Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 05.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Страх, страааааах..!нови  
Автор Poзoвa (моногамна)
Публикувано23.03.07 14:28



Направо не знам къде да се дена...След няколко дни ми предстои първото "хвърчене" със самолет. И си умирам от страх само при мисълта за това..


Лошото е, че няма как да го избегна - служебно е. Кажете с какво да се приспя, да пия, да ям, така че да го преживея това....и пътя на обратно също...

"Ако няма къде да отидеш, ела на себе си"

Тема Re: Страх, страааааах..!нови [re: Poзoвa]  
АвторShokou_io_kurayami (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 14:39



девойко страшно няма хората летят по 5 пъти на седмица

/моят първи полет беше на 10г./

сега да ти дам съвет нищо страшно няма ... след като самолета тръгне по пистата 5/10 мин. ще ти е гадно /евентуално като за пръв път/ заради G форса ... не мърдай и гледай през прозореца ако можеш, и дишай дълбоко
стлед това, като наберете височина всичко е ОК ... и е 100 пъти по спокойно и комфортно отколкото да си във влак или автобус. Може да се разхождаш да си искаш напитки води, сокове, кафета от екипажа.
Не прави грешката да пиеш преди да се качваш /че сефте летящите сте големи паники, може и да повърнете и става адски некомфортно за околните /
После при кацането пак за 5/10/15мин ще изпиташ същото чувство /но този път ще ти е познато /
А на връщане няма да имаш проблеми хич айде приятен полет ... както са казали хората "Страшен е само страхът"



Тема Re: Страх, страааааах..!нови [re: Shokou_io_kurayami]  
АвторShokou_io_kurayami (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 14:42



извинявам се това по горе за не пиенето беше за алкохол





Тема Re: Страх, страааааах..!нови [re: Shokou_io_kurayami]  
Автор Poзoвa (моногамна)
Публикувано23.03.07 14:57



Мда...благодаря за съветите! Да знаеш само как искам да ме приспят и да се събудя след като съм кацнала!



"Ако няма къде да отидеш, ела на себе си"

Тема Re: Страх, страааааах..!нови [re: Poзoвa]  
Автор Swap (нередовен)
Публикувано23.03.07 15:02



100 -150 грама водка преди полета , не се притеснявай че ще повърнеш , освен ако не си се нальокала яко де

иначе много помага , доста по-добре от успокоителни хапчета !
Малко ще ти е притеснено при излитането , но ще свикнеш ... ще ти заглъхнат ушите по некое време аааа , и ако раздруса по некое време , нема се плашиш , нормално е



Тема Re: Страх, страааааах..!нови [re: Poзoвa]  
АвторShokou_io_kurayami (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 15:05



спокойно , след третият полет дори няма да ти прави впечатление и ще се чудиш за какво е бил този целият страх

и единственият дискомфорт в началото е само пи кацането и излитането а не по време на полета

сега в пролетният и есенният сезон може да има тук таме по трасето турболенция - но обикновенно пилота ви предупреждава /главно защото няма желание да има пищящи пътници / сиреч самолета може да се поразклати тук таме ..... и спокойно не падат толкова лесно и толкова често колкото можеби ти изглежда



Тема Искаш ли да се сменим?нови [re: Poзoвa]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано23.03.07 15:14




С нетърпение чакам всяка командировка, и колкото по-далече е, толкова повече ме радва - за полета, имам предвид!
Къде ще пътуваш?
Това е едно от НАЙ-НЕВЕРОЯТНИТЕ УДОВОЛСТВИЯ!

* * *
"We have no right to consume happiness without producing it." - George Bernard Shaw

Тема Re: Искаш ли да се сменим? [re: Bambi*]  
Автор Poзoвa (моногамна)
Публикувано23.03.07 15:20



Ух, аз всячески се опитвах да се измъкна, ама не успях...До Холандия ще ходя...Освен на връщане да си купя от онези прочути кексчета от специализираните места и да се упоя...



"Ако няма къде да отидеш, ела на себе си"

Тема Re: Страх, страааааах..!нови [re: Poзoвa]  
Автор ДPaka (невидима)
Публикувано23.03.07 15:21



Хайде пък и ти,я не се шашкай.Знаеш ли какво е красиво като гледаш отгоре-земята е на едни квадратчета

,а по някое време няма земя,ами облаците са под теб
Имам познат, на когото много често се налага да лети-такава му е работата, а изпитва направо фобия-почти всеки път се нарязва като казак предварително,за да не знае какво става
Изобщо не боли -знаеш ли колко много хора го правят...



Тема Холандия ли?нови [re: Poзoвa]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано23.03.07 15:31



Че това е 2-3 часов полет. Как ти звучи 14 часов полет само на отиване? И 14 - на връщане, при това с прехвърляне



* * *
"We have no right to consume happiness without producing it." - George Bernard Shaw


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.