Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 29.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Думата "глупост" я каза тинови [re: esprit]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано25.02.07 20:53



Аз казах да не си измисляш. Ако втората степен наистина е често срещана и разпространена, трета се появява при по-сериозни проблеми и следователно по-рядко. Не казвам, че винаги при трета степен трябва да се прави операция, а само, че е достатъчно сериозно основание за такава. Да, естествено, че особено при млади жени, първо ще се опита друго лечение и естествено, че зависи и от други фактори, но да кажеш, че почти всички жени имат трета степен... Така че не оспорвам това, че ти и Мама Нети сте се оправили без операции, а единствено твърдението ти за разпространението на проблема.



Не можеш да се сърдиш на Бог, ако не вярваш в него

Тема Хубавко лафче...нови [re: MamaNetty]  
Автор nell_y (новачка)
Публикувано26.02.07 09:48



Всъщност като първи постинг...тук...беше дълъг.Иначе въпросът е кратък-МОМИЧЕТА,КАК Е ПРИ ВАС?
А не ,ДОКТОРЕ,КАЖИ!



Благодаря ,че не ме прати на 20 промивки с Ваготил...на лазарно обгаряне(естествено ,че съм си го правила-два пъти-когато имаше раничики и те се виждат при преглед много ясно.Наистина не боли,а малко боцка!),...на биопсия....на хистеректомия......на ритуално харакири със самурайски меч.

Впрочем-ето нещо и от мен към научните трактати.Група 2 си има нива: 2A и 2B.При 2B нещата са малко по -зле(и това съм имала преди три години).....но даже и тогава ,ако не е забелязано при прегледа зачервяване,течение или раничка, може да си направите бактериология за всеки случай.НЕ БИОПСИЯ!

Мацка,ти ме утепА!Анаеробни(трупни ) бактерии....мааалииий,в този период си имала зомбирано влагалище!

п.п.И накрая -едно срамежливо признание.Не съм права да завиждам на колежката с първа група.Миналото й изследване-преди малко повече от година, беше тройка.Тя,обаче,върло спокойна женичка и ей,на-получи си първата група.С търпение,що ли....





Тема Разбира се, ченови [re: esprit]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано26.02.07 21:24



има много вярно.
При това не само лошата полова хигиена, но и тази на ръцете и устата!

Non nova, sed nove.


Тема Мда, съгласна съм...нови [re: nell_y]  
Автор MamaNetty (блондинка)
Публикувано26.02.07 21:30



...търпението и липсата на излишна паника - определено помагат!

Non nova, sed nove.


Тема Re: Разбира се, ченови [re: MamaNetty]  
Автор esprit (zelenooka.....)
Публикувано27.02.07 09:43



да и тази:-)





Тема Re: Групи при цитонамазка!нови [re: Markizata]  
Авторone (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 18:08



Моля ти се, във втора тема си твърдиш все същата глупост и подвеждаш хората.
Намери информация за човешки папилома вирус и ще ти се изяснят причините за високите групи на цитонамазката.
Ама недопустимо е при това заливане с инф хората да не са наясно....
тА КЛЕТЪчНИТЕ ИЗМЕНЕНИЯ ИМАТ МНОГО ОБщО СЪС СЕКСА И ПОВА Е ПОЛОВО ПРЕДАВАНИЯ ВИРУС, КОЙТО ТИ СПОМЕНАХ!



Тема Re: А в съседната тема за ваксинитенови [re: Ocoгoвeц]  
АвторONE (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 18:11



С огромна молба към Осоговец!
Моля ти се напиши 2-3 думи по въпроса за ПАП теста, ХПВ, ваксината,
Просто се невротизирам от четене на глупости по въпроса в този клуб.
Бих го написала аз, но съм биолог, а не лекар, та ме е страх да не подведа хората.



Тема Re: Не искам там....нови [re: nell_y]  
Авторoнe (Нерегистриран)
Публикувано28.02.07 18:13



Каква бактериология бе момиче, говорим за папилома вирус...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.