Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 09.07.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПОСВЕТЕНОнови  
Авторфpaнkи (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 06:06









...КАК ЩЕ ГИ СТИГНЕМ ,АМЕРИКАНЦИТЕ?

...аз се чудех ,с кво толкова Америка привлича.....


ПОСВЕЩАВА СЕ НА ХИМКА, СТАНИСЛАВ И МНОГО ДРУГИ ЗНАЙНИ И НЕЗНАЙНИ, БРАТЯ И СЕСТРИ , ДРЪЗНАЛИ ДА ПРЕПЛУВАТ ОКЕАНА В ТЪРСЕНЕТО НА НЕЩО НОВО....ИЛИ ПРОСТО ОТ ЛЮБОЗНАТЕЛНОСТ.

ПП.
с нетърпение очаквам завръщането на химка(тва не е заглавие на филм), от щатите.



Тема Re: ПОСВЕТЕНОнови [re: фpaнkи]  
Автор albedo ()
Публикувано11.03.07 07:35







Тема Re: ПОСВЕТЕНОнови [re: фpaнkи]  
Автор Xoлдън (старо куче)
Публикувано11.03.07 08:51



Бе не видях мацката да прави упражнения за подмокряне.Че суха да цъфне на човеко ще е кофти ,най вече за него.




Избийте баламите и тарикатите ще умрат сами.

Тема Re: ПОСВЕТЕНО [re: фpaнkи]  
Автор himka (познат)
Публикувано11.03.07 10:20



Благодаря, има и още един клип подобен на този :)
Аз съм в Б-я все още, като замина ще ти кажа :) и после може да чакаш евентуално завръщане. :)



Тема Re: ПОСВЕТЕНОнови [re: фpaнkи]  
Автор Бapбapeлa (light)
Публикувано11.03.07 11:29



по показател секс българите отдавна са задминали американците. виж по показатели раждаемост и прираст на населението има да ги гонят дълго.



Тема Re: ПОСВЕТЕНОнови [re: himka]  
Авторфpaнkи (Нерегистриран)
Публикувано12.03.07 00:49



...излишно е да ти напомням ,че ще се изпитваме ,като се върнеш -жива и здрава ,разбира се





Тема леко уточнениенови [re: фpaнkи]  
Автор Cтaниcлaв! (luchador)
Публикувано12.03.07 05:00



Не ми се е налагало да преплувам океан...

Има самолети за тая работа

Нали помниш репликата от една песен.. от не чак толкова далечното минало...

.."товарният влак за Канада тръгва на 8-ми коловоз на 5 и 15"....

Как си, бате? Работиш ли за себе си? Гледаш ли филми? Хаха, гледай "Борат"... да се посмееш малко.... и на Березка го препоръчвам


"дис ис май мадър... ши олдиест пърсън ин аур таун... ши ис форти три

"45 години народна власт, 45 години цирк"

Редактирано от Cтaниcлaв! на 12.03.07 05:01.



Тема Re: ПОСВЕТЕНОнови [re: фpaнkи]  
Автор himka (познат)
Публикувано12.03.07 09:48



На какво ще се изпитваме? :)



Тема По повод подписа ти...нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано12.03.07 13:53



той си е голяма смешка. Харесва ми.

На времето си в края на 70-те г. излезна книгата "Кичът" на Жельо Желев. Много ограничен тираж, освен това Партията я "изкупи" от книжарниците.
Аз я четох през 1983 г. и то с връзки.

Та...
В нея имаше илюстративен снимков материал. Имаше го и твоя подпис със съответното по-малко количество години.

Имаше и друга снимка:
Капак от опаковка на локум, помниш ги вероятно кутиите с локуми от детството си.
На капака пише: "25 години социализъм - 25 години възход!" С парадни червени букви.
А отдолу с по-малки и възчернички букви пише "обикновен локум"

Наздраве!

Трудните неща ги правя с лекота, невъзможните малко ме забавят.
Бъдете високи!

Редактирано от ABe на 12.03.07 13:56.



Тема ехх, спомени, спомени..нови [re: ABe]  
Автор Cтaниcлaв! (luchador)
Публикувано12.03.07 18:06



Наистина годинките бяха други. И лозунгът си звучеше съвсем сериозно. Беше закачен в някакъв цирк по повод годишнината му



Такива години бяха, АВе. Аз бая от тях закачих - 8 години съм учил в този режим. Много странни ми се виждаха някои работи. Като вчера помня когато бях в 3-ти клас и другарката Даскалова ни беше дала задача да напишем лозунги за някои празници - 8-ми март, 24 май, 9-ти септември...

И понеже не бях съвсем наясно какво е това лозунг, аджаба, реших да напиша нещо от типа на:

8-ми март - световен ден на жената
24-ти май - празник на буквите и т.н.

Тя дойде и ме сръга - не така, Станиславе. Трябва да е него от типа:

Да живее 8-ми март, да живее партията


..тогава я питам: "Ама другарко Даскалова, какво общо има 8-ми март с партията?"

Тя: "Абе, нали ти казвам.. Пиши го така




От малкък съм си такъв - постоянно питам ЗАЩО. И не приемам нещата по подразбиране.

И директорът на нашето ЕСПУ един ден ме побара неподстриган, без червена връзка и с нокти. Заведе ме в кабинета си и ми каза:

- Станиславе, погледни какво прави баща ти за училището. Защо го срамиш? Погледни се - без връзка, с голяма коса, с нокти.. Какъв комунист ще стане от теб........




"45 години народна власт, 45 години цирк"


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.