ми някога доверие, от бившия ми приятел. То си е и един вид проверка, по отношение на мен самата, но първо, подобни мисли не мога да допусна, заради собствения си личностен комфорт .



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Jolee (Holdunoff)
Публикувано02.05.07 22:15



Определено хората не сме само 12 характера
По въпроса с родината....ми кофти, че нямаш никого тук....хем, че много крайно звучи де ....не ми се вярва ...все някой има дет ще ти се зарадва...

Мож някой ден....кат се земете с майсторката да я доведеш тук на екскурзия....да види откъде се е пръкнал тоз левент дет тя толкова много обича

..... за лека нощ от мен ти пращам любимите си две фрази на инглиша :

Home is where the Heart is

А House without Love is not a Home



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Jolee]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 22:21



Майсторката е поморийка

Благодаря за пожеланията

Life is easy - you take decisions and never look back



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Авторлиa (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 22:23



напомняш ми на едно конкретно прасе

и то така - все на 19 годишни налиташе, не за друго, просто на по-малки го беше страх - за да не попадне под ударите на закона и пак така се измъкваше, но причината е другаде... твоята също.
а, и той така парадираше - с парите си, уж между другото ех...



Тема Re: Хахахахах!!нови [re: Bambi*]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 22:24





Шамар да е, аванта да е..
Пътуването до Флорида го споменах просто така. Не защото си правя сметка за всеки цент. Дори напротив. Прекалено съм ларж Казах го, защото малката не я ползвам само за секс и за миене на чаши И двамата даваме, това исках да кажа.
Иначе точно сега 1700 долара не ми се дават. Ошушках се. Сега ще чакам новогодишната премия... мммм



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: лиa]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 22:26



Не парадирам с нищо. Само колата, която последно купих е платена в брой. Всичко друго се изплаща





Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Бepeзka!]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 22:26



съгласен





Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано02.05.07 22:30



Бревееее, е, това е!Поморийци са опасна работа.Значи , без майтап - това са гражданите около Бургас!Заедно с айтозлиите.

А колкото до зодиакалните характери, все се кръстя, и благодаря на Господа,че не се ожених за шефа ми - голям чистник е.Но пък е доста щедър , в интерес на истината: почти не си спомням да съм платила сметка в негово присътвие.

Ся, разбрахме,че девойчето е поморийче, а твоят корен от къде е?

Повече сълзи са пролети заради сбъднати, отколкото заради несбъднати мечти.


Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано02.05.07 22:35



Е, ти не си виновен,че колите при вас са по-ефтинки)))Просто така стоят нещата.И нашата кола в Бя, струва колко следващия клас от тази марка при вас, и въздушния филтър тук е 160 лв., а при вас е 27 долара..ама..ко да правим..тез пари са за харчене)))
Ама как ли ще вадиш очите на комшиите с таз европейска марка)))

Повече сълзи са пролети заради сбъднати, отколкото заради несбъднати мечти.


Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Фиш]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 22:41



В моя квартал хората обикновено са средно богати емигранти. Те масово карат японски автомобили. Имам едни съседи през няколко къщи, които са мексиканци и имат фирма за почистване. Те поради спецификата на работа карат американски тръкове (пикапи по нашенски). А в края на улицата има едно негро, дето е фен на Фолксваген



Как ли ще ме гледат? Сигурно ме гледат и ми се чудят. Знам ли. Пък и не ме интересува особено. Никого не познавам по име. С никого от тях не поддържам отношения. На никого нищо не казвам. Само с някои българи се имам и то не много. Поради ред причини всичко яко сме оскотели и всеки се е затворил в себе си, което си има и положителните страни.

А за поддържката. Мда, някои неща определено са много по-евтини. Току що ми казаха, че такове БМВ в България гони 100.000 лева. Това там вашето е див капитализъм бее Всъщност, това е една много дълга тема. Кратък роман мога да напиша по нея. 15 години в лагера не са шега работа



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Авторлиa (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 22:59



ахъм, не парадираш, само изтъкваш

щото какво отношение има броя на колите ти (наличните и бъдещи такива покупки?!) към темата и въпроса, който повдигаш? няма значение в брой или на изплащане.
колкото до "проблема ти"...начина, по който си го обрисувал звучи самовлюбено. не като на човек, който обича другия, а като човек обичащ себе си. и мислещ само за себе си. та под прикритието, че мислиш за нея (не знам кого всъщност искаш да убедиш в това - себе си или аудиторията?) , всъщност прозира егоизъм. ти си слаб човек. извини ме за откровеността. така те усещам.



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано02.05.07 23:02



Както се казва...и това ще преживеем...то, нашето поколение е мааалко по-облагодетелствано от предишното..през '89 бях на 23...мисля, че успяхме да оцелеем и в постататалиризма(каквото и да значи това) и този капитализъм ще изживеем...но когато имаш деца,повече се вълнуваш как ще мине техния живот..поне при мен е така.
За мен имаше 3 гадни неща в социализма - забраната да напускаш страната(или по-скоро изходната виза), живеенето в непосредстена близост (един връз друг) и да не можеш да си купиш с пари каквото искаш (например шоколадово яйце от Кореком).

А на това да не познаваш съседите си, никога не съм се радвала)))Не знам дали е за хубаво или не)

Повече сълзи са пролети заради сбъднати, отколкото заради несбъднати мечти.


Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: лиa]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 23:11



Read between the lines, Lia





Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Фиш]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 23:13



Моя корен никакъв го няма. В България съм живял малко. Баща ми е от Бургас.
Както вече стана дума в една друга тема - нямам нито криле, нито корени.





Тема hintнови [re: лиa]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 23:15



Нали точно на това исках да натътя - имам всичко докато имам нея. Нямам ли нея, нямам нищо. Не искам да подлагам уменията ти да разбираш хората, затова просто ще те оставя да си мислиш онова, което е най-близко до разбиранията ти.



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: лиa]  
Авторaми (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 23:17



и аз това се чудя ?????????За колите ли иде реч или за жените ??Може би просто момъка има нужда да се похвали някому ,явно в Америка всеки има коли и не се впечатлява .....та тука поне може да се изфука


остави го да се фука - кво ти пречи ?



Тема ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИнови [re: Tpyбaдyp]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 23:17







Тема аханови [re: aми]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано02.05.07 23:24



Идеше реч за жените. И после се пообърна и поразми, но няма нищо. Стана интересно.
Знаеш ли, тук се научих на много неща. Животът ме смачка още от малък. Рано останах кръгъл сирак. Работил съм какво ли не. Изучих се напълно сам. И всичко това, което имам сега - имам го благодарение на двете си ръце и главата, която краси раменете.
Смешно е да се парадира с нещо, което принадлежи на банката, която ти отпуска кредитите. Разбира се, аз не се хваля с нищо. Но това че ти го разбираш така си е лично твой проблем. Сигурно е интересно да живееш с майка и татко, които да ти плащат интернета, мобилния телефон и кафетата.
А когато отраснеш по сиропиталищата и станеш човек - тогава е друго. Само тогава наистина можеш да разбереш какво и как си постигнал. Аз се боря и постигам. Пожелавам ти същото и на теб и истински ти завиждам, че имаш родители





Тема Кой знае...нови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано02.05.07 23:32



...за корените и крилата.....може ти да се окажеш този корен...а Тя да ти помогне да ти поникнат криле....

I will go down with this ship
And I won't put my hands up and surrender
There will be no white flag above my door
I'm in love and always will be

http://youtube.com/watch?v=yfvSSkYDN8A

Повече сълзи са пролети заради сбъднати, отколкото заради несбъднати мечти.


Тема Различни българинови [re: aми]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано02.05.07 23:39



Ами, а минавало ли ти е през ума, че човек, който се определя за българин, не се оплаква?Че може да съществува?
Аз пък не възприемам Трубадура като някакъв самодоволник, а като човек,който се справя сам с живота!С този американски начин на мислене се сблъсках преди няколко години, работейки за фондация.Няма значение името.И коментирайки апликационните форми и тяхното попълване разбрах,че при нас "самохвалството", там е "изтъкване на добрите страни".
Много съществена разлика, ама не му е сега мястото и времето за разискване.

Повече сълзи са пролети заради сбъднати, отколкото заради несбъднати мечти.


Тема Ногунови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано02.05.07 23:55



миси!





Тема Re: Различни българинови [re: Фиш]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 00:05



Винаги ми е било смешно, когато в някой магазин на касата ме питат How are you today, sir и аз им отговоря с Thank you, I've been worse



Настава едноминутно мълчание, след което по лицата им се прокрадва една усмива, която лесно издава недоумяване и силно смущение. Това, защото всеки тук е свикнал да казва ОК на всичко.

Самохвалството аз го разбирам иначе и мисля, че не съм самохвалко. Вече казах - да се хвалиш с нещо, което не е твое е просто смешно. Утре ако ми секне работата, оставам само с новата придобивка. Няма да имам къща, няма да имам техника и мебели. Губя всичко. Такава е тук реалността. Банкурт му викат. И банкрутираш ли веднъж, кредит докато си жив няма да видиш. Радвам се, че разбираш повечето неща, които споделям. Но на никого не се сърдя за нищо. Човек трябва през всичко да мине, за да разбере себе си. А да живееш под крилото на някого и да кълвеш за щяло и нещяло - това българите го умеят. Убедих се отдавна.

Хайде, приятна вечер ти пожелавам. Добър събеседник си. Малката вече напира да ходим на плаж. Пък и смяната ми приключи



Тема Re: аханови [re: Tpyбaдyp]  
Авторaми (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 00:20



не ми завиждай ,понеже и мойте не са между живите ....явно имаш психологически проблем- но ще се въздържа от анализи



Тема всичко е възможнонови [re: aми]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 05:21



Само се чудя как още работодателят ми не ме е усетил.
Шшшшъъът, да си мълчиш, става ли?





Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
АвторУeнди (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 10:12



Хубава темичка


Сещам се за една песен на Бон Джоуви - ставаше дума за някаква изневяра, лирическият ни хироу беше кръшнал... И в песента се пееше: "If you told me to die for you, I would..." И коментарът на една приятелка след това - от цялата история излизало, че е по-лесно мъжът да умре за жената, отколкото да не й изневерява...
Та така за героите... Най обичаме герои!



Тема Re: аханови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано03.05.07 10:54



Ей, пуста завист и злоба!!! Голяма работа като си решил да споделиш радостта си от новата придобивка! Непременно ще те обявят за фукльо.


Да ти е честита колицата и да ти служи вярно!

Ако това, което казваш за себе си е истина - то моите поздравленя. Добре си се изучил. (Имам предвид, че пишеш много грамотно.) Да се се бориш съвсем сам с живота и да не се предаваш си е достойно за уважение. Респект!

DONKEY: Because that's what friends do! They forgive each other!

Тема Също и от мен:нови [re: Бepeзka!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано03.05.07 11:40



*handshake*.



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор palatka (ентусиаст)
Публикувано03.05.07 12:00



До тотално отхвърляне на егото. Както от негова така и от моя страна. Няма нищо по-прекрасно от такава връзка.

Не се сещам за нещо по-героично то захвърлянето на собственото ти его.



Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Enduring_Knight ( ;) ;) ;))
Публикувано03.05.07 12:38



Не съм стигал до предложения за брак, но и съм поемал доста отговорности за без нищо. Само с любов не се живее. Требе и мъничко егоизъм.

Минах през "Огън"... ...сега "Плувам" :)


Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Shokou_io_kurayami (Her highness)
Публикувано03.05.07 13:57



хъм
на мен мъже герои не ми трябват аз съм двапъти по героична от повечето тях и без това

нямат шанс да ме спечелят по тоя начин

сега слушай внимателно по въпроса за твоето маце:
Мъжете най-ви прилошава когато започвате да се влюбвате яко ... и първото което ви хрумва е да се спасите и да избягате /има цяло изследване по тоя въпрос ...как мъжете се чувстват много уязвими когато са влюбени и предпочитат партньор в които не са толкова влюбени/
Не можеш да предвидиш бъдещето и не можеш да знаеш как тя ще реагира или промени в бъдеще. Но е крайно време да спреш да се страхуваш от това.

Имах подобен случай с един красавец на който му изстинаха краката и реши ей така без някаква съществена причина да прекрати връзката. След точно месец и половина беше разбрал каква грешка е направил и направи чудеса от храброст ... ама е тудно да плувш срещу течението особенно моето Аз бях вече толкова обидена от отношението му и не вярвах на нито една негова дума чисто и просто не ме интересуваше повече бях му простила.... когато доверието си замине любовта го следва по стъпките.
И до ден днешен реве на близки и познати как съм била най-голямата грешка в живота му а на мен ми е смешен просто и го съжалявам, че не може да си оправи живота и да гледа напред.

Та мисли и много внимавай какво правиш .... не винаги можеш да го поправиш

It has yet to be proven that intelligence has any survival value

Тема Ако искаш...нови [re: Tpyбaдyp]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано03.05.07 15:06



мога да ти направя фланелка, на която и на гърдите, и на гърба да пише "Герой". Шрифта и размера на надписа са по твой избор.

Наздраве!



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Enduring_Knight]  
Автор Nefer (непознат )
Публикувано03.05.07 15:28



Егоизмът в една връзка отваря огромни дупки и води до неминуема раздяла след някакъв период от време.



Тема Може би става въпрос за друг вид егоизъм,нови [re: Nefer]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано03.05.07 17:13



но нека Рицарят уточни, ако прецени за необходимо

.



Тема предпочитамнови [re: ABe]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 17:27



фланелка с надпис "Полов атлет", например


И колан с патрони по него. Разбира се, с места за още поне 30-40 патрона

Шегувам се. Какво стана с колата? Оправи ли я? Да не би вече нещо ново на старо да си купил и то да прави проблеми?



Тема пусти Стрелцинови [re: Shokou_io_kurayami]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 17:30



умират от гордост и умират да се сърдят

Луди парчета



Тема песента е Alwaysнови [re: Уeнди]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 17:31







Тема Re: песента е Alwaysнови [re: Tpyбaдyp]  
Автор Уeнди (смешла)
Публикувано03.05.07 17:33



Помня.





Тема Re: пусти Стрелцинови [re: Tpyбaдyp]  
АвторShokou_io_kurayami (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 17:37



За стрелците само добро или нищо


аз освен, че съм тежка форма на стрелец и стрелям даже и фамилното ми име е Арчър.
Обаче не умираме да се сърдим ...просто мразим да правим много компромиси пък и да те вее вятър на бял кон постоянно не е лесно има си стандарти за спазване



Тема Marksmanнови [re: Shokou_io_kurayami]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано03.05.07 17:43



щеше да ти отива повече





Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Авторkatsikaki (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 10:48



Оооо я стига глупости,3а какви ра3дели става въпрос тук?Да ти имам при4ините

Стегни се,не сте единствените с такава въ3растова ра3лика,4иято връ3ка проти4а Щастливо.С моят мъж имаме съЩо 11 годинки ра3лика,в негова пол3аТака 4е дер3ай едното няма ниЩо обЩо с другото такова



Тема Хубаво!нови [re: Tpyбaдyp]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано04.05.07 11:10



Само подбери цвета и размера на на фланелките и да уточним с какъв шрифт и размер да ти е надписа. Минимално кол-во за поръчка - 50 бр.

Не съм взел още кола. Решихме нова да е. Ама сега нямам време да ходя да я поръчам. Трябва да пообиколим с жената шоу румовете. Към края на месеца ще си "разчистя" ден-два време за това.

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!


Тема Re: Хубаво!нови [re: ABe]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано04.05.07 15:12



Ееееееееееееее, послушал си ме)))За новата кола,че и по поръчка)))

Повече сълзи са пролети заради сбъднати, отколкото заради несбъднати мечти.


Тема Ъмъ е...ти скуката днес! Навреметонови [re: Tpyбaдyp]  
АвторЪмъ (Нерегистриран)
Публикувано04.05.07 16:23



змейове и лами ли не щеш, вещици и Къшчеи ли, пирати и разбойници ли крадящи моми, нотингамски ли шерифи и високи крепостни дувари, а днес...
най-много да чакаш да доде грипната вълна и да обикаляш край нея като квачка с термотър, грейка и прясно изцеден лимонов сок. Пфу отврат!





Тема Така си е...нови [re: Фиш]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано05.05.07 14:54



Време е да почна сам да се глезя.

Наздраве, рибке!



Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: Tpyбaдyp]  
Автор moon_flower (поспаланка)
Публикувано05.05.07 19:59



В отговор на:

Така като помисля май нищо героично не съм правил. Просто винаги съм си бил аз




Ами точно с естествеността и това, че е самият себе си, ме е слечелил и "задържал"


А зодията ни си е много готина - толкова сме чувствителни, и нежни, и лирични....


Момичето може би точно това харесва в тебе , а ти изживей красотата на мига и не се изплъзвай с историята да голямата разлика в годините...изтъркан лаф....

хайде един поздрав

"Днес паролата е"забравете, не размишлявайте!" Е.М.Ремарк

Тема Re: Цвете от луната или за Мъжете героинови [re: moon_flower]  
АвторTpyбaдyp (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 23:27





Да, много си права За всичко.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.