Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 12.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сезонните намалениянови [re: himka]  
Автор Dark(Cat) (минаващ)
Публикувано09.01.07 12:46



довечера ще пробвам да се класирам преди да им свърши работното време





Тема Re: Сезонните намалениянови [re: Dark(Cat)]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 12:50



А аз без - премного замръзнала


Нещо ми се е сбъркал топлообмена, все ми е студено. Посред лято голи крака и ръце няма за мен. Та все са ми тънки дрешките и ми хладнее някак. А съм още само на 31 Ми като се сбабичкосам, кво ще правя

Това встрани от темата де.
Чета я с интерес



Тема Re: Сезонните намалениянови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор Dark(Cat) (минаващ)
Публикувано09.01.07 12:55



като се движиш активно стопляш ли се? имам предвид спорт, разходки и др.



Тема Re: Сезонните намалениянови [re: Лизa]  
Автор himka (познат)
Публикувано09.01.07 14:31



ето ме , копирам ти мнение на една форумка:
" Не сум сигурна дали това намаление е актуално то4но в този момент,но знам че в MANGO често правят намаление до -75%
и то точно в този сезон-декември,януари...аз не съм се възползвала,но са ми разказвали!Така моя позната си е купила оригинални дънки за 27лв,които преди били към 100 лв някъде "



Тема Re: Сезонните намалениянови [re: Dark(Cat)]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 14:42



Да. Често ми стига и една разходка в обедната почивка. Но на работа повечето време съм закована пред компа

Отделно имам разногласия с колегите относно работата на отоплителните уреди, та в офиса почва да се трае към 1-2 следобяд . Прибави северен офис и ...



Тема Re: Сезонните намалениянови [re: himka]  
АвторЛизa (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 14:52



В момента в Манго има намаления наистина, но за съжаление няма дънки по 27 лв, аз съм редовна клиентка там, дори вчера си купих най-страшния потник на света от там. Но има и боклуци.



Тема Re: Сезонните намалениянови [re: Лизa]  
Автор himka (познат)
Публикувано09.01.07 15:04



Мисляче след 15 -и ще има намаления: )
То ако стоката е качествена и не от минали сезони няма да я намалят това е ясно, но аз преди 2 седмици някъде ходих до София -мол - какво да кажа обиколих всички магазини (добре че отидох та да гледам един филм) и нищо ама нищо не можах да си харесам, много от дрехите бяха развлечени на някои от тах им се подавах кончета от вътрешните ръбове, дрехи по земята от време на време мадамите се бият за потници, супер грозни, но по-важното е, че като излезе и ще каже потника ми е на сислей или есприт или манго или др:) Лудницата е пълна и ще е така до края на януари:)
Аз не смятам, че трябва да си купя нещо, което е марково, но боклук.



Тема Re: Сезонните намалениянови [re: himka]  
АвторJolee (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 15:22



Ми за дамски дрехи правя следното : избирам си някоя никому неизвестна българска фирма, която сега стартира.Пазарувам само от нея. Така навремето много си обичах "Ерида" Шиеха за дребни мацки като мене костюми трепач.Цените им бяха нормални а качеството безупречно. Сега съм минала на някаква малка шиваика фирма "Краси-63" и си ходя на майната си в техният магазин, но дрехите им са си точно за мене. Много съм доволна и от една фирма "Пикси" не помня от кой град - панталоните им са страхотни.
Молове, Mangota и тем подобни масови продажби не ги уважавам.



Тема още от социализЪМЪТнови [re: Dark(Cat)]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано09.01.07 15:31



Глемите намаления са след 20ти януари. Когато потребителят вече съвсем се е ошушкал след коледно-новодогишно-януарските празници и няма да купи нищо, освен ако не му е на далавера.
А аз днес се сдобих със слънчеви очила с тридесет % намаление. Щото нямах търпение да чакам повече :-)



Тема Re: още от социализЪМЪТнови [re: Karinka]  
АвторЛизa (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 15:34



Какви и колко пари с намалението?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.