Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:30 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: още от социализЪМЪТнови [re: Лизa]  
Автор himka (познат)
Публикувано09.01.07 15:36



ама ти ще изкупиш всички намаления :)



Тема много простонови [re: himka]  
Автор (непознат )
Публикувано09.01.07 15:49



Поиръчват се в Китай ментета с каквито си искаш етикети.



Тема Re: много простонови [re: №]  
Автор himka (познат)
Публикувано09.01.07 15:52



За БГ или за САЩ ми говориш?



Тема Re: още от социализЪМЪТнови [re: Лизa]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано09.01.07 15:52



на Karolina Herrera едни сини, като без рамки, 122 кинта с намалението
тва ми е коледно-новогодишния подарък от кръстницата, не ми завиждайте много.



Тема Re: Сезонните намалениянови [re: neverojatna]  
Автор (непознат )
Публикувано09.01.07 15:54



Проблема не е Тера Нова - това е фирма в най-ниския ценови сегмент. Лошото е, че след като почти всички марки от средния ценови сегмент се изнесоха на ишлеме в 3-я свят, в последните 7-8 години започнаха да се изнасят и фирми от високия ценови сегмент - емблематични за италианската мода - изреваха почитателите им.



Тема Re: Сезонните намалениянови [re: himka]  
Автор (непознат )
Публикувано09.01.07 15:56



Северна америка нито някога е била фактор в модата, нито някога ще наваска светлинната си изостаналост от континента. Въпроса е на манталитет и традиции.



Тема Re: много простонови [re: himka]  
Автор (непознат )
Публикувано09.01.07 16:00



Без значение. Спор може д аима само кой първи го е измислил, но не и че всички го правят. Погледни цената ....... и ако не ти стане ясно за какво става дума ще бъдеш още по-доволен от покупката!





Тема Re: Сезонните намалениянови [re: №]  
Автор himka (познат)
Публикувано09.01.07 16:24



Е тук малко ме позастреля :)
В САЩ модата е с две годни преди нас. нали гледам как се движи и там и тук. Всичко, което е по-модерно или по-масово го пускат в БГ след около 2г. Така беше и при последното ми идване.
Американците имат супер дрехи, но повечето са свикнали да пазаруват спортни стоки, аз не ги нося и знам къде какво има. Ню Йорк си е модна столица все пак. Като тук така и там има супер боклуци. Но на мен лично Италия като модна столица най ми допада.



Тема Re: много простонови [re: №]  
Автор himka (познат)
Публикувано09.01.07 16:26



аз гледам и етикиетите затова казах, че има разлика къде е шито - интересно ми беше, че еднаквите якета, но поизведени в различни държави бяха едно до друго



Тема Re: Сезонните намалениянови [re: Dark(Cat)]  
АвторKaлинa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.07 00:25



Възможно е наистина в различните държави да се води различна ценова политика. България е малък пазар и някои марки могат да си позволят на местна почва да са дори на загуба, само и само да присъстват - ако щете за престиж. Що се отнася до намаленията - пак не съм сигурна, че ако едни маркови дънки струват 27лв, значи когато са стрували 100лв са били с ужасно голяма печалба. Просто когато излезе нова колекция, старата вече е излязла достатъчно на печалба, че да искат да поразчистят от нея на цени, които може да са дори под себестойността на самата бройка - никой не разчита да спечели конкретно от чифт дънки, гледа се по-мащабно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.