Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 22.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Смяна на времетонови  
Автор Cтaниcлaв! (luchador)
Публикувано11.03.07 23:21



А бре момци и моми, при вас смениха ли времето бе?


Добре че тази сутрин пуснах лаптопа - никога нямаше да разбера, че вече сме 1 час напред

Чувам обаче, че тия шикалкавяния с времето скоро щели да отпаднат. Най-после.. омръзна ми да си разбивам... апарата

"45 години народна власт, 45 години цирк"

Тема Re: Смяна на времетонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор HAДEЖДA™Модератор (Jedem das Seine)
Публикувано11.03.07 23:43



На 24-ти срещу 25-ти март ще преминем към лятното часово време. Това ще стане в три часа през нощта, като стрелките ще бъдат преместени с един час напред. Преминаването към зимното часово време ще бъде на 27-ми срещу 28-ми октомври.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Смяна на времетонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор hendy (holistic)
Публикувано12.03.07 00:45



колко я мразя тая простотия



Тема Re: Смяна на времетонови [re: Cтaниcлaв!]  
Авторфpaнkи (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 00:47



.....Оооо-оо--о--о!

тука нема такова нещо, бе станиславе
...тиа нещо ви пържат ,там у щатите......внимавай!...и си пази-тая работа с времето не е случайна ша знаиш



Тема Re: Смяна на времетонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор nocturnus (тъжен)
Публикувано12.03.07 06:45



Не, смяната е винаги по едно и също време - последната неделя от месец март/октомври, не го ли научи за толкова години. В Америка тази година са решили да направят смяната по-рано. Ти като астроном би следвало да ги знаеш тези неща.



Я вернусь к тебе дождем
Утренней и метелью за окном


Тема Re: Смяна на времетонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор бяcнa_cъм (сърцАта)
Публикувано12.03.07 12:02



Как ме стресна

! И без това часовникът на компа постоянно ми бяга с по 1 час назад...
Не сменят ли във всички държави по едно и също време?



Тема Да, при васнови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано12.03.07 12:04



е малко по-рано, пишеше го днес в новините. Аз нямам идея кога го сменят тук, но си нагласих календара в телефона да ми напомни на същата дата, в която се сменя и в България - 24 март.

* * *
"We have no right to consume happiness without producing it." - George Bernard Shaw


Тема Re: Да, при васнови [re: Bambi*]  
Автор nocturnus (тъжен)
Публикувано12.03.07 12:11



Сменя се не на фиксирана дата, а в последната неделя от месец март. Така че тази година няма да е на 24 март.

Толкова е просто за запомняне.

Я вернусь к тебе дождем
Утренней и метелью за окном


Тема Надежда [re: nocturnus]  
Автор Bambi* (*Bambina)
Публикувано12.03.07 12:20



е най-прецизна. Но понеже нямам намерение да се будя в 3 сутринта, понеже "ТОГАВА СЕ СМЕНЯЛО ВРЕМЕТО", написах "24 март"

.

* * *
"We have no right to consume happiness without producing it." - George Bernard Shaw

Тема Re: Смяна на времетонови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор morska~valna (морско чедо)
Публикувано12.03.07 12:20



Ах как го мразя това.Цял месец ходя като в несвяст докато организма ми се пренастрои.Следя последните научни изследвания,които категорично доказаха,че тази смяна на времето влияе пагубно на организма и че е на път да бъде отменена.За сега обаче никой не дава гласност на това,защото не му изнася.Докато не се случи някои сериозен инцидент.Както озоновата дупка.Всички знаем за глобалното затопляне,последиците са вече видими,много се говори,но нищо не се прави.Нали "големите" последици ще станат чак след енти години?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.