Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:54 27.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Към Березканови  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано25.02.07 13:18



Няма нужда да прикриваш Надежда, няма нужда да бършеш мръсотиите й.

Ако е правила тези неща, нека ги обясни, щом й е чиста съвестта.

Ако пък не й е чиста съвестта, ти ли трябва да се набъркваш да я защитаваш?




Другият вариант е да не размахвате банове и заплахи и да се държите цивилизовано вие самите, двете. Ако искате от потребителите възпитано поведение, най-напред го покажете вие.

Но Надежда да си обясни изцепките тоест. Щом й е чиста съвестта, какво има да се крие? Или не й е чиста?



Березка, не позволявай да те замесва Надежда. Отговаряй за собствените си дела. Жалко, че позволяваш да те използват за парцал за бърсане на нейната мръсотия.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAнови [re: Roxana]  
Автор ladyMarian (defender)
Публикувано25.02.07 13:21



Нямаш ли си друга работа?



Холандски свещеници настояват за легализация на леките грехове.

Тема Re: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAнови [re: ladyMarian]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано25.02.07 13:22



Защо, ти явно си нямаш друга работа?

Не ти ли идва наум, че на тоя свят всичко е реципрочно, за да има равновесие?

Щом ти си нямаш друга работа, аз пък защо да си имам?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Към Березканови [re: Roxana]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано25.02.07 13:23



Рокси, защо трябва да превръщаш клуба в арена за лични разправии?
Аз искам просто да си пишем приятни неща...

Я кажи сега нещо позитивно: сподели нещо хубаво, което ти се е случило или някой смешен виц, кажи какви животни или цветя обичаш, къде обичаш да ходиш на почивка...



Тема Re: Към Березканови [re: Roxana]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано25.02.07 13:27



абе ти работа нямаш ли?дете да гледаш?хайде стига вече!!

не се излагай,в края на краищата това е само клуб,в които се пише за збавление,не е жизнено важна инстанция,която решава съдбата на целокупния български народ.

Редактирано от esprit на 25.02.07 13:27.



Тема Re: Към Березканови [re: Бepeзka!]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано25.02.07 13:32



И аз искам, но нямам желание личност като Надежда да се произнася и да се опитва да ме контролира и манипулира. Не е ли очевидно, че щом има комплекси за власт, ще се опитва да контролира и манипулира всеки по пътя си?

Съжалявам мила, но докато това не се уреди, никой тук няма да е спокоен, защото си имаш за колежка една безскрупулна личност. В момента й трябваш, и докато те използва и си удобна, ще е комуникативна с теб. След това ще бъдеш захвърлена. Да не кажеш, че не съм те предупредила. Понеже в ГЗС си я знаят доста хора, тя не успя там да стане популярна за трети модератор, и си намери бунаци тук.

Дори да се заинати тя, а още повече да се заинати Киро, по силата на най-обикновената логика ти казвам, че вмирисана леш няма да ти направи манджата по-вкусна. Внимавай какви надежди слагаш в манджата, наречена женски клуб. После ще има натровени или повръщащи.


Но ако ужасно много държите да ядете вмирисана манджа, по някое време ще стане така, че ще ви гледаме сеира, както на Барбарела.


Ваша си работа де. Щом държиш да бъдеш провалена и направена за смях с подобна личност, давай, още може.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Към Березканови [re: esprit]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано25.02.07 13:36



абе ти работа нямаш ли?дете да гледаш?хайде стига вече!!


--------------------------------------------------------------
Ще ми отговориш ли, какво правиш тук и работа нямаш ли си?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Към Березканови [re: Roxana]  
Автор Бepeзka!Модератор ()
Публикувано25.02.07 13:44



Виж сега как стоят за мен нещата:
Не познавам Надежда лично и не знам какво е ставало между вас. Не чета ГЗС и не пиша там. Но си мисля, че някак може да уредите отношенията си извън клуба.
Просто на другите клубари не им е интересно това.

Не искам да ставам за смях или да се провалям. Не мисля, че съм писала някога нещо, което да ме направи за смях.
Опитвам се да бъда обективна, но не мога да взема страна в спора ви, защото не знам фактите.

Единственото, което искам е да се успокоят нещата в клуба. Това е.



Тема Re: Към Березканови [re: Roxana]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано25.02.07 13:49



не се заяждам,говоря принципно,безмислено е да се ядосва човек за такива работи.За каквото и да сте се сдърпали,минало е и заминало.Всяко чудо за три дни:-)Гледай философски и позитивно на живота:-)





Тема Re: Към Березканови [re: Бepeзka!]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано25.02.07 13:52



Аз доколкото си спомня, всички могат да пишат за каквото ги интересува.

Аз не се интересувам от теми за перални, и съм оставила на мира всички, дето в момента треперят за пералня, да си пишат, и не им заповядвам да пишат само за онова, за което на мен ми е интересно.


От каква позиция мислиш, че можеш да ми заповядваш да пиша на други теми? На мен ми е интересно сега да обсъждам Надежда.


Че кога, ако не сега?

Освен да направи списък с допустимите и възможни за пускане теми тук и да го заковеш горе, и да има списък с позволени фрази, какво ще кажеш? Копирай похватите на инквизицията, по-лесно ще ти е модерирането, а?


Колкото и да плюеха Вирго, тя имаше стил, който явно на вас двете ви е недостъпен.

Само по това, че се намесваш в защита на Надежда, за мен е сигнал, че и ти не си подходяща и нямаш качества на модератор. Казах ти и то неведнъж, използвана си....и накрая наистина ще бъдеш виновна заедно с нея.

Който има чиста съвест, ще може да се защити. Който пък няма чиста съвест, ще се крие, толкова е ясно. Ти къде си в цялата работа, не разбирам? Имаш толкова удобна позиция на неутралитет, и май си на път да го изхабиш, и то в своя вреда.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.