Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:43 18.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Цената на красотата!?нови  
Автор sweety! (Mercan)
Публикувано23.03.07 12:40



Вчера по Бтв към 21ч. започна това предаване "Цената на красотата" или което ще се завърти по Нова в българския му вариант "Пълна промяна"....
мисля, че се сещате за какво иде реч...та сериозно...девойките верно бяха грознички и след всичките интервенции промяната беше значителна и неприличаха на себе си!Та...въпросът ми е смятате ли че си струва....нима перфектния външен вид клонящ към идеален си струва всичките тия страдания..и да, нека не забравяме че това са си операции.....
Незная личното ми мнение е, че никога небих се подложила на нито едно от показаните неща вчера...само в един единствен случай...ако след проишествия имам белези или недостатъци, налагащи тези интервенции!
Вие сте!



Всичко е суета!

Тема Re: Цената на красотата!?нови [re: sweety!]  
АвторJolee (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 12:48



...и аз като теб мисля, че това се налага само в много тежки случаи.....и дано на никой никога не се случва .....
....но не се учудвам, че хората го правят...ако това ги прави щастливи и им подобрява живота ...нека го правят.....

....за съжаление хората дискриминират заради външност и затова други компенсират с корекции ....

....цикъла е порочен и безкраен.....
..хората от желание да виждат с очите си само хубаво и най-хубавото......не знаят какъв автогол си вкарват......



Тема Колебливо ЗА....нови [re: sweety!]  
Автор nell_y (in the middle)
Публикувано23.03.07 12:49



Бе,трябва да признаеш ,че едната беше направо като модел след интервенцията.
Аз съм с две ръце ЗА плюс едно огромно НО.
Това НО е за нашето здравеопазване,което е ужасяващо преживяване даже при ,уви,задължителна среща.Та ,наистина си е голям страх да се подложиш на това доброволно.Десет години! ми отне да се реша да си махна една омразна за мен бенка от лицето.....сигурно още десет години ще се кумя за нещо по-голямо,макар че имам ясна представа кое бих променила по ТОЗИ начин!





Тема Re: Цената на красотата!?нови [re: sweety!]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано23.03.07 12:50



Не съм гледала момичетата, но Суити, ако ти самата не си грозна (извинявай) няма как да можеш да знаеш какво им е на тях и как се чувстват. Аз мисля, че самочувствието, което ще им даде новия външен вид си струва страданията. Стига да не става въпрос за глупости като уголемявяне на бюст и тем подобни. Но корекция на нос, или зъби, според мен са неща, които си струват.
Аз самата, обаче, страшно се страхувам от всякакви болезнени интервенции и не знам дали бих издържала подобни мъки. Всеки път, когато се налага да давам кръв за нещо се разтрепервам като лист и ме е страх до смърт от убождането.





Тема Re: Цената на красотата!?нови [re: Jolee]  
Автор sweety! (Mercan)
Публикувано23.03.07 12:56



но не се учудвам, че хората го правят...ако това ги прави щастливи и им подобрява живота ...нека го правят.....
тук те подкрепям...когато е наистина наложително както споменаха по долу зъби нос....да...но смятам че това дали се чувстваш красив или не...зависи изцяло от теб...в случая вчера знаеш ли какво стана...тя просто казваше немога да се погледна в огледалото о боже аз съм грозна....и след операциите като се погледна тя изгуби ума и дума и каза о боже аз съм красива...

Всичко е суета!



Тема Re: Колебливо ЗА....нови [re: nell_y]  
Автор sweety! (Mercan)
Публикувано23.03.07 12:59



и двете станаха наистина красиви...просто защото им направиха всичко допиращо се до идеално..а идеалното си е красиво нали:)))
Но въпросът ми е за подсъзнателната страна на нещата...сега не бяха кой знае колко грозни..в смисъл нормални обикновени две момичета....които обаче нямаха грам самочувствие и се смятаха за грозни..те не вярваха в себе си...за да повярват в себе си им беше нужна цялата тая касапница с извинение.....за да кажат о божееее аз съм красива...

Всичко е суета!



Тема Re: Цената на красотата!?нови [re: Бepeзka!]  
Автор sweety! (Mercan)
Публикувано23.03.07 13:02



когато говорим за истински недостатък като крив или голям нос или захапка, която може да се коригира и аз подкрепям.....но това грозна съм...е толкова абстрактно понятие......нима самочувствието се гради на външния вид..не, разбира се че се гради и на него но само до някъде..и изцяло от Нас зависи как ще се възприемаме...

Всичко е суета!



Тема Re: Колебливо ЗА....нови [re: nell_y]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано23.03.07 13:02



Нели, аз пък дори за един зъб не мога се реша... страх ме е от пиленето. Имам си един остър кучешки зъб, който, обаче, си е съвсем здрав. Мислих да го изпиля и да си сложа коронка, но все не мога да се реша. Някой ден, обаче, ще го направя!
Имам и стрии по корема - е там вече не бих се рязала за нищо на света. То пък те едва ли могат да се премахнат с рязане. Обаче ме комплексират и въпреки, че фигурата ми го позволява, не нося половинки бански.



Тема Re: Цената на красотата!?нови [re: sweety!]  
АвторJolee (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 13:03



.....това означава, че при нея красотата "е" ...и ще "си" остане на чисто физическо ниво .......или, че просто сама си е набила или някой друг и е набил жесток комплекс на тема външност....
....дано е щастливо момичето....оттук нататък....



Тема Re: Цената на красотата!?нови [re: sweety!]  
Автор ..::B®i::.. ()
Публикувано23.03.07 13:03



Момичета,има една книга"Вкусът на сезона"-автор Оливия Голдсмит.Та там се дават някои отговори на въпроса дали си струва.Супер е книгата,ако не сте я чели-препоръчвам я.Едно от нещата които запомних е че красотата не те предпазва от предателство.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.