Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:15 28.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Не сте саминови  
АвторMaлинa (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 19:41



Продължава кампанията "Не сте сами".
Нека на 9 февруари, когато се навършват 8 години от ареста на сънародничките ни, се съберем в 17:30 ч. пред пилоните на НДК в столицата. И да се отправим към катедралата "Александър Невски"!
От 19 часа на специално изградена сцена, ще изречем обща молитва за здравето и спасението на сестрите. Тогава и за първи път ще чуем написаната от Михаил Белчев и Стефан Димитров песен Не сте сами, изпълнена от над 60 български певци, сред които Лили Иванова, Васил Найденов, Ивана, Кирил Маричков, БТР, Д2, Мария Илиева, Анелия, Камелия, Орлин Горанов, Росица Кирилова, Маргарита Хранова и още много други и посветена на Кристияна, Валя, Валентина, Нася и Снежана.

Припомняме ви интернет-адреса на кампанията - nestesami.bg. Там можете да научавате актуални новини, да изтеглите символите на кампанията или да дадете мнение в сайта на форума.



НЕ СТЕ САМИ
текст: Михаил Белчев
музика: Стефан Димитров



Боже, спри това безумие!
Осем кошмарни години!
Направи така, че сестрите ни
да се върнат в родината.

Направи така, че да грейне
истината в очите им
и да видят отново слънцето
пет невинни момичета.
Не сте сами, не сте сами
ние сме с вас и в дни, и в нощи
не сте сами, не сте сами!
Пази ги, Боже още!

Дано доброто да победи!
Ти, Господи вездесъщи,
направи така, че нашите сестри
да се завърнат вкъщи!





Тема Ти смяташ ли,нови [re: Maлинa]  
АвторXoлдън (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 20:11



Че крушката си няма опашка?
Кой какво си е надробил да го сърба.
С извинение на всенародните инциативи (с голямо закъснение),не мисля,че са невинни.
Защо не ме съдят мен?
Защото не съм си продал задника за пари.
Защо спя спокойно?
Пак същото.Защото не съм си продал задника за пари.
Нямам нищо против тях,не ги познавам,но мисля ,че няма нищо случайно в убийствата,които стават всеки ден около нас.Дали с пистолет ,или нещо друго.
Никой няма да тръгне да те убива :хей така.Вярно има случаи на психо,но те не са ежедневие.
Така,че всеки да си сърба попарата,която сам е надробил.
Аз защо не съм отишъл на гурбет?
Защото съм се реализирал в БГ и не са ми трябвали арабски ,или други пари.
С извинение,ако съм обидил някого.



Тема Re: Ти смяташ ли,нови [re: Xoлдън]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано08.02.07 20:16



Е извинявай, ама това беше маааалце в повечко. А те защо ще тръгнат да убиват??? Басиии Холдъне, наистина нямам думи........То бива цинизъм, бива, ама па цял вол за мезе не бива.





Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Ти смяташ ли,нови [re: Xoлдън]  
АвторPaли (Нерегистриран)
Публикувано08.02.07 22:49



Такива като теб ме ужасяват.
Добре, че има и нормални хора.



Тема Re: Не сте саминови [re: Maлинa]  
Автор cranberrie (tart)
Публикувано08.02.07 23:15



Всичко това е много хубаво, но е закъсняло с ОСЕМ години. Сега ако ще цяла България да се съдере да пее и да се подписва, тези жени са мно-о-о-о-го, много отдавна прежалени.





Тема Re: Ти смяташ ли,нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор Xoлдън (нормално уморен)
Публикувано09.02.07 08:16



Понякога съм жесток,но не и циник.Както хирурга реже и къса,за да оздравееш.Трябва ли да си затваряме очите за това ,което става около нас?
Един министър според имотната си декларация има апартамент от 383 квадрата в престижен квартал.Е с какво го е купил,като не е въртял бизнес,а се е занимавал само с политика?
Убива се естествено за пари.Не ме изненадват убийствата.Понякога познавам убитите и въобще не се учудвам,че са ги убили.Когато лакомията надхвърли определени граници се стига до това.


Избийте баламите и тарикатите ще умрат сами.

Тема Холдъне, не си сам!нови [re: Xoлдън]  
АвторMaлин (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 11:06



ИЗЦЯЛО ТЕ ПОДКРЕПЯМ!!!

Оня ден гледам по телевизията деца на по 3 - 5 г. да "рецитират" думи които не разбират в подкрепа на мед. сестрите и да твърдят, че са невинни, това големите не го знаят, та те ли!? Откога децата започнаха да разбират от правосъдие!? Това ли ни е цивилизоваността, да манипулираме собствените си деца и да ги УПОТРЕБЯВАМЕ в съмнителните си начинания?
Аз не съм запознат с материалите по делото, за това не мога да изказвам мнение по вината или невинността на осъдените в Либия. Приемам присъдата на съда, бил той и либийски. Това което знам по случая е информация от пресата. Няма правораздавателна система в света, която да произнася присъди на база доказателства черпани от медиите. В момента таково "правосъдие" се раздава у нас, всички са убедени в невинността на медиците от твърденията на журналистите (тези дето и на черното бяло казват в името на сензациятата).

Може да са невинни, може и да са виновни, има следствие и съд за установяване на вината!!! Не чрез лозунги и шествия!!!

Не желая да съм кречетало, в нечии ръце!!!



Тема Re: Холдъне, не си сам!нови [re: Maлин]  
АвторPaдocлaвa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 12:53



Tова могат да бъдат думи само на антибългарин.


Аз лично, с цялото си семейство ще отида в 1730 пред пилоните на НДК. В България има гражданско общество колкото и на някои анти българи да не им се иска да го признаят.



Тема Re: Холдъне, не си сам!нови [re: Paдocлaвa]  
АвторMaлин (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 14:31



Не бъркай "гражданското общество" с овчето стадо!

Аз съм неутрален!

Мисля че имаме други по-важни проблеми с които т. нар. гражданско общество трябва да се заеме. Пред очите на "гражданското общество" ченгетата и мутрите обсебиха държавата, но когато през 89-та година му казаха на "гражданско общество", че трябва незабавна приватизация, за да не се допусне разграбване, то подскочи: "Как, това е капитализъм!!!" А сега поне, защо гражданско общество не попита кой владее всичко в държавата и как го е придобил? Ами аз ще ти кажа, хора близки до БСП и бившата ДС притежават държавата, придобиха я по престъпен начин, но "гражданското общество" пак ги "награди" с вота си на последните избори.

Защо раздадоха замите около околовлъстното шосе и тогава се сетиха да го разширават? За да им ги отчуждят по пазарни цени от 2007 г. по 250 евро на кв. м.???

Колко българи загиват ежедневно следствие на хаоса по пътищата? Полицаите са се покрили, пред тях вършат безобразия и не реагират. А къде е гражданското общество в това време, защо всички не ги контролираме????

- ЗАЩОТО НЯМА ГРАЖДАНСКО ОБЩЕСТВО!!!

А това дето ги говориш за антибългарите, си е евтин популизъм, тип Симеон ІІ от 2001 г. вЕрвай ми!

Превърнаха страната ни в кочина и сега ти си се сетила за гражданското общество! И то не за страната, а за хора които не е ясно какви са ги вършили.



Тема Re:прежаленинови [re: cranberrie]  
Авторбoдилчeтo (Нерегистриран)
Публикувано09.02.07 14:32



и отписани от обществото са такива като теб,холдъна/съзнателно пиша с малка буква/,а и оная,дето уж била хубава и осра цялата ни държава пред света.То че арабите са тъпи и гадни си е общоизвестно,но защо и в цивилизована страна като нашата все още се пръкват такива отрепки?!Като ракови образувания сте.Дори да са виновни тия 5 жени,дълг на държавата ни е да ги защити на време!А то сульо и пульо от света го сториха,само нашите тъпаци реват с рязаните в хор!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.