Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:39 02.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Момичета, въпрос:нови [re: Pierce]  
АвторShokou_io_kurayami (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 12:09



според мен и двете дами са те преживяли вече и най-много да имат бегъл спомен

за номер 1. че поне не си говедо да се възползваш от ситуацията; за номер 2. че си говедо и не си струва да се терзае с теб

сега ти може и да се мислиш за неутразим и незабравим ама чак такива силни чувства да терзаят някой след години, че и до шамари да се стигне ... алоууу Казанова я се събуди злато



Тема Re: Момичета, въпрос:нови [re: Shokou_io_kurayami]  
АвторJolee (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 12:33



.....що му трошиш мечтите на момчето


.....много се радвам на сладури тип Казанова .....
......дет ги тресе треска при среща очи в очи с миналото.....
......и си мислят, че някой седи и цял живот..... за тях се тръшка и риве .....

...остави ама трябва да го предупредим, че поне една от двете ...мож и името да не му помни ....



Тема Re: Момичета, въпрос:нови [re: Jolee]  
АвторShokou_io_kurayami (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 13:15



не мога да се сдържа

втората ми специалност е "Разбиване на илюзии"



Тема Re: Момичета, въпрос:нови [re: Shokou_io_kurayami]  
Автор Jolee (good Roger)
Публикувано23.03.07 13:26



ахахахаххаха.....доброто и лошото ченге



......аз по-горе в първият пост се опитах да играя ролята на "Създателка на Илюзии" като му разправях, че ще го нацелуват...

..ама ти ми подля вода и ме отнесе...... в дълбините на реалността .....





Тема Re: Момичета, въпрос:нови [re: Jolee]  
АвторShokou_io_kurayami (Нерегистриран)
Публикувано23.03.07 13:39



... абе да си призная и аз щях да му кажа същото като теб, но само ако присъствах на срещата за да гледам сеир





Тема Re: Момичета, въпрос:нови [re: Pierce]  
Автор iguana (непознат)
Публикувано24.03.07 12:04



Второто,без други коментари!



Тема Re: Момичета, въпрос:нови [re: Pierce]  
Автор NikiFin (пристрастен)
Публикувано24.03.07 15:17



В 1я случай не виждам повод за сърдене от който и да било.
А във втория ако си нямам друга работа ще се сърдя на себе си, кой ми е виновен че съм се преебала. Другия вариант е да го погледна от хубавата страна - изчукала съм се с който съм си искала - мога само да му благодаря, че ми е направил това удоволствие. Все пак има голямо значение и как сме се разделили. Ако е като цивилизовани хора и приятели проблем няма. Ама ако ме е наритал грубо и съм много засегната, мога да пробвам и аз да го засегна по някакъв начин.Та ако от двата варианта търсим повод за сърдене, втория има какво да ни предложи





Тема Re: Момичета, въпрос:нови [re: NikiFin]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано24.03.07 15:51



Ники, права си, но не и когато става дума за ПЪРВИЯ мъж в живота ти. Няма начин момичето да не е било страшно много наранено от нашия герой. Мисля, че тук няма хубава страна.
И съвет към него: вместо да се чуди откъде ще му дойдат шамарите да се опита да каже мило на това момиче и да заглади кофтито впечатление, което е оставил.



Тема Re: Момичета, въпрос:нови [re: Бepeзka!]  
Автор NikiFin (пристрастен)
Публикувано24.03.07 16:02



Ами не знам, само предполагам какво бих направила защото не съм била в подобна ситуация. Аз не приемам като пръв мъж в живота си този, който ме е дефлорирал, защото преди него имах няколко, в които бях много влюбена. А в дефлоратора пак бях много влюбена ама... с времето ми мина и аз бях тази, която го заряза един вид

. Да ти кажа като се замисля сега най-силно наранена съм се чувствала именно от мъже, в които съм била влюбена, но не съм имала физически контакт. Иди разбери сега. Но то е защото поведението им ме е наранило, а случаят на питащия не е такъв.
Изобщо при мен ебането няма кой знае кво значение, а отношението. Дори да ме зарежат има си начин така да го направят, че да не ми е гадно, а не да ме третират като парцал.



Тема Момичета, Благодаря..нови [re: Pierce]  
АвторPierce (Нерегистриран)
Публикувано24.03.07 22:46



...на всички които се включиха, сериозно или не.

Без да съм бил Казанова, или да съм прецакал някого, просто исках да се поориентирам в женската психика която понякога е като безбрежна джунгла.

Лека нощ!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.