Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 28.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За ниските мъженови  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 14:27



Имам хронична непоносимст към ниски мъже. Просто е ужасно чувството, което изпитвам към тях. Знам, че ръсат не е всичко, но не мога да комуникирам с тях и това е. Ако става дума за работа или нещо друго тип служебно - добре (пак имам едно наум, но се понася), но като си стоя в някое заведение и разни дребаци започнат да ми се наслагват ... лелеее просто ужас настава. Аз съм 172, не е кой знае колко, но държа мъжа до мен да е над 195... ако извади и едни зелени очи ... супер. И не ми казвайте, че на дребните мъже им били големи, това е поредната измишльотина, измислена точно от дребаците.

Не знам защо, но дребните жени ми изглеждат по-естествено. Така даже, някой са шик - миньончета. Освен всичко имам и наблюдение, че дребните мъже в 99.9 % са комплексари на тема ръст и избиват комплекса в различни посоки. Някой са доста злобни, което всъщност основно ме дразни, сякаш аз съм им виновна, че са дребаци.

Как е при вас момичета, какъв опит имате с дребниет - споделете.



Тема Re: За ниските мъженови [re: Mилa]  
Автор himka (познат)
Публикувано30.03.07 14:31



Ами скъпа, да си се родила по-ниска :) На мен рядко ми се случва да не кажа никога някой да е по-нисък от мен. Джобните гаджета са най-добре, заемат малко място в кревата и много в сърцето.
А и чак непоносимост да имаш към тях си е ДИСКРИМИНАЦИЯ. Мен би ме отвратил перманентно пиян мъж, без никакви обноски и най-вече нечистоплътен.



Тема Аз, пък не вога да понасям дебели женинови [re: Mилa]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано30.03.07 14:34



Не мога да понасям също и жени, които дрънкат глупости и си мислят, че са център на Вселената. Би ли разяснила това:

"разни дребаци започнат да ми се наслагват"

Значи, където и да седнеш - дребаците започват да ти досаждат? Абе, ти нещо да не си слънчасала? Къде ги виждаш тия дребаци, да му се не види? Че има дребни мъже - има, ама все на теб ли налитат?

Ти в коя държава живееш? Аз съм в България и мнооого рядко срещам дребен мъж. Ти да не би да си в някакво пигмейско племе?

Редактирано от ASSASSlN на 30.03.07 14:37.



Тема Re: За ниските мъженови [re: Mилa]  
АвторЛизa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 14:40



Сегашното ми гадже, с което съм много от скоро е нисък и това ме ужасява направо. И аз не съм висока, но все пак е хубаво един мъж да е висок. Това много ме сдухва и не мога да се правя, че ми е безразлично, напротив, признавам си, че ме притеснява и съжалявам за това. Но ръста не е всичко...важното е , че ми е добре с него. Но да беше малко по-висок.....



Тема За Жозефина...нови [re: Mилa]  
Автор nell_y (in the middle)
Публикувано30.03.07 14:49



Ъхъм...така съм чувала и аз.Като отишъл Наполеон Буонапарте(джуджето) да се сваля на Жозефина и оная като ревнала,ама реeeвнала ти казвам:"Имам хронична непоносимст към ниски мъже!!! Щом не си 195 сантима без обувки-улево,дребак ниеден!И къде са ти зелените очи,да те питам!" и кво..ако беше толко тъпа щеше да си остане една тъпа Жози.Но тя е имала акъл,жената, и е станала императрица.





Тема Re: За ниските мъженови [re: Mилa]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано30.03.07 15:06



да ви имам проблемите





Тема Re: Аз, пък не вога да понасям дебели женинови [re: ASSASSlN]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано30.03.07 15:08



Мани, и аз с моите 177 см питам къде са тези дребни мъже, освен в националния по щанги, или в танковата бригада



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: За ниските мъженови [re: himka]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 15:12



Не ми казвай, че като ти се появи някой към 190 не му са кефиш... хайде сега?! Ако си 150, би ли се омъжила за 160 и да създавате поколение... Не знам, не ми понасят дребните и това е ...





Тема Re: За ниските мъженови [re: Mилa]  
Автор slunchice ()
Публикувано30.03.07 15:14



Това за "дребаците" много ме разсмя. Аз съм 1.55 и никога не съм се притеснявала от ръста си. Как то каза himka нямала съм по - ниско гадже от мен. Но до някъде споделям мнението ти,че са комплексари. Аз също предпочитам високи мъже.
Та веднъж се запознах с един дребосък и той явно реши, че му отивам на ръста и като се вкопчи в мен. Не можах да се отърва от него докато едни ден не му казах в прав текст, че не ме кефи. И той като ми изля една тирада, как съм била надута и че това че е нисък незначи че струва по - малко и ме "прокле" и с мен да се отнесът по същия начин както аз с него.

"Животът е прост и простите неща са правилните"


Тема Re: От 100 км. си личи че си дребеннови [re: ASSASSlN]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 15:18



Имено за дребните злобни говоря... Не живея с пигмеи и чесно казано точно в БГ най-много дреБаци забелязвам...

Не съм виновна, че съм красива и мъжете ме карат да се чувствам център на вселената ... Където и да да седна все някой идва да ме заприказва (това е факт, който ми е писнал), но като се появи дребен направо ме побърква, отрязвам го с големия сатър без да му се обяснявам много много ...

Също така адски мразя мъже над 40 - комплексирани освен на тема ръст и на тема възраст ... хайде къш!!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.