Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:09 19.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Какъв процент от мъжетенови  
Авторcъcипaa (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 16:59



Какъв процент от мъжете,които напускат семеиствата си заради любовниците си в които са лудо влюбени се връщат



Тема Re: Какъв процент от мъжетенови [re: cъcипaa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано08.01.07 17:14



Първо - мъж да напусне семейството си заради любовницата си е направо прецедент. Мъжете предпочитат и сигурното да им е сигурно, и любовницата да си я имат. В болшинството случаи, мъжът напуска семейството си, след като съпругата му разбере и го изрита. Иначе - много разведени и мъже и жени познавам, освен 1 случай на връщане, за друг не съм чувала.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Какъв процент от мъжетенови [re: cъcипaa]  
Автор fidgety (fury)
Публикувано08.01.07 17:20



Е и да се върне, какво ще се случи? Ще изличиш лошия вкус в устата, казаните думи, "хубавите" спомени?

La donna e mobile


Тема Re: Какъв процент от мъжетенови [re: HAДEЖДA™]  
Авторcъcипaнa (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 17:21



Все още не сме разведени. Не съм го гонила.След като разбрах ,той каза,че иска да живее с нея и ако не са били децата веднага да си е тръгнал



Тема Re: Какъв процент от мъжетенови [re: cъcипaнa]  
АвторJolee (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 17:31



Ми маце ко да ти кажа.Свирена работа. Съчуствам ти ама да знаеш може да е за добро. Успех каквото и да стане.



Тема Re: Какъв процент от мъжетенови [re: cъcипaнa]  
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 17:33



И защо не му показа вратата? За какво ти е такъв мъж?! Нека да види какво ще представлява любовницата му в ролята на съпруга... И хич не го прибирай обратно. Да лази като червей го остави.



Тема Re: Какъв процент от мъжете [re: cъcипaнa]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано08.01.07 17:48



Еми...да, така е, и на децата си държат. Че ти си излязла вече от живота му - ясно, оттам нататък ще решите какво да правите. Нямам собствен опит в такива ситуации, съпругът ми явно не е от влюбчивите, но и да остане при теб, ще е тялом, а не духом. Понякога улисани в ежедневието, изпускаме дребни неща и сигнали и се усещаме чак когато стане късно.

Този Свят и Прекрасен, и Грозен е МОЙ !
Той е Капка от МОЕТО СЪРЦЕ !!



Тема Re: Какъв процент от мъжетенови [re: cъcипaнa]  
Авторtami (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 17:55



Въпроса е дали ти го искаш. Не разбирам какво го задържа все още. Децата не са причина да остане при теб, ако наистина не го иска. Неговото е хем боли, хем сърби. Той е този, който трябва да вземе решение - да е със семейството си или с любовницата. Има и трета възможност - да е с двете, но не мисля че това ще устройва теб или нея. Него може би. И аз искам да съм едновременно с милиардер, и с латино любовник, и с интелигентен душеприказчик, и с къщовник, ама - НЕ СТАВА.



Тема Re: Какъв процент от мъжетенови [re: Paл]  
Авторлakшми (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 17:57



И не само да лази като червей - вземи му всичко което можеш. Всеки си плаща за гяволъка.



Тема Re: Какъв процент от мъжетенови [re: cъcипaa]  
Авторcoня (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 18:00



нали не си е отишъл, защо трябва да се връща?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.