Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:22 03.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Добри хора, моля помогнете с информация  
АвторДиянa (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 09:13



Случи се нещо, което не бях очаквала. Вчера разбирам от по-голямата ми сестра, че на майка ми(на 54 г.) са и открили левкемия преди 10 дни, но не ми казва, защото не иска да ме тревожи. Имам тежка професия и семейството ми избягва да ме подлага на стрес.
Аз живея в София, а семейството ми е в провинцията.
Моля, кажете ми какво следва от този момент нататък. Мама е помолила сестра ми да не ми казва нищо, а аз искам да помогна.
Ще ви бъда много благодарна, ако ми кажете какви сценарии на лечение са възможни и съответно финансите, съвразни с тях. Родителите ми не са добре финансово, а в това отношение аз искам и се надявам, че мога да помогна.
Предварително благодаря на отзовалите се.



Тема Re: Добри хора, моля помогнете с информациянови [re: Диянa]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано13.03.07 09:34



аз не мога да ти помогна с информация, но ще се помоля за майка ти и семейството ти- да сте силни и сплотени и да имате ВЯРА.





Тема Re: Добри хора, моля помогнете с информациянови [re: Диянa]  
Автор Уeнди (bloody pirate!)
Публикувано13.03.07 09:41



Какво лечение й се прилага сега?



Тема Re: Добри хора, моля помогнете с информациянови [re: Диянa]  
Автор blue_orchid (happy)
Публикувано13.03.07 09:44



Можеш да отидеш до Национален онкологичен институт (Раковата болница) и да поговориш с някой лекар. Час по-скоро трябва да отиде да се прегледа и да се започне лечение.
Успех и сили на цялото семейство!

Enjoy the sun



Тема В клубовете, в раздел взаимопомощнови [re: Диянa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано13.03.07 10:48



има клуб на раковоболните. Най-добре попитай там. И най-вече, гледай да запазиш спокойствие, щото то най-много помага при лечението на тези болести, доколкото има лечение, разбира се.

Не можеш да се сърдиш на Бог, ако не вярваш в него


Тема Re: Добри хора, моля помогнете с информациянови [re: Диянa]  
Автор Jolee (good Roger)
Публикувано13.03.07 11:01



Кураж и много късмет ви желая. Някой по-горе правилно те посъветва да отидеш до ракова болница. Най-добре е заедно с майка ти. Нищо, че сестра ти и обещала да не казва. Няма такъв филм. Мама да идва час по-скоро и да се започва. Формата на лечение може да бъде взаимствана с преливане на кръв и приемане на медикаменти. Не съм доктор и не ги разбирам, но мои приятели са минавали през такива проблеми с родителите си. Също така знай, че правилното диагностициране също е от значение.
Доколкото е възможно дръж нещата под контрол и без паника. Успех !



Тема Re: Добри хора, моля помогнете с информациянови [re: Диянa]  
Автор тpънчeтo (more B than U;))
Публикувано13.03.07 11:03



поразрови се из началните теми на клуба на раково болните, потърси из архива други теми, има препратки, може много да научиш какво и как трябва да направиш, къде трябва да я заведеш. няма проблеми да я доведеш в София на изследвания също.
те са и отзивчиви /в този клуб/, но ти не разчитай за ръчичка да те хване някой и да те води. разчитай най-много на себе си.
след като се въоръжиш с информация, зареди се и с търпение и финанси.
сила ти пожелавам!



Тема Re: Добри хора, моля помогнете с информациянови [re: Диянa]  
Автор PipilotaViktualija (автентична)
Публикувано13.03.07 11:14



Може би на въпроса ти по-изчерпателно биха отговорили в друг клуб, но, така или иначе, нещото, което трябва да направиш според мен, е да помолиш сестра си да ти изпрати цялата документация с изследвания и прочие на майка ти и с тях да отидеш при специалист, който да ти обясни какви са перспективите и начините за действие оттук нататък. Естествено трябва да проучите какви са възможностите майка ти да получи адекватно лечение в провинцията(много общо се изразяваш, за окръжен град ли става дума или за съвсем малко населено място).
Желая успех и разбирам притеснението ти прекрасно, тъй като в момента гледам почти неподвижната си майка. Просто баща ми трудно се справя, а на нея и предстои тежка операция.
Още веднъж, успех и кураж!



Тема Другите са го написали по-горе,нови [re: Диянa]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано13.03.07 12:05



не мога да добавя нищо повече, освен да ви кажа, че чудеса се случват, и то, с наша помощ. Трябва само да сме ентусиасти! Успех.

* * *
"We have no right to consume happiness without producing it." - George Bernard Shaw


Тема Re: Добри хора, моля помогнете с информациянови [re: Диянa]  
Автор Prison Break Fan (мечиче бях)
Публикувано13.03.07 12:46










Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.