Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:29 17.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема АЗ СЪМ НА 37 Г., А ПРИЯТЕЛКАТА МИ - НА 49!нови  
АвторEдeлвaйc (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 01:32



Аз съм на 37 години, а приятелката ми на 49.
Правим секс до скъсване, до пръсване, понякога 7-9 пъти в почивните дни, по 24 часа в денонощието постоянно това ни е в главата.
Така че както сме я почнали, не мисля че тя и след 50 години ще загуби интерес към креватната аеробика.
Това го казвам по повод на някои изказвания и съмнения тука, че дамите над 50 год. губели интерес към сексуалното общуване.



Тема Re: АЗ СЪМ НА 37 Г., А ПРИЯТЕЛКАТА МИ - НА 49!нови [re: Eдeлвaйc]  
АвторKiwi (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 10:39



Da ste jivi i zdravi i dvamata.

Samo deto che horata na 50 godini sa po pravilo s sashtia partnior ot 25 godini.
Tak che ste izkliuchenie.

Dai boje vsekimu de





Тема АЗ СЪМ НА 37 Г., А ПРИЯТЕЛКАТА МИ - НА 49!нови [re: Kiwi]  
Авторeдeлвaйc (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 22:57



Благодаря за пожеланията.
Наистина дай боже всекиму!
От все сърце горещо препоръчвам на всички дами над 50 да последват примера ни.



Тема Re: АЗ СЪМ НА 37 Г., А ПРИЯТЕЛКАТА МИ - НА 49!нови [re: Eдeлвaйc]  
Автор чepтa (бЕла)
Публикувано19.04.07 01:28



кое е невероятното. обратното щеше да звучи по-невероятно





Тема за какво ми е дърта безработнанови [re: eдeлвaйc]  
Авторжpeбeц (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 08:22



Дай боже всекиму какво?Неква прецъфтяля женица която няма работа ,семейство собствени интереси и наваксва всичко това със секс.Като ще си взамам безработна мързелива и бездетна глупачака предпочитам да е млада.Поне ще има едно достойнтво.





Тема Re: АЗ СЪМ НА 37 Г., А ПРИЯТЕЛКАТА МИ - НА 49!нови [re: Eдeлвaйc]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 09:11



Ваша си работа.
По принцип не сте представителна извадка -
по-скоро изключение





Тема Не си наясно, момченценови [re: жpeбeц]  
АвторKiwi (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 09:59




И хич не ти е ясно за какво става въпрос.
Предимствата на 49-годишната са много:
Първо, не е "бездетна", а с вече отгледани деца.
Второ, не е "безработна глупача", а с работа и собствени пари.
Младичката ще ти висне на шията, ще иска деца (бременност, безсънни нощи, памперси, пеленки, рев, разходи и т.н.)
Ивзод: за съпруга ако я искаш - млада е ОК.
За любовта: на 49 бие по точки младата

Редактирано от Бepeзka! на 19.04.07 10:34.



Тема Re: Ne si naisasno momchentzeнови [re: Kiwi]  
Авторжpeбeц (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 10:27



Не това имах предвид.човекът каза че се занимава само с това и мисли само за това.Значи просто няма други интереси и ангажименти пък на мен ми се ще освен секса да имам човек с който да говоря.

С младие може да преглътнеш, че не могат две приказки да кажат ама пък 50 годишна само това да има в главата.

имам приятел жиголо и не се оплаква като цяло от по старите ,но каза че или са доста напълнели или обратното са със суха кожа от диетите.
Като е така само приличан разговор може да ми копенсира.Не знам дали се доизясних.Думата бездетна е неточно , извинявам се.



Тема Дърто ти е мисленето,глупчо!нови [re: жpeбeц]  
Авторeдeлвaйc (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 21:54



Първо не знаеш дали е без работа, второ представа си нямаш за нея самата,после искам да добавя те я е много ама много по-млада от разни бозайничета,недопили млякото от майка си,защото въобще не мога т да се хванат на малкия и пръст.
Докато мъжете у нас не проумеят,че трябва да си хващат зрели гаджета, поне 10 години по-зрели от тях,няма да се оправим.
А ако някои глупаци си мислят,че биологическата младост е предимство,въобще си нямат представа от същността на живота.
Просто не сте изпитали тръпката да бъдете със зряла и властна жена!
Ако я изпитате,никога повече ама за нищо на света няма да пожелаете недораслите сукалчета!
Заблуждавате се тотално ако си въобразявате че биологическата младост е достойнство!



Тема АЗ СЪМ НА 37, А ПРИЯТЕЛКАТА МИ - НА 49!нови [re: .]  
Авторeдeлвaйc (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 22:23



Предимствата на зрялата жена са следните:
1.Отгледални вече две големи деца.
2.Работи във собстевна счетоводна къща в Брюксел и скоро предстои да ес върне у нас.
3.Нма опасност от забременяване,не са необходими предпазни мерки.
4.Осигурена по всякакви показатели от жилищна база.
Търси си млад здрав мъж до нея,да и носи сутрин кафенцето в леглото,да си я глези,угажда и кавалерствува.
Нещо да кажете по въпроса?
Ако някои тука успе да ми внуши поне едно разумно предимно на биологически незрялата жена,ще получи от мене златен медал.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.