Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 28.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема И Така:нови  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано20.02.07 11:37



Правим следното:
В темата за гласуване Надежда има 11 гласа, Брезата-13.
Получилите следващите като брой гласове, са пренебрежимо малко, така че едва ли ще е възможна сериозна промяна за оставащите 24 часа, освен като опит за манипулация:-)

Ще дам права и на двете, едно- за да не допусна отново обвинения към приватизиране на клуба от една модераторка, второ- защото клубът е активен и надзор от двама е винаги по-добър...
Правя това, защото гласуването трови клубната атмосфера, а що се касае до мен, исках да оставя клуба възможно най-дълго време без модератор, тъй като, ако не се бяха появили дежурните флудърчета, такъв нямаше и да е необходим.
Всички заключени теми, които ще видите след малко, са заключени от мен. Модераторките няма да пипат нищо по тях.
Първите дни, седмици, или колкото е необходимо, ще наглеждам клуба и искам да предупредя тези, които са само за интрижките и сеира тук, че никак нямам излишно време да си играя на повторни предупреждения: регистрациите им ще бъдат трити и банвани при най-малък опит за подклаждане на стари и нови вражди, да не говорим за флуд.
Освен това, не мога да бъда сигурен в качествата на новите модератори, а ако такива липсват, грешката винаги може да бъде поправена.
Накрая искам да направя нещо, което не би трябвало, но все пак ще добавя, че личните ми предпочитания бяха на страната на Полуидиотчето- една много уравновесена и склонна към диалог девойка. Последното тя доказа преди малко повече от 9 месеца в един друг клуб, където бях си позволил без да знам някои подробности, да си направя една доста безвкусна шега, след което тя се държа доста достойно и усмихнато.
За съжаление, всички видяхте какво стана тук.


Все пак, това е изборът на клубарите. Успешна седмица ви желая и хубаво настроение.

П.С. : Ще оставя само тази тема няколко дни закачена тук, след което ще я махна, за да изчезне и последната среда от сцените от последните няколко дни

Редактирано от Kиpo на 20.02.07 11:38.



Тема Re: И Така:нови [re: Kиpo]  
Автор Soul Mate (гадище)
Публикувано20.02.07 11:37



Надежда и Березка!

Да са ни честити!

Да им е леко!

И да ни е весело!



Спрайт-нещата такива, каквито са.
HEAVY METAL FOREVER !


Тема Re: И Така:нови [re: Kиpo]  
Автор Бapбapeлa (moonlight)
Публикувано20.02.07 11:40



Правилно.... клубът е активен......всичко се случва.....дето има една дума- човек да не може да кихне и да липсва няколко дни.





Тема Re: И Така:нови [re: Kиpo]  
Автор фpaнkи! (последенсе смее)
Публикувано20.02.07 11:44






за новите модераторки .......ще имат нужда






Тема Re: И Така:нови [re: Kиpo]  
Автор himka (познат)
Публикувано20.02.07 11:44



А аз не съм съгласна да са двама - модератори :) мое лчно мнение, затова ли така се водеше борба? Не е честно спрямо Барезка, след като тя е спечелила да е тя, ако до утре надежда я изпревари да е Надежда. Това ми звучи малко като понеже не е тази дето искам да са и двете, не знам дали е така, просто го казвам. Така или иначе ако не сме доволни от тази, която ще да е ще бъде свалена, така както е качена :)



Тема Re: И Така:нови [re: фpaнkи!]  
Автор himka (познат)
Публикувано20.02.07 11:46



Франки, учудваш ме с избора си за песен :(( :)



Тема Re: И Така:нови [re: himka]  
Автор фpaнkи! (последенсе смее)
Публикувано20.02.07 11:49





много неща не си видяла още , скъпа .......



Тема Re: И Така:нови [re: фpaнkи!]  
Автор himka (познат)
Публикувано20.02.07 11:53



Звучи ми като предизвикателство , loverboy:)



Тема и аз не съмнови [re: himka]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано20.02.07 11:57



съгласен да няма зима, зимните гуми, дето сложих есенес да се протриват нахалос, не съм съгласен с политиката на Ахмадинеджад, Осама, Буш и Ленин навремето.
Обаче това няма никакво значение- нашето съгласие или несъгласие с много неща.
Пиши си, забавлявай се и не си мори главицата с подобни дилеми.



Редактирано от Kиpo на 20.02.07 12:10.



Тема Re: И Така:нови [re: Kиpo]  
Автор Ocoгoвeц (отвъд границата)
Публикувано20.02.07 12:02



Хубаво решение.

~*~
Капли на лице - это просто дождь, а может плачу это я...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.