Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 01.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Групи при цитонамазка!  
Автор nell_y (новачка)
Публикувано23.02.07 13:21



Здравейте,момичета!
Специално се регистрирах,защото си търсех клуб ,пълен с жени,говорещи на всякакви теми.
Точно днес си взех ежегодната цитонамазка.Получих си вечната двойка!Което е добре...но колежката ми получи единица!Аз десет години все тая двойка гледам,лекарката ми все ме тупа успокоително по рамото,но мен ме тресе алчност.Искам единица......веднъж я ядосах с мрънкането си и тя ми каза"Единица имат само жени ,които не правят секс !"

Както и да е .Не знам дали е удобно ,но ми се струва ,че тук му е мястото-и вие ли я карате като двойкаджийки или понякога имате и друга цифра.

Благодаря ви предварително.



Редактирано от nell_y на 23.02.07 13:28.



Тема И аз съм двойкаджийканови [re: nell_y]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.02.07 13:35



Значи само да ми е казал някой оттук нататък, че съм недоебана.

Щом докторите казват, значи съвсем без секс не съм останала.

Не можеш да се сърдиш на Бог, ако не вярваш в него

Тема Re: Групи при цитонамазка!нови [re: nell_y]  
Автор Markizata (лошо момиче)
Публикувано23.02.07 13:36



Цитото сеправи, за да се установи наличие или отсъствие на клетъчни изменения. Щом няма такива, значи всичко е наред.
2 - ра гр. означава че има възпалителни процеси. Нищо фатално на пръв поглед, но е добре да се лекува.
П.с. - наличието или отсъствието на клетъчни изменения, както и на бактериални и др. инфекции няма нищо общо със секса. Е, зависи кой как и с кого де...

Има хора, от които сигурно можеш да прихванеш цялата Менделеева таблица
Но при "нормалните" хора с нормални хигиенни навици и култура няма зависимост между едното и другото. По - скоро е въпрос на имунитет и много други неща.
Ако лекарката ти приказва такива неща, може би не е лошо да потърсиш и друго мнение...



Тема Re: Групи при цитонамазка!нови [re: nell_y]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.02.07 13:36



винаги съм единица, а правя редовно секс от 15 годишна. в момента съм на близо 30. доколкото знам това зависи по-скоро дали си имала раничка, зарази с вируси и т.н.



Тема Re: Групи при цитонамазка!нови [re: aз]  
Автор sweety! (Mercan)
Публикувано23.02.07 13:39



я прочети какво е написала маркизата и стига говори глупости!

Всичко е суета!



Тема Re: Групи при цитонамазка!нови [re: Markizata]  
Автор nell_y (новачка)
Публикувано23.02.07 13:55



Тъй като това с възпалителния процес го знам.....след цитонамазка предишни пъти,не винаги,си пускам бактериология.И нищо!Второ мнение съм търсила,че и трето....пето....ето и сега продължавам да питам,защото днес ми е "цитоден" и се сетих да разпитвам.При това ми е важно да чуя не просто лекар,а жена да ми каже-"Ами,аз така и така... "Колежките ми правят устенца,а приятелките докато се съберем...
Това с имунитета ,обаче ,си права.Тия дни ни надуха глават с новата ваксина и устойчивостта срещу папиломавирусите при различните хора.

п.п. Добре бе,жени,споко-докторката ми обича майтапа.Това със секса е нещо такова,щото доста я изврънках тогава...





Тема Re: Групи при цитонамазка!нови [re: sweety!]  
Автор Ocoгoвeц (отвъд границата)
Публикувано23.02.07 13:59



Брех, все едно и маркизата не говори глупости.



~*~
Капли на лице - это просто дождь, а может плачу это я...

Тема Re: Групи при цитонамазка!нови [re: Ocoгoвeц]  
Автор sweety! (Mercan)
Публикувано23.02.07 14:04



но не чак толкова големи колкото на тази девойка:)
ама нали изкарах един курс при теб на тая тема, та се правя и аз на знаеща:)



Всичко е суета!

Тема Ако ще задаваш въпроси за PAPнови [re: nell_y]  
Автор Ocoгoвeц (отвъд границата)
Публикувано23.02.07 14:04



Го направи в клуб "Медицина" или в краен случай в "Проблемно забременяване". Тук по-скоро ще те притеснят с глупави постове, отколкото да получиш професионално мнение.



~*~
Капли на лице - это просто дождь, а может плачу это я...

Тема А в съседната тема за ваксинитенови [re: sweety!]  
Автор Ocoгoвeц (отвъд границата)
Публикувано23.02.07 14:07



пък направо избихте рибата.



~*~
Капли на лице - это просто дождь, а может плачу это я...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.