Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 21.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Св. Валентин vs. Трифон Зарезан и подаръцитенови  
Автор himka (познат)
Публикувано31.01.07 21:48



Сега, лично аз ще празнувам и двата празника, а вие? То едното някакси се връзва с другото, романтика, вино - може и друг алкохол :)
И друг въпрос имам - :) понеже както някой от вас знаят започна се един романс между мен и един мъж...хубаво, но сме от 1 месец заедно и за този кратък период аз не мога да му купя нещо голямо пък и той не си знае парите и сега се чудя как да го изненадам, има си всичко, а пък е и претенциозен и дали въобще да му подарявам нещо, но не може да не му подаря ... ни така, ни така:). Работата му и хобито му се припокриват освен да му подаря нещо свързано с тях. Вие какво правите когато сте в началото на една втъзка и наближава някакъв празник, подарявате ли нещо и какво. Аз май това трябваше да го пусна в мъжкия клуб, за да ми отговорят те и за да не флудя клуба им нека се вклучат тук. И женско мнение приемам.



Тема Re: Св. Валентин vs. Трифон Зарезан и подаръцитенови [re: himka]  
Автор PipilotaViktualija (пристрастен)
Публикувано31.01.07 22:19



Ами мисля, че 1- месечна връзка не е достатъчно дълъг срок, за да бързаш с някакви скъпи подаръци, освен ако не ти е много приятно да го направиш.

По принцип на Св. Валентин влюбени и просто приятели си разменят малки подаръчета, в които има някаква закачка и оригиналност, а не толкова финансова стойност. Давам ти конкретен пример за шеговит подарък, подходящ за този празник: например, ако на мен близък мъж би ми подарил кулинарна книга с рецепти, въздействащи като афродизиак, бих го сметнала за оригинално и чаровно( това не означава обаче ти да му купиш за празника "испанска муха" или виагра, старателно увити в червена хартия на сърчица

).

За да се ориентираш в какъвто и да било подарък обаче, е най- добре да изхождаш от характера и интересите на човека- за някого билети за хитов театрален спектакъл биха били чудесен подарък, а за друг- само повод за недоумяване.

Успех!



Тема Re: Св. Валентин vs. Трифон Зарезан и подаръцитенови [re: PipilotaViktualija]  
Автор himka (познат)
Публикувано31.01.07 22:23



Мисля да му подаря една книга свързана с работата му :) но и тя струва 100лв. :), обаче пък рискувам да я има:). И аз мисля, че не този празник не е нужно да се подарява кой знае какво



Тема Re: Св. Валентин vs. Трифон Зарезан и подаръцитенови [re: himka]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано31.01.07 22:39



Такава книга, според ме, се подарява само, ако си сигурна, че я няма и я иска. Присъединявам се към закачливия подарък - има много сладки слипове със забавни надписи, примерно.



Тема Re: Св. Валентин vs. Трифон Зарезан и подаръцитенови [re: Karinka]  
Автор himka (познат)
Публикувано31.01.07 22:41



Да, това ме спира да я купя и затова се чудя, а не знам дали ще мога да ида у тях на гости, за да проверя дали я има :)



Тема Re: Св. Валентин vs. Трифон Зарезан и подаръцитенови [re: himka]  
Авторфpaнkи (Нерегистриран)
Публикувано31.01.07 22:46



....."той не си знае парите "......


брей...брей....брей.....


....ти да не излизаш с Тор



Тема Re: Св. Валентин vs. Трифон Зарезан и подаръцитенови [re: фpaнkи]  
Автор himka (познат)
Публикувано31.01.07 22:50



А тор си ги знае парите :)



Тема Re: Св. Валентин vs. Трифон Зарезан и подаръцитенови [re: himka]  
Автор cina2 ()
Публикувано31.01.07 23:37



Ние с мъжа ми не го харесваме много този празник /Св. Валентин/, но миналата година най-неочаквано ми донесе ето тази мъничка кутийка с школодови бонбони

и едно кошче с две иглики в него. Кутийката все още се мотае из чекмеджетата, а в кошчето отдавна има други цветя . Та потърси и ти някоя кутия с форма на сърце - ако човекът обича шоколад, разбира се. Все пак би трябвало подаръцита да са символични.



Тема Re: Св. Валентин vs. Трифон Зарезан и подаръцитенови [re: himka]  
АвторKънчo (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 09:24



Ферери, Порше, Ламборджини са неща които ще се възприемат положително от младьиежа...


Е, ако си стисната, може и с една вратовръзка да минеш...

Аман, от стиснати жени...!!



Тема Re: Св. Валентин vs. Трифон Зарезан и подаръцитенови [re: himka]  
Автор neverojatna (анаконда)
Публикувано01.02.07 09:26



защо не пробваш с някоя фигурка от полускъпоценен камък според зодията му, нещо като талисман



съвестта е като женската девственост - пречи


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.