Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:08 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Съпругът ми???!!!  
АвторPaди (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 08:15



Напоследък забелязвам следния ужас - съпругът ми щом излеземе навън и почва едни явни флиртове с всяка срещната.
Флиртвува с продавачки, с келнерки, с приятелките ми - с всичко живо, което ни се изпречи пред очите. Освен, че хвърля загадъчни погледи и реплики, се държи много грубо към мен в присъствие на съответната продавачка, келнерка, моя приятелка и т.н.
В къщи, насаме е като шербетче. Демонстрира високо самочувствие на Том Круз, гледа се влюбено в огледалото и ходи като ушеметен след всеки флирт в който продавачката или келнерката му е ударила една ухилка. Разговаря с мен отвисоко - един вид - аз Том Круз Велики, а ти перачка, чистачка, готвачка такава.
Честно, направо съм удивена от тази нова болест. Удивена не е точната дума, обидена съм, много, много обидена.



Тема Re: Съпругът ми???!!!нови [re: Paди]  
Автор himka (познат)
Публикувано16.03.07 08:49



Не се дразни, следващия път като излезнете започни ти да флиртуваш и той ще обърне нещата. :)



Тема Наистина е някаква болест!нови [re: Paди]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано16.03.07 08:51



Не знам дали има лечение. Аз вече нямам такъв проблем, защото се разведох. Поради много причини се наложи раздялата ни. Една от тях беше тази нейна болест. Абе, какви са тия хора, какво им става??? Писнало ми беше жена ми да се ебава с мен. Същата история като твоята. Преструвки, превземки, пресилени усмивки, лигава любезност с познати и непознати, фалшива демонстраия на превъзходство. Само веднъж реагирах подобаващо и четири месеца след това започнахме бракоразводната война.

Редактирано от ASSASSlN на 16.03.07 08:57.



Тема Re: Наистина е някаква болест!нови [re: ASSASSlN]  
АвторPocи (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 09:02



Как да ти кажа - аз не искам да се развеждам. Ние сме 10 години заедно.
За мен това е човек, който съм имала за приятел, поне за приятел, отнасяла съм се към него като приятел, като любим и не мога да си обясня какво става.
Говорих с него - кажи, какво става, какво правиш - разговорът проведох след едно категорично флиртвуване с моя приятелка. Отговорите бяха пълни лигавщини - ти си моето дрън-дрън. На другия ден пак същото.



Тема Re: Наистина е някаква болест!нови [re: Pocи]  
АвторPaди (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 09:04



Подписала съм се с друг ник, сега видях, но съм аз.



Тема Re: Наистина е някаква болест!нови [re: Pocи]  
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 09:16



Щом не ти се развежда, първо му направи номер. Започни да се контиш, да кокетничиш навън, но не прекалявай (за да не си смешна). Закъснявай!!! Излизай след порядъчно контене пред огледалото без видима причина и давай "съмнителни" обяснения за повода за излизането...


Ако той се "завърне" - ОК преставаш постерено.
Ако той започне още по-безцеремонно, заначи - развод! Sorry!!!!



Тема Re: Съпругът ми???!!!нови [re: Paди]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано16.03.07 09:37



Господи, дай ми мъдрост, за да разбирам съпруга си
Дай ми любов, за да му прощавам
Дай ми търпение, за да се справям с настроенията му
За сила не те моля, Господи,
Че току-виж съм го пречукала, копелето


Та какво друго да ти кажа, освен, че като гледам разгонените котараци пред блока, почвам да разбирам мъжете.



Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Ти самата знаеш,че...нови [re: Paди]  
Автор nell_y (новачка)
Публикувано16.03.07 09:39



Абсолютно непоправима ситуация!

Лекарите имат един много жесток,но точен израз "Състояние, несъвместимо с живота" .Не си умрял още ,ама...
Та това твоето е "Състояние ,несъвместимо с по-нататъшен нормален брак".
Ти си знаеш,все пак не е споменато никъде дали имате деца.....така описано, обаче,само по-зле може да стане.




п.п. OFF !!

Напоследък се появяват някакви тежки житейски теми......може и да не съм права,но когато са от нерегнат човек, ми остава чувството,че някой се гъбарка тука.....



Тема Re: Съпругът ми???!!!нови [re: HAДEЖДA™]  
АвторPaди (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 09:45



:)))))))



Тема Re: Ти самата знаеш,че...нови [re: nell_y]  
АвторPaди (Нерегистриран)
Публикувано16.03.07 09:50



В следващия отговор ще си дам трите си имена, егн-то и домашния плюс служебния си телефон и адрес за да ти докажа, че не се гъбаркам.
Не ти ли хрумва, че когато питат за такива въпроси хората искат анонимност?
Аз искам да разбера какво мислят хората за моята ситуация за да видя нещата и под друг ъгъл, а не да убеждавам усъмнени как не се гъбаркам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.